Ugrás a tartalomhoz


UAC figyelmeztetés


22 válasz érkezett a témában

#21 nrolee

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 07. 19:14 PM

Sziasztok.
Hát az a helyzet, hogy szerintem lehet állítani, hogy mit engedjen az UAC. legalábbis az automatikusan induló programokat biztos. Nekem minden indításkor az Asus Probe II-re kiabált az UAC (x64). Szóval kikapcsoltam, hogy automatikusan induljon a géppel és az All Programs>Accessories>System Tools and Task Scheduler-ben csináltam egy új taskot (Create Task) az Asuse Probe-nak. Indítás bármely felhasználó bejelentkezésekor, és futtatás rendszergazdaként a főbb beállítások. Pontosan nem emlékszem mert most épp XP van fenn. Ha a task elkészítése után nincs a listában, akkor jobb oldalt van olyan, hogy Show hide task. Akkor látszani fog. Így simán indult a Probe, igaz az ablaka mindíg megnyílt, nem csak az óra mellé lett ikonja. De még mindíg jobb, mint az UAC kérdezgetése. Most hogy gondolkodom, a szünetmentes vezérlőközpontját is így indítottam el...
Ha hülyeséget írtam, bocsi.
Ha kell pontosan a menü nevek magyar megfelelője, True Image-el visszarakom a Vista-t és pontosítok.

#22 boxingcat

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 10 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 08. 09:24 AM

Ez simán jó, és akár GPO-ból, azaz group policyból is indithatod a cuccost. Azt is elképzehteőnek tartom, hogy gpo-bol lehet finomhangolni az UAC működést.

A.

#23 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 08. 22:32 PM

Nálam telljes off az összes ilyesmi. Még az is idegesít, hogy nem tudok egy rendszerfájlt lecserélni ha akarok, nem hogy még ezt is okézgassam.. Merthogy mi mást nyomna aki futtatni akar valamit? Pl. Ccleanernél. Szerintem itt is egy jó tűzfal negyed annyit eszik és 100x annyit ér ér, de ez csak privát vélemény.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó