←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

dotNET keretrendszer

fotója Kobra 2008.May.07.

üdv,
a .NET szépen pakolgatja fel magát, de ... kellenek nekem a korábbi verziók a képen vagy leszedhetem?
Válasz

fotója male 2008.May.07.

Helló!

Lehetséges, hogy valamelyik programnak kelleni fog a régebbi is, és ha van fent 3-as (vagy 3.5ös), akkor a 2eset nem tudod leszedni, ugyanis kell neki
Válasz

fotója Kobra 2008.May.07.

hagyta magát:)

majd visít aminek kellene...
Válasz

fotója oizo 2008.Jul.13.

hi. én még nem találkoztam olyannal aminek a 2 ne lenne elég és mindig azt rakom fel HA KELL. mert amúgy a semmi a legjobb szerintem .NET téren. )
Válasz

fotója XPgyilkos 2008.Aug.14.

Hali. Szeretném kérdezni hogy a net keretrendszer 3.5 benne van az XP SP3-ban??? vagy töltsem le a 3.5-öt és úgy tegyem fel a 3.5 SP1-et. Mert nekem a 3.0 van fent.(vagy legalábbis az volt fent mielőtt feltettem az XP SP3-at.
Válasz

fotója Bootor 2008.Aug.14.

Nincs .NET az SP3-ban, külön kell feltenni.

.NET keretrendszer 3.5 SP1 (full) letöltés
Válasz

fotója Cshaby 2008.Aug.22.

Microsoft .NET Framework Full pack XP
hogy lehet késziteni ilyet, hogy egyszerre települjön?
Válasz

fotója male 2008.Aug.22.

Mit szeretnél? Mert nekem nem esett le :D
Válasz

fotója Cshaby 2008.Aug.23.

valami ilyet szeretnék, de ez a leirás alapján nekem nem müxik, /amatör vagyok/

http://logout.hu/ira...crosoft_net_fra ... ck_xp.html
Válasz

fotója male 2008.Aug.23.

Némivel nehezebb és angol szöveg, de legalább hivatalos és remélhetőleg kellően pontos, informatív:
http://msdn.microsof...y/cc160717.aspx

Egyébként hol akadtál el, vagy mi volt a probléma?
Válasz

fotója Cshaby 2008.Aug.23.

Köszi.

Előkészítjük a .NET 2.0-at
Itt már nem volt tiszta a dolog, hogy miért a 3.5-öt irta utána?

E:dotnetpackdotnetfx35.exe /X:E:dotnettemp
E:dotnetpackdotnetfx35langpack_x86hu.exe /X:E:dotnettemplang

/dotnet2-langpackot/ is letöltöttem, és valahogy megcsináltam de utána

ezekkel problémázott, valamit biztos én szúrtam el.

msiexec /a e:dotnettempwcudotNetFrameworkdotNetFX20Netfx20a_x86.msi TARGETDIR=E:dotnetfullDnf20
msiexec /p e:dotnettempwcudotNetFrameworkdotNetFX20ASPNET.msp /a E:dotnetfullDnf20Netfx20a_x86.msi
msiexec /p e:dotnettempwcudotNetFrameworkdotNetFX20clr.msp /a E:dotnetfullDnf20Netfx20a_x86.msi
msiexec /p e:dotnettempwcudotNetFrameworkdotNetFX20crt.msp /a E:dotnetfullDnf20Netfx20a_x86.msi
msiexec /p e:dotnettempwcudotNetFrameworkdotNetFX20NetFX_CA.msp /a E:dotnetfullDnf20Netfx20a_x86.msi
msiexec /p e:dotnettempwcudotNetFrameworkdotNetFX20NetFX_Core.msp /a E:dotnetfullDnf20Netfx20a_x86.msi
msiexec /p e:dotnettempwcudotNetFrameworkdotNetFX20NetFX_Other.msp /a E:dotnetfullDnf20Netfx20a_x86.msi
msiexec /p e:dotnettempwcudotNetFrameworkdotNetFX20prexp.msp /a E:dotnetfullDnf20Netfx20a_x86.msi
msiexec /p e:dotnettempwcudotNetFrameworkdotNetFX20winforms.msp /a E:dotnetfullDnf20Netfx20a_x86.msi
msiexec /p e:dotnettempwcudotNetFrameworkdotNetFX20dw.msp /a E:dotnetfullDnf20Netfx20a_x86.msi
Válasz

fotója male 2008.Aug.23.

Azért ír először 2.0-át, aztán 3.5-öt, mivel a 3.5 tartalmazza a 2.0-át is, így nem kell külön csomagban letölteni :arrow:
És ha megnézed, akkor a 2.0-ánál tömöríti ki a csomagot, utána nem!

Jó lenne, ha valami hibaüzit megírnál, és igyekszem utána nézni :arrow:
Válasz

fotója Cshaby 2008.Aug.24.

Helló.
Már a végén tartok, mellékelten küldök egy képernyö mentést a parancssorról.
Önkicsomagoló fájl elkészítése, :arrow:

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép
Válasz

fotója male 2008.Aug.24.

Rossz az aktív könyvtár: "C:Documents and ..." - "E:dotnet" helyett.. Egyébként nagyon nem értem miért így kellett ezt a cikket megírni..
Válasz

fotója Cshaby 2008.Aug.25.

Helló.

Köszönöm a segitséget. /hogy müxik-e az majd a legközelebbi telepitéskor kiderül/

Ezzel létre is jött a ~60 megás önkicsomagoló pack.

dotnet_full.exe 54.2 M-lett,
és akkor ebbe most benne van (1.1, 2.0, 3.0, 3.5) minden.
Válasz