Ugrás a tartalomhoz


Mobil internet


14 válasz érkezett a témában

#1 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 27. 22:18 PM

E220 usb modemet használok és elég sok probléma akadt vele. (Vodafone)
Használ még valaki ilyesmit? Esetleg frissítési, telepítési ötleteket várnék.
Köszi!

#2 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 14. 18:43 PM

Driver és FAQ

#3 Mixer

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 23. 20:25 PM

Sziasztok
Nekem egyéb gondom akadt a vodával:S regiztem a myip.hu-n, hogy elérhetővé válljon pár ismimnek a localhostom. Eddig pannont használtam, és azzal sikerült megoldanom, hogy elérjék. Vodával akérhogy szenvedek ez nem megy! :@Nem tom mi lehet a gáz... Windows tűzfalon ugyanúgy nyitva a 80as port minden úgy van hagyva, mégis csak az én gépemről érhető el az valami.myip.hu Már raktam fel Outpost tűzfalat is, de azis blokkolja vagy nem tom... vagy a vodával van gond? :@ Tapasztalatok? Ötletek? Help please!

#4 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 23. 21:00 PM

Helló!

Dátum: Mixer

vagy a vodával van gond?
Könnyen lehet.. sajna(?) semmi tapasztalatom nicns a mobil internetekről.. Azonban ha a szolgáltatód nem akarja, hogy elérjenek így téged, akkor nem is fognak!

#5 Mixer

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 23. 21:09 PM

Hát engem is ez idegesít...:):D Nem vok Voda párti, de most ez van és ezt kell szeretni. :S:D De úgyse adom fel pár napig XD Aztán jön a kisbalta effekt:P

#6 Mixer

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 23. 21:28 PM

Fejlemény, ami kevésbé biztató: :)
Wigwam tűzfal test eredménye az összes portra: a port válaszol, de zárva van! :@ Pedig nálam nyitva van a tűzfalon a 80-as :S

#7 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 24. 20:12 PM

Bár én nem értem ezt a localhost-os témát, de a standardnetes apn nem segít? Akkor nincs voda átjáró.
Én egyébként a gyári szoftot tettem rá és teljesen oké. (Mobile partner) Annyi hogy az elején csinálok egy profilt aztán be se kapcsolom csak ha smsezek vele. Kisebb, szebb, jobb és gyorsabb.

#8 mrpepe

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 25. 08:31 AM

Sziasztok,valaki segítsen!

Nem tudok net kapcsolatot létrehozni a Vista és a Windows mobile 5 R 644 között.
Fontos lenne az IGO miatt.
Vagy a Windows Mobile 5 alkalmatlan erre?
Nagyon úgy tűnik.

#9 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 25. 10:06 AM

Pepe, kicsit bővebben?

#10 solo11

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 06. 23:50 PM

Sziasztok...

Elöször is üdvözlök mindenkit :D újonc lennék itt közöttetek, és egy kis segitség kellene.

A gondom a következö, van egy saját laptopom vodafonos mobilnettel,vista ultimate op-al eddig csak én használtam de most a családból mások is szeretnék stb... a lényeg hogy csináltam vendég fiokot, hogy a rendszergazda (vannak saját adataim amiket nem szeretnék megosztani) én maradjak, de más is tudjon netezni a gépemröl...
A probléma az hogy az én fiokombol a net normálisan akadály nélkül csatlakozik automatikusan ahogy kell, viszont a vendég fiokkal minden ugyanugy elindul, a vodás program betölti az ablakot, érzékeli a hálazatot is, de a csatlakozás nem jön létre sehogy :)
(általába úgy probálom, hogy egyszerre mindig csak az egyik felhasználofiokkal probálok csatlakozni)

Gondolom én, mint laikus mintha valami letiltaná, vagy valami nincs engedélyezve, tehát ebben kellene segitség, ha valaki tud kérem segitsen megoldani ezt a problémát, fontos lenne !

Elöre is köszönöm szépen az esetleges segitséget, tisztelettel: Solo11

#11 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 08. 00:21 AM

Operációs rendszer? Nekem amúgy jogosultság-problémának tűnik, de nem lenne szabad annak lennie.

#12 solo11

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 09. 13:32 PM

Vista Ultimate

#13 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 09. 14:41 PM

Vodának nincs valami supportja ehhez? Egyáltalán a program támogatja a Vistát? A Vista nem támogat mobilnetet egymagában is?

#14 solo11

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 10. 12:31 PM

Na ezek a kérdések nekem kicsit kínaiak, :roll: de adtál egy két ötletet, próbálkoztam ezzel azzal, és rájöttem, hogy a vendég fiókkal volt valami gubanc, csináltam egy normál felhasználói fiókot, x y néven, és minden rendben, úgy működik ahogyan kell :)
A probléma megoldva, úgyhogy nálunk mindenki happy :)

Köszönöm szépen a segitséget, és az ötletet, több fej többet tud :D

#15 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 10. 13:32 PM

A vendég fiókban van a legtöbb korlátozás. Egy korlátozott felhasználói fiókkal már jobb a helyzet.
kép





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó