Ugrás a tartalomhoz


Videókártya kérdések


163 válasz érkezett a témában

#161 skkitty

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. April 07. 17:04 PM

Hát én is ettől féltem, hogy a tokozás miatt E-s illetve Q-s szérián túl már alaplapot is cserélni kéne, persze jelenleg még van tartalék ezekben a procikban, de nem túl előremutató túl drága komponensek vásárlása a jelenlegi alaplapomhoz, már csak a DDR2 miatt is. Azért amit példának írtál, az a plafon a jelenlegi konfigomhoz mérve, talán már kicsit túlzás is lenne az álmaim megvalósítása végett megvásárolni. XD Ezzel már VGA kártya nélkül is jobban futna a gépem a jelenleginél... na jó, ez csak vicc volt. Amúgy mennyiért vesztegetnek egy ilyet manapság. Magyar oldalon nem sikerült még árat találnom, csak pár évvel ezelőttit. Gondolom már nem kérnek érte 400 ezret.

#162 User

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2012. May 19. 12:08 PM

Sziasztok!

Szerintetek melyik nvidia driver verzió jó még ehhez

http://www.inno3d.co..._agp/7600gt.htm

ami már nem bugos és nem is a legújabb ami a mostani kártyákhoz való inkább?
Stay hard with latest stable version! ;-)

#163 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2012. May 19. 20:36 PM

Helló

Az nVidia 93.81-től (vagy akár korábbitól kezdve is) már támogatja ezt a kártyát egészen 296.10-ig. Tehát ebből az intervallumból nyugodtan válassz egyet :)

#164 User

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2012. May 20. 06:10 AM

Igen ezt én is tudtam, meg arra gondoltam, hogy nézni kéne a changelog-okat a verzióknál és amelyiktől már nem ír változást a 7-es szériáról az már "bőven elég" ehhez a kártyához?!
Stay hard with latest stable version! ;-)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó