Ugrás a tartalomhoz


Vista alatti képernyõfelbontás


8 válasz érkezett a témában

#1 gamma

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 24. 22:40 PM

Sziasztok!

Miért van az hogy nem tudom átállítani a képernyõ felbontását Vista alatt 1152x864-ra. ATI driver frissítve fennt van a gépen. Ennél kisebb vagy nagyobb felbontásra engedi állítani. :confused:
A válaszokat elõre is köszönöm!

#2 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 25. 00:31 AM

A monitorod driver-ét is tedd fel! Milyen monitorod van?

#3 gamma

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 26. 01:28 AM

CTX monitor. A driverét nem tudom felrakni mivel a vista nem engedi. (elég régi tip.)

#4 SCOTTY

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 29. 17:04 PM

Ha fel tetted az ATI Catalyst-ot akkor nyisd meg és a Monitor properties->attributes fülön ha kiveszed a pipát a "Use extended Display Identification Data" elõl akkor elméletileg alatta rögtön engedi a 1152×864-et. Nekem így sikerül LG monitorral. Sok sikert!
..::SCOTT::..:cool:

#5 gamma

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. May 29. 19:32 PM

Köszönöm a segítséget.
Hál'isten már sikerült megoldani a problémát.
Hasonló szériába tartozó CTX monitor driverét feltettem, majd ott beállítottam a kivánt felbontást, azonban ott csak 60Hz-t bírt a monitor azon a felbontáson. (nem igen tudom hogy miért, de ez most lényegtelen :D ) Leszedtem a drivert és újra a sima Vistas PnP drivert tettem fel. És láss csodát tudta kezelni a kívánt felbontást, rendes frissítéssel. Éljen a Windows :)

#6 djjockee

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 02. 11:19 AM

Sziasztok!!!Tudnátok nekem segiteni hogy van e driver vista alá ati 9200 Le Family-hez???Elõre is köszi!!!Ja 256os!!!:)

#7 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 02. 11:54 AM

ha jól láttam nincs... :)

#8 djjockee

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 02. 12:52 PM

:( azért köszi szépen!!!Akkor marad a kari csere. . . ez van sajnos!!!Mégegyszer köszi!!!Sziasztok

#9 DamonBounce

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 29. 11:03 AM

Talán ide való az én problémám

Adott Vista, Asus Ati eax1300 videokari, ati catalyst meg egy TV
XP-n semmi gondom nem volt, minden jol ment tvn is stb.
Vista: klón üzemmódban nem enged 1024*768 fölé menni, borzaszto, átállítom kiterjesztettbe, amit amúgy is használok, itt kiírja, hogy visszavált egyszerûre, aero el, mert a tv bezavar (khm, a tvn csak a háttérkép látszik meg video ha elindul)
Hogyan tudom ezt helyrehozni?

2. Ugye alapértelmezettnek állítottam, hogy bármien videó indításával a tv-n megjelenik ráméretezve. (ez xp-n szintén tökeletesen ment mindennél) Vista-n csak bsplayerrel csinálja, az összes többi video lejátszására (is) alkalmas program nem (mediaplayer, mp classic, winamp, divxplayer, semelyik)

Tudom tudom hogy vista kiforratlan, szar, tul uj, stb de ezekre talán már csak akad megoldás, söt feltételezem csak nálam nem jo.

köszi elöre is a segitseget :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó