Ugrás a tartalomhoz


Realtek ethernet LAN


5 válasz érkezett a témában

#1 emiliarival

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 27. 08:01 AM

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni ennek a drivernek a telepítéséhez. Letöltöttem azt a fájlt, ami fent volt a honlapon, de nincs benne exe fájl, amivel simán lehetne telepíteni. A fájlok bemásolásával sem történik változás.
Ha valaki tudja, hogy tudnám életre kelteni a wifit a gépen akkor az légyszi segítsen.
Előre is köszönöm

#2 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 27. 08:19 AM

Dátum: emiliarival

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni ennek a drivernek a telepítéséhez. Letöltöttem azt a fájlt, ami fent volt a honlapon, de nincs benne exe fájl, amivel simán lehetne telepíteni. A fájlok bemásolásával sem történik változás.
Ha valaki tudja, hogy tudnám életre kelteni a wifit a gépen akkor az légyszi segítsen.
Előre is köszönöm

Ezt manuálisan kell felraknod, azaz: először csomagold ki a tartalmát. Majd menj bele az eszköztárba és ha van egy eszköz előtt egy felkiáltójel (asszem az egyéb eszközöknél van) akkor jobb egérgomb arra az eszközre, frissítés, majd kattints a "magam szeretném keresni..." gombra, majd menj oda, ahová kitömörítetted a fájlokat. Ha minden igaz, akkor 1 *.inf fájlt fogsz találni, na azt válaszd, és utána ha minden jól megy, akkor már minden megy magától.
kép

#3 efi99

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 20 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 27. 17:44 PM

Vagy:
akármi.inf fájlon jobb gomb, telepítés.

#4 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 27. 22:13 PM

Dátum: emiliarival

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni ennek a drivernek a telepítéséhez. Letöltöttem azt a fájlt, ami fent volt a honlapon, de nincs benne exe fájl, amivel simán lehetne telepíteni. A fájlok bemásolásával sem történik változás.
Ha valaki tudja, hogy tudnám életre kelteni a wifit a gépen akkor az légyszi segítsen.
Előre is köszönöm



vagy: Driver Magician progi leszedi neked automatikusan ami csak kell. :) és az exe lesz
(csak a full verzió)

#5 Phade

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 35 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 07. 09:02 AM

Lehet nem ide illik;de ez volt ma:

"Az Internet elfogyott
A kitartó internetezése folyamán ezzel az oldallal Ön elérte az internet utolsó lapját. Ezek után már nincs semmi, se több kép, se több zene, se letölthető állományok.

Tegye a következőt:

* Ha a Windows nem észleli az egeret, kérem kattintson az OK gombra!
* Ha kivágja az alábbi kupont, vehet egy új monitort!
* Válassza ki, hogy Ön szerint melyik a leghelyesebb állítás az elfogyott internet problémájának megoldására:
1. A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
2. A Windows egy sikertelen kísérlet a homokóra emulálására.
3. A moha déli oldalán mindig fa van.
4. A számítógépem megver sakkban, de kickbox-ban én vagyok a jobb!
* Egyes webhelyek megkövetelik a 128 bites titkosítású kapcsolatot. Ön ne érje be ennyivel, követeljen többet!
* Ha biztonságos webhelyet próbál elérni, az nem mindig sikerül.
* Új 7-es BMW-be beleszalad hátulról egy Trabant. A BMW fedélzeti computerén a következő felirat jelenik meg: Új Plug&Play eszköz csatlakozva. Telepíti most a szükséges drivereket?
* A 852-es kídlap telepötúsa sikeresen befejezádétt.
* A hónap híre: a Microsoft végre előállította a program nélküli hibát.
* Miért nem csinál a Microsoft vírusokat? Mert 80MB túl feltűnő lenne...
* Ha még nem unja az internetezést, esetleg kezdje elölről újra az egész internet átnézését, töltse le újra az összes képet, zenét, filmet, olvassa végig minden oldalát. Ha így dönt az alábbi linkre kattintva eljuthat az internet első lapjára, ahonnan kezdheti a böngészést:
Az internet első lapja


12457-es HTTP hiba: Az Internet elfogyott
Animare Software
UI.: Nem vagyunk hülyék, csak a fejünkben van néhány bad sector. "
:D :? :(
We shall know no Fear!!!

#6 Phade

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 35 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 07. 10:36 AM

Ja azt elfelejtettem hogy ezen az oldalon adta ki'http://ulyssys.hu/"
We shall know no Fear!!!





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó