Ugrás a tartalomhoz


Adatvisszaállítás winchester-ről


5 válasz érkezett a témában

#1 waww

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 28. 09:10 AM

Üdv! Segítséget, kérnék mivel a maxtor 80 gigás winyómat "saját gépen" nem látom de kezelés-lemezkezelést használva látszik, azt írja, hogy "Nem lefoglalt". Formázni engedné, de nem akarom, mert családi képek vannak rajta. Hogyan tudom használatba venni, erre kérnék sgítséget. Köszönöm!

#2 dfcbt

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 82 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 28. 10:52 AM

Van hozzá rendelve meghajtóbetűjel? Ha nincs, "lemezkezelés"-ben a meghajtón jobb klikk, és a menüben válaszd a "meghajtóbetűjel és elérési út módosítása"-át ott rendeld hozzá a soronkövetkező szabad jelet.

#3 waww

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 28. 11:17 AM

Sajna ennél a merevlemeznél nem ajánlja fel a megajtó elérési utat. Csak partícionálás, vagy dinamikus lemezzé alakítás.

#4 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 28. 13:11 PM

Mindenképp egy adatmentés legyen az első lépés. Szerintem bármelyik recovery progival (köztük ingyesekkel is) le tudod menteni róla a fontos dolgokat (és persze erősen ajánlott egy archiválás is például képekről), utána lehet foglalkozni a visszaállítással / újra használhatóvá tétellel. Előfordulhat, hogy a kezdő szektorok sérültek meg (boot record), és talán ezért nem tudja kezelni operációs rendszer, de igazság szerint nem tudom, mik a pontos tünetek ez esetben. Ez mondjuk "könnyen" orvosolható. Ugyanakkor nem írtad, mik voltak az előzmények, feltételezem, hogy "egyik pillanatról a másikra" szállt el a meghajtó. (Azt sem említetted, hogy hány particíót kellene látni, illetve, hogy rendszerlemezként használtad-e.)
kép
i like the sparkle in your eyes!

#5 Dimitryj

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 28. 13:33 PM

Ez hetározottan úgy néz ki hogy elszállt az MBR és a partícióó tábla.
Max file recovey-vel tudod visza állítani :S (Én is jártam így).
!!!! CSAK MÁSIK MEREVLEMEZRE ÁLLÍTS VISSZA ADATOKAT!!!!

#6 waww

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 28. 20:04 PM

Köszönöm a tanácsokat. Data Doctor Recoveryvel sikerült lementi az adatokat, utána jöhetett egy formázás.Hiba elhárítva, köszöntem!





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó