Ugrás a tartalomhoz


Mi lehet a gond?


102 válasz érkezett a témában

#21 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2008. July 28. 15:49 PM

Dátum: Viktorio

Össze s driver fent van és a legfrissebbek vannak fent???

alaplapi driverek fenn vannak (Intel chipset és integrated audio+LAN) 2005-ös az a legútóbbi tovább nem készítettek hozzá frissítést: http://www.asrock.co.../overview.asp?M ... i65G&s=775

+ 2*512Mb DDR RAM 400Mhz
+ Inno3d Geforce 7600 GT 256Mb DDR3

a VGA-hoz 2008-as driver van.. (a CD-n amit adtak hozzá)
1 hónapja vettem a RAM-okat és a VGA-t.

#22 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 28. 20:32 PM

Sziasztok
Most nemrég vettem 1 uj DVD irot, eddig hibátlanul müködött, de most már csak CD-t tudok vele irni, Nero azt irja hogy "power calibration error" ez mit jelenthet? nem kap elég áramot? a tápom 450 wattos... az irom pedig Optiarc DVD RW AD-7191S, és SATA, és csak DVD irásal van gondja, amugy minden mást hibátlanul beolvas, és CD-t is hibátlanul ir , jah és az OS Windows vista 64bit Neron kivül sok más programal probáltam irni...

#23 saladfingers

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 114 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 28. 23:30 PM

pat08, nem tudja az iro kalibralni a lezerledjet dvd irashoz, vagy garis csere, vagy kuka. nem nagyon javithato, max ha szerzel egy ugyanolyan irot, amiben jo a led, de nem igazan tudom, hogy ki lehet-e "hazilag" cserelni.

#24 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 29. 15:10 PM

Háth, most már bemegyek az üzletbe és a fejükhöz vágom... már kb 2 hét alat ez a második iro aminek iylen gondjai vannak ez elözö pl nem tudod olvasni ^^ ez meg irni nem tud ^^... szal megy visza garira akkor, köszi a segitséget

#25 boxingcat

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 10 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 05. 16:16 PM

A Virusos hozzászólóknak néhány tipp:

-jó virusirto: nem avg meg ilyenek, hanem nod32/smart security. Diákoknak 5000ft/év legálisan, üzletben vásárolva, vagy hekkelt.
-böngészöben beállitani hogy törölje a szemetet kilépéskor. (erre lehet irni shutdownscriptet, ami törli a temp folderek tartalmát leállitáskor, vagy egy kattintásra.)
-antispyware program. Adaware-t javaslom, amiben a Watch is benne van, ami blokkolja a registrybe való írást, popupokat, stb, elég jó.
-ha egy gépen dolgozol otthon, és nincs windows hálózat, a service-k fele leállítható, automatikus megosztást is le lehet lőni.

#26 maori721

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 06. 13:55 PM

stop:c000021a helyrhozhatatlan rendszerhiba.a rendszerfolyamat -windows subsystem-váratlanul félbeszakadt:állapot 0x0000005--0x7c9106c3---0x0100de88
a rendszer leállt

Ezt irta ki a gépem ,mikor telepiteni akartam egy játékot.Medál of honor Airborne-eredeti-Kiprobáltam másik játékot is hátha annál is ezt irja ki.De annál nem irt ki semmit rá.Vajon mi lehet a gond?Más nagyobb rendszert igénylő játékok is futotak már a gépemen.Szeretném feltelepiteni a játékot,de nem találom a megoldást rá.

Köszönöm a segitségeket!

Maori721

#27 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 06. 15:12 PM

Ez a "kék halálban" volt?
Eredeti Windows, vagy vmi buherált, módosított?
Lehet RAM probléma is.
Első sorban nem ártana egy RAM tesztet lefuttatni.
Windows frissítések rendben? VGA driver, DirectX?

#28 maori721

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 06. 21:35 PM

Diretx 9c .videokártya MSI geforce 7600gt 256ramos.....előtte volt egy "kékhalál" szerű állapot ,mikor is nem engedte beinditani a gépet,de a windows újra telepitésével megoldodótt a gond.Ez 2 hete volt kb.A proceszor Pentium4 -es 3 ghz 1,5Gb Ram van benne.Csak ezt a játékot nem engedte fel telepiteni a COD4 et elinditota.

#29 maori721

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 06. 21:42 PM

Amugy nem eredeti Windows,hanem Profesional Home Editions verzio.Eddig mükszőtt gond nélkül.....eltekintve,hogy néha svc.host.exe hibát dobott ki ,ami nem engedett pár dolgott végre hajtani a gépemen....nem volt hang és netem.Később kiderült egy hibája ennek a Windowsnak illetve egy virús okozahatja--Hidden exe--,mert az AVG8 és a Ad-aware progik megtaláltál és karanténba helyezve nem volt semmi gond vele.
Üdv.

Maori721

Hogy kell hsználni a memoria progit amit linkeltél?

#30 zotya12

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 17. 17:33 PM

A drwatson.exe néha bekapcsol, teljesen leterheli a gépet, minden szinte lefagy míg a feladatkezelőbe le nem állítom.
Mi lehet a gond?

#31 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 17. 23:40 PM

A Dr. Watson for Windows (Drwtsn32.exe) eszköz ismertetése
Tehát vmilyen programod hibás műveletet hajtott végre.

#32 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. April 14. 18:53 PM

Sziasztok!
AVG Anti-Virus Free vírusirtót használok és másik gépről nem tudom elérni a megosztásaimat, mivel az AVG vhogy blokkolja és nem találtam benne "erről szóló" beállítási opciót.. Különösebb tűzfal most nincs fenn, csak a sima XP-s amiben a kivételeknél szerepel a fájlmegosztás..
Legyen szíves segítsen már olyan vki aki nagyon ismeri ezt az AVG vírusirtót!

Üdv :)

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: Vágólap01.jpg


#33 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 10. 15:11 PM

Dátum: FSzabolcs

Sziasztok!
AVG Anti-Virus Free vírusirtót használok és másik gépről nem tudom elérni a megosztásaimat, mivel az AVG vhogy blokkolja és nem találtam benne "erről szóló" beállítási opciót.. Különösebb tűzfal most nincs fenn, csak a sima XP-s amiben a kivételeknél szerepel a fájlmegosztás..
Legyen szíves segítsen már olyan vki aki nagyon ismeri ezt az AVG vírusirtót!

Üdv :)

Ez nem avg hiba hanem az xp hibája a fent megnevezett eszköz drivere kavarhatott be rakj egy sp3al tunningolt xp-ét és nem lesz gond a meghajtó progikból meg a legfrissebbet rakd majd fel. :)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#34 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 10. 17:33 PM

Dátum: Black Bird

Dátum: FSzabolcs

Sziasztok!
AVG Anti-Virus Free vírusirtót használok és másik gépről nem tudom elérni a megosztásaimat, mivel az AVG vhogy blokkolja és nem találtam benne "erről szóló" beállítási opciót.. Különösebb tűzfal most nincs fenn, csak a sima XP-s amiben a kivételeknél szerepel a fájlmegosztás..
Legyen szíves segítsen már olyan vki aki nagyon ismeri ezt az AVG vírusirtót!

Üdv :)

Ez nem avg hiba hanem az xp hibája a fent megnevezett eszköz drivere kavarhatott be rakj egy sp3al tunningolt xp-ét és nem lesz gond a meghajtó progikból meg a legfrissebbet rakd majd fel. :)

így van nálam minden ahogy mondod és ez a probléma AVG telepítés után jelentkezett...
próbáltam jelszavas megosztást és ahogy a régebbi gépen újra lett húzva a windows azóta most megy a megosztás, csak állandóan logint kér és nem tudom megjegyeztetni vele a jelszót sajnos.. mondjuk a lényeg, hogy már be lehet tallózni a másik gépet :)

#35 baki

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 28. 18:24 PM

Hello.
Mi lehet a problémám, ha a Vista feltelepítése után fel akarom rakni az Nvidia drivert, akkor az ujraindítás után kikapcsolódik a monitor a windows betöltődése közben. Azzal a driverrel nincs gond amit a Vista telepítése közben felrak, azzal viszont nem tudom kirakni a tv-re a képet.Geforce 8500 GT 256-os videokártyám van.
Köszönettel. Üdv.

#36 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 28. 22:52 PM

Talán túl nagy felbontást akar használni, vagy túl gyakori képfrissítést. Csökkentett módban át kellene állítanod a felbontást mondjuk 1024*768-ra (hogy biztosan elinduljon - aztán később majd nagyobbra állíthatod), illetve a mellékelt képen szereplő dolgot is meg kellene csinálnod: pipát tenni a képfrissítésnél oda, ahol letiltja, hogy olyan frissítést állíthass be Te (vagy a driver), ami kiüti a monitorod - ezt is felbontás állítása környékén találod meg. (Nem mondtad, hogy milyen nyelvű a rendszered, ráadásul nekem XP-m van csak, és a Vistához nem mondhatnám, hogy lenne közöm, de szerintem hasonló lehett ott is a dolgok elhelyezkedése és elnevezése. Szóval, a képen szereplő dolog előhívás nálam az alább módon történik: jobb klikk az asztalon --> tulajdonságok --> beállítások fül, ahol a felbontást állíthatod; illetve, itt található még a "haladó" gomb is, mellyel el lehet jutni a frissítési beállításokhoz.) Remélem, tudtam segíteni!
Csatolt kép: 1.PNG
kép
i like the sparkle in your eyes!

#37 baki

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 29. 02:07 AM

Köszi a tippet, azt a pipát, hogy csak a használható képfrissitést mutassa mindig berakom.Most xp van.Csak megpróbáltam a vistát, de nem lett jó ez miatt. Csökkentett módban azt csinálta, hogy nemhogy 1024x768-t, hanem 800x600-t se tudtam beállítani a szinminőség meg 4 bites volt még 16-ra se tudtam állítani, nem adta ki.Teljesen szét volt esve a kép.Csak zöld, sárga,meg kék pontok voltak.Magyar vistát próbáltam.

Operációs rendszer neve Microsoft Windows XP Professional
Verziószám 5.1.2600 Szervizcsomag 3 build 2600
Rendszer gyártója To Be Filled By O.E.M.
Rendszer modellje To Be Filled By O.E.M.
Rendszer típusa X86 alapú PC
Processzor x86 Family 6 Model 15 Stepping 13 GenuineIntel ~2009 Mhz
BIOS-verzió/-dátum American Megatrends Inc. P1.80, 2007.05.21.
SMBIOS verziója 2.4
Teljes fizikai memória 2 048,00 MB
Szabad fizikai memória 1,36 GB
Teljes virtuális memória 2,00 GB
Szabad virtuális memória 1,96 GB
Lapozófájl mérete 5,85 GB

Most ez van fent.Üdv.

#38 ricszol

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 01. 13:43 PM

Sziasztok...nekem egy olyan idegesítő problémám van hogy a Windows intézőm (Vista home prémium,jogtiszta) leáll mindig mikor egy ablakot bezárok majd kéri hogy indítsam újra ennek következtében az asztalom mindig visszaáll alap helyzetbe...és kezdek begolyózni tőle.Remélem tudtok nekem tanácsot adni.előre is thx. :|

#39 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 01. 14:09 PM

szia,
1: Windows frissítések telepítése
2: VGA driver frissítése

#40 ricszol

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 01. 15:03 PM

az sp2-ón kívül minden frissítés fenn van,a vga-t mikor utoljára frissíteni akartam vissza kellett raknom az alapot amit adtak hozzá mert az ujjal nem volt hajlandó bejelentkezni a Windowsba csak egy nagy fekete képernyőm volt...amúgy egy 256-os GeForce 8600 GTS -em van,de eddig ilyen probléma nem volt nem rég telepítettem újra az egész Windowst,és előtte nem volt ilyen problémája.Azért a valaki tud hozzá egy jó frissítést és belinkeli akkor megköszönöm és megpróbálom felrakni....





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó