Ugrás a tartalomhoz


64 bites Vista


43 válasz érkezett a témában

#21 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 14. 19:56 PM

Sziasztok
64bites Vista Ultimate-t használok, és csak 1 problémám van vele, az hogy angol, valaki tudna nekem segiteni hogy honnan tudok leszedni hozzá egy magyar nyelvű MUI-t?

#22 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 14. 20:07 PM

Dátum: pat08

Sziasztok
64bites Vista Ultimate-t használok, és csak 1 problémám van vele, az hogy angol, valaki tudna nekem segiteni hogy honnan tudok leszedni hozzá egy magyar nyelvű MUI-t?

Elméletileg a Windows Update-n le tudod szedni a magyar nyelvű MUI-t (32 biten gyakorlatilag is).
kép

#23 Rozsomak

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 14 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 15. 09:19 AM

64 bites is működik. :shock:
Eredetileg magyar nyelvű Ultimate volt, s angolt szedtem le.

#24 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 16. 16:40 PM

Sziasztok,
Köszi a segitséget, már magyar a vistam :P.
Most a firefox-val van problémám, ugyan azt használom mint elötte XP-n de itt nem tudom felteni a flashplayer-t :S a verzioja 2.0.0.12 nem értem hogy miért nem engedi :S az IE-t meg nem szeretem, szoval maradnák a FF-nél, de flash nélkül :shock:... Elöre is köszi a segitséget :P

#25 Rozsomak

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 14 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 17. 13:15 PM

Dátum: pat08

Sziasztok,
Most a firefox-val van problémám, ugyan azt használom mint elötte XP-n de itt nem tudom felteni a flashplayer-t :S a verzioja 2.0.0.12 nem értem hogy miért nem engedi :S az IE-t meg nem szeretem, szoval maradnák a FF-nél, de flash nélkül :shock:... Elöre is köszi a segitséget :P
Próbáld meg a Firefox -ot rendszergazdaként futtatni (Ikon, jobb egér, "Run as Administrator), s a plugin-t így telepíteni. Mennie kell. Ha nem, akkor ideiglenesen kapcsold ki az UAC-ot (Felhasználói fiókok kezelése, reboot, aztán ugyanígy vissza). Működnie kell!

#26 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 17. 15:26 PM

Köszi, rendszergazdaként már ment :shock:

#27 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 19. 18:02 PM

Néhány hónapja szenvedtem én is a Flash Player telepítésével, de nem sikerült. Mostanáig! Nagyon köszönöm Rozsomak!!!!! :shock:

#28 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 21. 20:25 PM

Sziasztok!
Jött a következö probléma, nem is mer fel MP3 lejátszot ill pendrive-ot... Miért? vagyis illetve felismeri, a tálcán megjelenik az ikon hogy csatlakoztattam, de a sajátgében már nem jelenik meg, totalcommander-ben is csak néha, pedig a windows felisemerte hogy csatlakoztattam...

#29 z1987

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 22. 18:49 PM

Sziasztok!Lenne egy olyan problémám,hogy:
Vettem egy új gépet(64bit -es alap 3500+ proci... 512 rammal beleraktam még plussz 768 ramot(egy 256 ost és egy 512 est)felraktam a vistát drivereket működött hibátlanul stb stb!Aztán tegnap vettem 2db 1gbos ramot miután beleraktam egy kis idő után a videokártya elkezdezz szemetelni csíkozni majd elfekeedett a kép aztán valami kék képernyő bejött ami visssza számolt és újraindult a gép!Próbáltam újab 64bites drivert letölteni de miután feltelepítettem és újraindult a gép 800x600 as felbontáson indult újra!semmi gond...mikor átállítom a felbontást 1024x768ra vagy játszani akarok megint lefagy villog stb!most visszaraktam a 256 os ramot és kivettem a 2 db 1gb ost és most jó!!!Bocs ,hogy ilyen hosszadalmasan írtam le de valaki tudna tanácsot adni,hogy vajon mi a fene a baja???ja (geforce 7300 se videókarim van!előre is köszi ha valaki veszi a fáradtságot és visszaír!

#30 sundi58

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 22. 19:41 PM

Dátum: pat08

Sziasztok!
Jött a következö probléma, nem is mer fel MP3 lejátszot ill pendrive-ot... Miért? vagyis illetve felismeri, a tálcán megjelenik az ikon hogy csatlakoztattam, de a sajátgében már nem jelenik meg, totalcommander-ben is csak néha, pedig a windows felisemerte hogy csatlakoztattam...

Lehet, hogy Driver hiba, vagy nincs jól összedugva az USB az alaplappal.

#31 sundi58

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 22. 19:42 PM

Dátum: z1987

Sziasztok!Lenne egy olyan problémám,hogy:
Vettem egy új gépet(64bit -es alap 3500+ proci... 512 rammal beleraktam még plussz 768 ramot(egy 256 ost és egy 512 est)felraktam a vistát drivereket működött hibátlanul stb stb!Aztán tegnap vettem 2db 1gbos ramot miután beleraktam egy kis idő után a videokártya elkezdezz szemetelni csíkozni majd elfekeedett a kép aztán valami kék képernyő bejött ami visssza számolt és újraindult a gép!Próbáltam újab 64bites drivert letölteni de miután feltelepítettem és újraindult a gép 800x600 as felbontáson indult újra!semmi gond...mikor átállítom a felbontást 1024x768ra vagy játszani akarok megint lefagy villog stb!most visszaraktam a 256 os ramot és kivettem a 2 db 1gb ost és most jó!!!Bocs ,hogy ilyen hosszadalmasan írtam le de valaki tudna tanácsot adni,hogy vajon mi a fene a baja???ja (geforce 7300 se videókarim van!előre is köszi ha valaki veszi a fáradtságot és visszaír!

Lehet, hogy Videókártya, vagy lehet, hogy ez a 2x egymás utáni RAM csere kissé megeröltette. Próbáld meg úgy, hogy bele teszed a 2 GB ramot és másnap vagy 1 óra múlva bekapcsolod és nézd meg úgy, hogy nem csinálja-e.

#32 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 22. 21:00 PM

Dátum: sundi58

Dátum: pat08

Sziasztok!
Jött a következö probléma, nem is mer fel MP3 lejátszot ill pendrive-ot... Miért? vagyis illetve felismeri, a tálcán megjelenik az ikon hogy csatlakoztattam, de a sajátgében már nem jelenik meg, totalcommander-ben is csak néha, pedig a windows felisemerte hogy csatlakoztattam...

Lehet, hogy Driver hiba, vagy nincs jól összedugva az USB az alaplappal.

Szia,
Drivert nem telpitetem, a Vista feltet valamit elsö csatlakoztatáskor, lent a tálcán meg is jelenik az ikon hogy csatlakoztatam, az alaplaphoz valo csatlakozásal nem lehet gond, mert másik 3 USB porton is megprobáltam, amiket használok és ott is ugyan az volt...a Totalcommander-el néha néha elérem, de ott is nagyon ritkán, jah és az MP3 lejátszomal sem lehet a gond mert már másik 2vel is megprobáltam, ugyan az a helyzet...

#33 csman

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 27. 23:45 PM

ecceru válasz nem szeretik a ramok egymást
, használd a 2db 1 Gbset a többit ne

#34 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 28. 18:25 PM

Sztem is valami hasonló lehet a gond,a RAM-okat CSAK párban és azonos márkában ajánlott a gépbe rakni..Egy 256 és egy 512-es párositás nem vmi jó dolog...Jah és 2GB RAM-hoz semmi értelme 64 bites OP.-rendszert használni,még lassabb is lehet mint a 32 bites....
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#35 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 29. 22:24 PM

Sziasztok
Logitech access billentyühöz valaki tudna nekem linkelni egy 64 bites drivert ami vistara is felkuszik?
előre is köszi :shock:

#36 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 01. 18:23 PM

Azt nem írtad, hogy pontosan melyik access billentyűzethez kell, de a 600-as linkje itt van:
http://driverscollection.com/?file_cid= ... f0849eaac1

#37 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 01. 19:43 PM

Szia
http://www.logitech....9/2998&cl=hu,hu Ilyen billentyűm van, nem tom hogy ez hányas :S nincs rá írva, de leszedem amit linkeltél, és nagyon köszi :)

#38 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 01. 20:01 PM

Szia, nem jó, a az F lock-ot bekapcsolva nem tudom programozni az F gombokat, és még a más extra gombokat sem tudom használni. :S de azért köszi :)

#39 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 06. 10:43 AM

Találtam egy oldalt, ahol tesztelték a 32 bites és a 64 bites Vista-t 512 MB mellett, és érdekes módon a 64 bites Vista-nak lett több pontja. Az oldal itt található: http://64-bit-comput...-benchmark.html. Aki meg nem tud angolul, az itt tudja lefordítani az oldalt: http://www.webforditas.hu/index.php.
kép

#40 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 13. 17:35 PM

Na, bátor voltam, és felraktam a 64 bites Vista-t. A telepítés 1 óráig, a Sp1 telepítése pedig 1,5-2 órát vett igénybe. Nem olyan rossz, ahogy sokan mondják, bár néha egy kicsit lassú. Jól lehet rajta zenét hallgatni és filmet nézni. És 1-2 driver kivételével mindent felismert.
Előnyök:
- Majdnem minden drivert felismert
- Nem olyan rossz, ahogy sokan mondják
- 32 bites játékok is elfutnak (StarCraft, KUF, stb...)
- A C-Media AC97-hez (CMI9761A) talált drivert
Hátrányok:
- A hangkártya kezelő program (xear 3d) lefagyasztja a Windows-t, mivel 32 bites
- Amikor több dolgot telepítek egyszerre, akkor egy picit lelassul a gép

Végezetül elmondom, hogy aki nem a legújabb játékokkal akar játszani, az áttérhet a 64 bites Vista-ra. És hogy nehogy azt higgyétek, hogy kamuzok, így beszúrok 1 képet. Várom a véleményeket. :)

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: 64 bit.jpg

kép





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó