Ugrás a tartalomhoz


Outlook 2007


8 válasz érkezett a témában

#1 Kobra

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 23. 22:06 PM

Ahoj,
mindenhol a Outlook 2003-bővítmény: Személyes mappák biztonsági mentése cuccot ajánlották, de már XP-Outlook2007 esetén is akadozott és a szűröket is elég érdekesen mentette el...
Vista esetén meg feltelepül, és jelzi is az outlook, h létezik, csak épp a menüben nem jelenik meg...

mit tudtok ajánlani?

#2 Kobra

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 08. 21:35 PM

üdv,
egy érdekes dologba futottam bele...
adott egy levlista aminek a leveleit beteszem egy mappába, de... és erre nem találok megoldást: ha én vagyok a meghatalmazott akkor legyen a levél olvasottként is jelölve.
van valakinek megoldása rá?

#3 Kobra

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 23. 14:13 PM

Ahoj,
ha egy levelet határidővel elintézendőnek nyilvánítok milyen beállítással jelenik meg a feladatok között és szinkronizálható WMre?

#4 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 14. 18:47 PM

Dátum: Kobra

Ahoj,
mindenhol a Outlook 2003-bővítmény: Személyes mappák biztonsági mentése cuccot ajánlották, de már XP-Outlook2007 esetén is akadozott és a szűröket is elég érdekesen mentette el...
Vista esetén meg feltelepül, és jelzi is az outlook, h létezik, csak épp a menüben nem jelenik meg...

mit tudtok ajánlani?
Ezt nézted már?

#5 Kobra

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 27. 09:04 AM

Igen, a kettő egy és ugyan az, csak az enyém magyar... de mindkettő csak annyit tesz, hogy látszatra működik, de menteni nem akar... sőt most azt vettem észre, hogy Outlook2007 igazából ki sem lép... katt X vagy kilépés vagy ALT+F4 és ugyan úgy letöltögeti a leveleket...

Dátum: Bootor

Dátum: Kobra

Ahoj,
mindenhol a Outlook 2003-bővítmény: Személyes mappák biztonsági mentése cuccot ajánlották, de már XP-Outlook2007 esetén is akadozott és a szűröket is elég érdekesen mentette el...
Vista esetén meg feltelepül, és jelzi is az outlook, h létezik, csak épp a menüben nem jelenik meg...

mit tudtok ajánlani?
Ezt nézted már?


#6 sure

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 28. 14:49 PM

a lehető legjobb, ha más levelezőprogram után nézel. (mondjuk én ahhoz tartom magam, hogy semmit se használjak, amit a Microsoft gyárt, kivéve az oprendszert, meg az Office2007-t, azt is teljesen lekorlátozom, hogy még véletlenül se menjen fel a netre :cry: :) ) Eleinte én is az Outlook 2007-et használtam, de az STMP-hez nem mindig fért hozzá. Amióta Mozilla Villámmadaram van, azóta minden működik. Ó, és egy fontos dolog, hogy itt nincs olyan, hogy adatfájl vagy mi, itt annyi külön e-mailcímhez hozol létre fiókot, amennyihez akarsz. A leveleket meg csak egyesével tudod menteni, de aki belenéz az APPDATA mappába, ott szépen e-mailcímenként vannak a levelek elmentve, és akkor nincs az a gond, mint az Outlooknál, hogy kimented, mint Access fájl, és akkor se feladaó, se dátum, se tárgy, csak a csupasz üzenet

Hidd el, megéri. :wink:

#7 Kobra

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 29. 02:39 AM

aham, de azt hiszem nem ezt kérdeztem :!:

de ha már ennyire ms ellenes vagy használj linuxot és oo.o-t vagy a linuxhoz már érteni is kell? sorry

Dátum: sure

a lehető legjobb, ha más levelezőprogram után nézel. (mondjuk én ahhoz tartom magam, hogy semmit se használjak, amit a Microsoft gyárt, kivéve az oprendszert, meg az Office2007-t, azt is teljesen lekorlátozom, hogy még véletlenül se menjen fel a netre :cry: :) ) Eleinte én is az Outlook 2007-et használtam, de az STMP-hez nem mindig fért hozzá. Amióta Mozilla Villámmadaram van, azóta minden működik. Ó, és egy fontos dolog, hogy itt nincs olyan, hogy adatfájl vagy mi, itt annyi külön e-mailcímhez hozol létre fiókot, amennyihez akarsz. A leveleket meg csak egyesével tudod menteni, de aki belenéz az APPDATA mappába, ott szépen e-mailcímenként vannak a levelek elmentve, és akkor nincs az a gond, mint az Outlooknál, hogy kimented, mint Access fájl, és akkor se feladaó, se dátum, se tárgy, csak a csupasz üzenet

Hidd el, megéri. :wink:


#8 applause

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. December 21. 10:28 AM

Újabban az a jelenség tapasztalható, hogy lelassult az outlook 2007 a gépemen. Pl. levelezésről névjegyzékre váltás, vagy beérkezett üz.-ről olvasatlanra váltásnál stb. kiírja, hogy betöltés, majd 5-10 mp múlva megjelenik a kért oldal. Annyit tudok még mondani, hogy ez idő alatt a legfelső sorban kiírja, hogy nem válaszol az outlook. Kb. 2-3 hete csinálja.
Lehetséges hiba oka mi lehet, hogy lehet javítani.
Op. W7.
Kérem valaki segítsen.

#9 Kobra

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. December 28. 10:17 AM

Dátum: applause

Lehetséges hiba oka mi lehet, hogy lehet javítani.
Op. W7.
Kérem valaki segítsen.

Próbáld tömöríteni a az adatállományt, az adatlapján. Illetve egy scan sem tehet neki rosszat





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó