←  Segédprogramok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Avast! vírusírtó

fotója matador 2008.Apr.27.

Üdvözletem mindenkinek! Avast!4.8 pro-t feltelepítettem, pár óra múlva minden bill.nyomásra üzenetáradat önti el a monitort:...valósidejű ellenőrző üzenet...kezd idegesítő lenni. És sehol nem lelem a kikapcsolását...

A WMP 11 el se indul...újratelepítettem,semmi,mintha nemis lenne ott,semmilyen állományt nem játszik le...

A telepítés után jelentkezett a következő gond is: a Yahoo Messenger használatakor üzenőablakában bekapcsoláskor megjelenik a következő üzenet:
Lehet,hogy a lapon található egyik Active X vezérlő nem biztonságos s lap egyéb részeivel való kommunikációhoz.engedélyezi a kommunikációt?

Igen-re kapcsolva...eltűnik,beírom a magam szövegét,elküldöm,de nem jelenik meg a felső ablakban és a címzett vissszaüzenése sem látható!

Köszönettel várok javaslatot. üdv.matador
Válasz

fotója dfcbt 2008.Apr.27.

Próbáltad már, hogy leszeded? Úgy megszünnek a hibák? De szerintem ne használd. Egyébként ez csak XP-ig bezárólag működik. Helyette inkább NOD32-t vagy az AVG-t tedd fel. Ez utóbbit letöltheted az alábbi oldalon lévő hivatkozásról.
http://www.techline....avg_free_8.aspx
Válasz

fotója die nadel 2008.Apr.27.

Dátum: dfcbt

Próbáltad már, hogy leszeded? Úgy megszünnek a hibák? De szerintem ne használd. Egyébként ez csak XP-ig bezárólag működik. Helyette inkább NOD32-t vagy az AVG-t tedd fel. Ez utóbbit letöltheted az alábbi oldalon lévő hivatkozásról.
http://www.techline....avg_free_8.aspx
Nem csak XP-ig bezáróleg működik, én 2007 május óta Vista-n használom gond nélkül!!!

Azért megkérdezném, hogy crack-el vagy serial-al lett telepítve az Avast?
Csak azért kérdezem, mert én évek óta serial-al használom az Avast! 4.6 majd 4.7 majd 4.8 pro-t, de semmi problémám nem volt vele és az ismeretségi körömben sem fordult elő gond, pedig sokan használják akár a pro-t akár a home-ot.

A NOD 32 még elmegy helyette (bár nálam csúfosat bukott, a legszigorúbb beállításokkal is beengedett olyat amit ismernie kellett volna), de az AVG elég gyengusz. De ez csak az én véleményem!!!
Válasz

fotója matador 2008.Apr.27.

Seriallal megy,rendesen elfogadta,frissítés is rendben...

(A NOD sajnos nulla...)
Válasz

fotója die nadel 2008.Apr.27.

Avast! beállítások :lol: Frissírés(Alap) :!: Részletek

kép

Itt nézd meg.
Állandó védelem nálam "magas" beállításon van és nincs semmi (sem ilyen jellegű sem másmilyen) gondom az Avast! 4.8 pro-val.
Próbáltad már újratelepíteni az Avast-ot?
Egyáltalán, hogy lett telepítve? A 4.7 lett frissítve vagy ez egy új telepítés?
Válasz

fotója Viktorio 2008.Apr.27.

http://virscan.org/ itt meglehet nézni mi mit tud
Válasz

fotója die nadel 2008.Apr.27.

Dátum: Viktorio

http://virscan.org/ itt meglehet nézni mi mit tud
Viszonyításnak jó lehet de az, hogy mi mit tud az csak akkor derűl ki, ha kipróbálod. Erre vannak a 15-30 napos próbaverziók.
A Nod32-őt például sokan szeretik, sokaknak bevált, de nálam nem jött be. Valakinek meg az Avast! nem jön be, az én gépémet hibátlanul, mindenféle lassítás nélkül védi már elég régóta.
Az ingyenesek közül vitathatalanul az Avast! a legjobb, mégpedig azért, mert nem lelencgyerek a pro mellett, hanem ugyanazokat a programfrissítéseket és vírusadatbázis frissítéseket kapja mint a pro verzió.
A puding próbája az evés!
Válasz

fotója spyrro 2008.Apr.27.

Idézet

Viszonyításnak jó lehet de az, hogy mi mit tud az csak akkor derűl ki, ha kipróbálod. Erre vannak a 15-30 napos próbaverziók.
A Nod32-őt például sokan szeretik, sokaknak bevált, de nálam nem jött be. Valakinek meg az Avast! nem jön be, az én gépémet hibátlanul, mindenféle lassítás nélkül védi már elég régóta.
Az ingyenesek közül vitathatalanul az Avast! a legjobb, mégpedig azért, mert nem lelencgyerek a pro mellett, hanem ugyanazokat a programfrissítéseket és vírusadatbázis frissítéseket kapja mint a pro verzió.
A puding próbája az evés!

Így igaz :lol: Avast pro-t használtam xp-n is , most Vistán a 4.8 pro ketyeg hibátlanul , mindig frissít és semmi gondom vele , pedig barangolok vele mindenhol... :!:
Válasz

fotója matador 2008.Apr.27.

Köszönöm a hozzászólásokat!
die Nadel-nek: a leirtak szerint pipa ki-be,felváltva,és változatlanul jönnek fel a valósidejű ellenőrzőüzenetek... :lol:
Többieknek...
Új telepítés,egyből a 4.8 pro-t tettem fel,seriallal.
Újratelepítés,megpróbálom,de van eltávolító progi hozzá: aswclear.exe...
Van honlapja: http://forum.avast.hu/ de két napja semmi válasz...
Válasz

fotója die nadel 2008.Apr.27.

És mi volt fent előtte?
Az előttelevő irtót rendesen uninstalláltad mielőtt az Avast!-ot feltetted?
Próbáltál már egy teljes víruskeresést az Avast!-al?
Válasz

fotója matador 2008.Apr.27.

Igen, a Mcafee Virusscan Enterprise Edition 8.5i az Antispyware-vel együtt.nagyon hatékony volt,de megjelent olyan trójai,amit nembírt törölni,állandóan visszapattogott és karanténozni sem tudta.Emiatt uninstall és a Avast! telepítettem,ez leszedett mindent,még talált is...

Még várok az uninstallal és ujratelepítem az avast!-ot...
Válasz

fotója matador 2008.Apr.27.

Ja, újraindítás után keresés indult,csak ezután engedte az xp-t bejönni.majd ezt követően teljeskörű vizsgálat volt,több trójai karanténozásával.
Válasz

fotója die nadel 2008.Apr.27.

Az a baj, hogy nem tiszta telepítés volt, hanem egy másik irtó (ami sajnos hagy maga után "szemetet") után egy fertőzött gépre lett telepítve az Avast és így még egy normális VRDB-t sem tudott csinálni, pedig az elég sokat segítene a rendszerfájlok javításánál, pótlásánál.
Az is baj, hogy ilyen problémával nem találkoztam még és így csak vaktában lövöldözök. :lol:
Az igazság az, hogy még egyik Avast!-al sem volt még semmilyen problémám, mindegyik hiba nélkül működött és tette a dolgát! :!:
Válasz

fotója matador 2008.Apr.27.

Registry tisztogatást is végeztem manuálisan,valamint a Regsupreme Pro-val is...majd letörlöm,tisztogatok és újratelepítem,köszi a javaslatokat...és megírom a helyzetet.
Válasz

fotója Viktorio 2008.Apr.27.

Választani nehéz melyik vírusirtót használja az ember mert mindegyik benyel valamit, cserélgetni kell néha :lol:
Válasz

fotója die nadel 2008.Apr.27.

Dátum: Viktorio

Választani nehéz melyik vírusirtót használja az ember mert mindegyik benyel valamit, cserélgetni kell néha :lol:
Én ezzel nem értek egyet, mert nem szoktam cserélgetni, csak az Avast!-ot használom és online scanner-ekkel szoktam ellenőrizni a műklödését.
Ezeket az Online Scanner-eket szoktam használni ellenőrzésre:
Kaspersky OnlineScan
BitDefender Online Scanner
ESET Online vírusellenőrzés
És még a Panda TotalScan, de annak most nem működik a linkje.

Eddig egyik sem talált az Avast! után semmit!
Válasz

fotója matador 2008.Apr.27.

Nna! Uninstall,regedit tisztogatás,stb. újratelepítés és normálisan meg,sehol az : avast! Valósidejűellenőrző üzenet pattogása...csak éppen a másik gömböc nincs jelen...
Válasz

fotója ViktorBeres 2008.Apr.27.

Én anno nagyon sokat szenvedtem a vírusírtókkal, de nálam az avast! volt a megoldás. Az ingyenes változatot használom, de maximálisan elégedett vagyok vele!
Válasz

fotója die nadel 2008.Apr.28.

Dátum: matador

...csak éppen a másik gömböc nincs jelen...
Ha az "i" betűs ikonra (VRDB) jobbklikkelsz, akkor ki lehet választani, hogy egyesítse a két ikont. ("a" és "i"). Én ezt még nem próbáltam, de ha ez megtörténik, akkor feltételezem, hogy az "a" betűs ikonra jobbklikk és kell lennie egy olyan pontnak, hogy ikonok szétválasztása vagy valami hasonló.
Válasz

fotója matador 2008.Apr.28.

Nemvolt i betűs ikon gömböc,de mára lett...minden rendben van.És a die Nadel által jelzett pipahiány a helyes működést jelzi. Aztán rájöttem,hogy elsőre azt is kikpipáltam és ezután jöttek elő a fél képernyőt elborítő üzenetek...utána hiába távolitottam el,nem ért semmit.Csak az ujratelpités után lett jó a működés.Köszi minden hozzászólónak...
Válasz