Ugrás a tartalomhoz


Windows XP integrálás


20 válasz érkezett a témában

#1 gunit88

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 24. 19:23 PM

hellótok..csak azt szeretném megkérdezni hogy miért kell kitörölni az I386 -os mappábol a 'winnt.sif ' filet aki tudja az légyszi írjon köszi...(bocs hogy uj témát nyitottam)

#2 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 24. 19:34 PM

Hogy tudjál "Javító telepítést" végezni.

#3 gunit88

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 24. 19:55 PM

köszi a gyors válszt ..csak azért kérdeztem mert most integráltam én is , és belekukantottam ebbe a file -ba és sok olyan dolog volt ami a telepíteshez kell..ezért gondoltam hogy megkérdezem....én benne hagytam ezt a file-t remélem nem lesz kék halál.....és pl ez a file tartalmazza a cd kulcsot....és ha kitöröljük a filet akkor hogy fogadja el???

#4 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 24. 19:59 PM

Akkor te írod be, ez a fájl arra való, hogy előredefiniálja a(z egyéni) beállításokat, pl. CD kulcsot, hálózat, adminjelszó stb. Alapjában véve az eredeti kiadás nem tartalmazza ezt a fájlt.

#5 gunit88

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 24. 20:03 PM

csak azért kérdeztem mert most töltöttem le egy xp -t es az volt kiírva hogy nem kell hozzá cd kulcs..de hogy ha a winnt.sif file tartalmazza a cd kulcsot akkor telepítésnel is fogja kérni????....ja és ha megváltoztamtom a cd kulcsot amire én akarom természetesn ugyananyi karakteres leszz akkor aut is elfogadja?

#6 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 24. 20:05 PM

Ha az adott verzióhoz készült CD kulcs, akkor elfogadja. Tehát Home/Professional, de itt még az is számít, hogy Corporate, OEM, Retail kulcs-e.

#7 gunit88

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 24. 20:08 PM

hát hogy milyen kulcs azt nemtudom..de köszi az infókat :)

#8 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 25. 09:55 AM

Tényleg és ha drivert akarok integrálni az Xp_prof sp2-es telepítő cd be az lehetséges valahogy?
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#9 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 25. 12:37 PM

Igen, az egyszerűség kedvéért nLite ajánlott.

#10 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 25. 21:59 PM

próbáltam az nLite-t több verziót is de valamiért nem békél meg az én xp cd-mel
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#11 sasa

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 04. 19:32 PM

Sziasztok!
Xp-sp2 integrált cd-t szerettem volna készíteni. Amikor a futtatás menübe beírom az integráláshoz szükséges parancsot,a gép azt válaszolja:nem megfelelő az elérési út-fájlnév vagy a szinapszis{ezt nem is tudom mit jelent}.Pedig szóról-szóra ugyan azt csinálom mint ami le van írva.
Azt szeretném megkérdezni,az update.exe fájlnak az xp-be integrálásának van-e olyan módja
ami nem a "futtatás" -on keresztül megy?

#12 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 04. 20:31 PM

Itt van egy kevésbé bonyolult eljárás! Tuti jo mert énis igy csináltam a saját SP2e Xp telepitőmet.

http://spongedoc.extra.hu/sp2.php
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#13 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 04. 21:46 PM

Szia!

Csak akkor írhat ki érvénytelen fájlnevet, ha nem abba a könyvtárba raktad a fájlokat, ahogy az oda van írva. Ilyenkor ennek megfelelően kell módosítani a parancssort. És melyik lépésnél ír hibát?

#14 sasa

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 05. 11:45 AM

Köszönöm djrobaa-nak a tippet,ez valóban egyszerű és eredményes módszer.Kipróbáltam működik! :)

#15 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 05. 14:19 PM

Sasa: örülök hogy tudtam segiteni! :)
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#16 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 05. 15:04 PM

Hm, valóban egyszerűbb leírás, a winportálos viszont még jobb!

#17 sasa

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 07. 16:09 PM

Fiuk!
Biztos vagyok benne,hogy jól döntöttem,amikor ezt a fórumot választottam, a nagyon kezdő-de érdeklődő-számítógépes ismereteim bővítéséhez.Itt megtaláltam a szakértelmet,és ami a legfontosabb:a jóindulatot.Köszönöm.

#18 marcellinus

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 10. 19:40 PM

Sziasztok!
S.O.S!
És előre is bocsi h.ha nagy hülyeséget írok, v. kérdezek - remélem annyira azért nem.
A szitu a következő az oldalon található leírás alapján elkészítettem az sp3-al integrált XP cd-t, és eljutottam addig, h. a cdburnerXP-vel kiírjam
viszont nem volt nállam üres cd ezért szerettem volna képfileként -iso-ban elmenteni, h. majd később nlite-al személyre szabjam.
A probléma ott kezdődött, h. a pontosan a leírás szerint elkészített cuccot - annyi különbséggel, h. elmentettem iso-ba - nem olvasta be a daemon tools.
Most a kérdésem a következő:
-elpazaroljak egy cd-t, h. kiírjam és esetleg hibás, v. nem lesz rajta semmi
-vagy pedig én csesztem el: - a képfile elmentésénél
- daemon tools-os behozásnál

Hol lehet a hiba?
A meglévő képfile-t megpróbáltam kiírni újrairható cd-re, de utánna nem olvasott be semmit.

Előre is köszi a segítséget fontos lenne mert újra kell telepítenem a rendszert!

#19 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 10. 19:51 PM

Valamit elrontottál, csináld meg újra, lépésről lépésre, figyelmesen.

#20 marcellinus

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 10. 22:41 PM

Dátum: Bootor

Valamit elrontottál, csináld meg újra, lépésről lépésre, figyelmesen.


Hát jah, erre én is rájöttem, de újracsinálva kiírva sem lett más az eredmény.
Viszont a kész CD könyvtárban lévő mappát fel tudom használni már a winyón az n-lite-hoz ott pedig a végén úgy is egy képformátumba teszi
ami szerintem maga a probléma forrása volt, h. vagy nem volt jóó a név, v.ilyesmi.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó