Ugrás a tartalomhoz


Gigabyte


6 válasz érkezett a témában

#1 balint1217

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 14 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 11. 05:56 AM

Hello mindenki tudnátok nekem segíteni egy gigabyte GA-P35-DS3 alaplapom van és van hozzá egy easy tune5 nevű progi és gyakran induláskor nem indul el hanem kiir egy szöveget:"MarkFun_Load_NT_driver" és nemtudom hogy miért van ez ha valaki tud valami dolgot róla akkor létszi írjátok le. Előre is köszi.

#2 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 11. 20:15 PM

Nem egyedi a problémád ezzel az Easy Tune cuccal..Nekem is néha kiirja ezt a hibaüzit.Mondjuk sztem a Vista-val lehet vmi baja,de én újrainditom a progit ha ezt tapasztalom.Az okát én sem tudom.
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#3 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 12. 16:25 PM

nekem is hasonló a lapom és ezt a progit addig használtam amíg kipróbáltam.. a biosból állítom amit kell mert ezzel a felét se lehetett annak amit szerettem volna. biztos szükség van rá?

#4 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 16. 12:04 PM

Dátum: balint1217

Hello mindenki tudnátok nekem segíteni egy gigabyte GA-P35-DS3 alaplapom van és van hozzá egy easy tune5 nevű progi és gyakran induláskor nem indul el hanem kiir egy szöveget:"MarkFun_Load_NT_driver" és nemtudom hogy miért van ez ha valaki tud valami dolgot róla akkor létszi írjátok le. Előre is köszi.

Szia balint1217!
Nekem az a gyanúm hogy valamit nem talál meg és ezért írja ki vagy nem kompatibilis azzal a windows verzióval amit épp használsz. Most melyik windows verziót használod(xp,Vista)?. Esetleg nézd meg hogy van-e belőle frissebb verzió.Az hátha megoldja a fenti problémát.XP alatt is ezt csinálja?
Bocs hogy megkérdezem de nem írtad hogy milyen verziójú windowst használsz.Én az ilyen jellegű progikat nem nagyon szeretem ha még is ilyet szeretnék arra ott van nekem a linux meg a bsd. A Windowst csak szükség esetén piszkálom a stabilitás fontosabb mint hogy a rendszer gajra menjen:)Ha tunningolni akarsz akkor arra ott van a bios.Bocs az off részekért.
Ha kérdésed van kérdez bátran.

#5 symbiota

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 07. 17:25 PM

Üdv!
A segitségeteket szeretném kérni.A problémám hogy egy ideje semilyen program nem méri a winyoim hőmérsékletét.Eddig mérte z Everest, és más Pd: HDD sentinel is. A CPU,Alaplap, AUX, GPU-t ezeket továbra is méri rendesen.Nem vollt HDD csere a gépemben, és nem változtattam meg a csatlsakozási helyüket sem.
Lehet hogy a BIOS-ban kellene valamit engedélyeznem?
Alaplap neve Gigabyte GA-965GM-S2

#6 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 08. 03:30 AM

Dátum: balint1217

Hello mindenki tudnátok nekem segíteni egy gigabyte GA-P35-DS3 alaplapom van és van hozzá egy easy tune5 nevű progi és gyakran induláskor nem indul el hanem kiir egy szöveget:"MarkFun_Load_NT_............
Szia!Milyen OP rendszert használsz?Ugyanis a vistával kompatibilitási problémái vannak.A 64 bites változaton pedig ne is erőltesd mert nem mükszik.Nekem GA-MA790XT-UD4P-ém van és ugyanez a problémám.De nem hiányzik ez a progi,hiszen a szoftveres tuning többet árt mint használ.

#7 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 09. 19:25 PM

Dátum: manó

Dátum: balint1217

Hello mindenki tudnátok nekem segíteni egy gigabyte GA-P35-DS3 alaplapom van és van hozzá egy easy tune5 nevű progi és gyakran induláskor nem indul el hanem kiir egy szöveget:"MarkFun_Load_NT_............
Szia!Milyen OP rendszert használsz?Ugyanis a vistával kompatibilitási problémái vannak.A 64 bites változaton pedig ne is erőltesd mert nem mükszik.Nekem GA-MA790XT-UD4P-ém van és ugyanez a problémám.De nem hiányzik ez a progi,hiszen a szoftveres tuning többet árt mint használ.

Pontosan ahogy írtad.
A tunning lényege abban lenne hogy ugye a gyári hűtést jobbra cseréljük a hűtést esetleg emeljük egy kicsit a feszültséget és hogy teljes legyen a siker ahoz még a biost is át kell írni ahoz hogy a biosba épített hw korlátozásokat kikapcsoljuk mert nem magában a hw-ban van a korlátozás hanem a biosban mert a gyártók hülyék lennének ezt a hw-ba építeni.Windowsra is vannak bios-t lementő programok csak a legtöbb nem felhasználó barát az egyszeri juzer számára mert a tunning nem pár klikből áll hanem napokig hónapokig tartó tesztelésből áll nem véletlenül.
A pc műhely 7-ik része pontosan a pc tunning alapjait mutatja be a témaindítónak érdemes lenne elolvasni a könyvet. a biost hw elemet c-ben illetve assemblyben(gépi kódban) illik piszkálgatni. az assemblyhez jó könyv pl a László József A pc hardver programozása pascal és assembli nyelven valós és védett módban.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó