Ugrás a tartalomhoz


Új gép


178 válasz érkezett a témában

#61 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 02. 14:36 PM

Mondja ezt egy olyasvalaki, akinek X-Fi-je van...? :) Jól látom?
Nyári gyak alatt raktam össze pár p4 konfigot, és azt hiszem, ott is a GA P35-S3 alaplapot szokták ajánlani ilyenekhez. (Errõl a szériáról nem hallattom rosszat - igaz, gigabyte-okról amúgy se nagyon hallok már egy ideje.) Ha viszont tényleg van olcsón P5B DELUXE, akkor szerintem megéri, én legalábbis egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt vettem. Karácsonykor volt 1 éves. Az elõzõ, valamilyen gigabyte alaplapom (már el is felejtettem a típusát, mert annyira nem szerettem) viszont nagyon nem jött be, hogy el is passzoltam az egész gépet, és az helyett lett a mostani. Mivel tulajdonképp minden problémát sikerült az újévre kiiktatnom, így maximálisan meg vagyok elégedve a gépemmel -bele is írom gyorsan a másik topic-ba, milyen lett az új konfig :D
kép
i like the sparkle in your eyes!

#62 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 02. 15:57 PM

Jól látod Lorenzo, X-Fi...De nem az a lényeg:)Nekem, ismételten mondom,semmi bajom az Asus alaplapokkal ,csak annyit jegyeztem meg,hogy a Gigabyte-nál a kb. ugyanolyan tudásu lap olcsóbb...:))
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#63 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 02. 17:08 PM

Nem is azért mondtam... Nekem az elõzõ alaplapom - ahogy írtam is - nagyon nem jött be, azóta inkább kerülöm a gigabyte-ot. Amiket a nyáron dobtam össze, azok mondjuk jóknak tûntek (közben utánanéztem, és tényleg a korábban említettem sorozatról van szó). De amúgy is én "a minõségnek ára van" csoportba tartozom. Nem baj, ha megköveztek ezért :) Ha veszek valamit, akkor biztos, hogy nem azt nézem, hogy melyik abból a kategóriából a legolcsóbban beszerezhetõ... Hosszú távra szoktam vásárolni, és megbízhatóbbnak is tartom a drágább dolgokat. Az olcsóbbak többnyire kevesebbet is tudnak (ami eleve elõidézheti egy másik beszerzését, ha idõ közben mégis kiderül, hogy az igényeink nincsenek kielégítve), és nagyobb mondjuk a meghibásodás esélye (is). És, mivel kizárólag pozitív tapasztalataim vannak ezen a területen, a jövõben se szándékozom változtatni az elveimen (habár manapság nem tervezem semmi említésre méltó dolognak a beszerzését).
Röviden: drágább = jobb. És, ha általánosíthatok, akkor úgy gondolom, hogy ez tulajdonképpen mindenre igaz. (Persze a hüjéket könnyû átverni, de most tekintsünk el ettõl. Egyébként meg senkit ne tévesszen meg a nemrégiben napvilágra került hír, mely szerint kicsit gyenge az ASUS supportja, részemrõl velük is meg vagyok elégedve.)
Egy dologról szeretnék még írni: ha már szóba került "ugyanolyan tudású * olcsóbb", pár helyrõl hallottam, hogy tök felesleg külön hangkari, mikor (manapság) az integrált vezérlõk is képesek ugyanazt nyújtani, "fillérekért". Az alaplapodon - ahogy azt fel is tûntetted - van integrált hangvezérlõ. Miért vettél akkor mégis X-Fi-t? (Csak puszta kíváncsiság, nem kell félreérteni.)
kép
i like the sparkle in your eyes!

#64 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 02. 17:30 PM

Nézd,hiába van alaplapi integrált hangkártya a gépemben,túl sok mindenre nem igazán jó csakhogy szóljon a gép azt annyi..Tehát kellett a minõségibb hangzás,mivel elég sok HD-filmet nézek,és amúgy is jó ha nem csak bádogdoboz-hangot hall az ember.Ezért inkább kiadtam azt a 16 ezer forintot,és igy egy kiváló termék,ill.minõségi hangzás "tulajdonosa" vagyok.Én sem veszek azért olcsó noname dolgokat(pl.Tesco-s egér),nekem is számit a minõség,csak gyakran van olyan,hogy 2 márkás cucc között(bár egyenlõ a tudásuk)nagy árkülönbség van.De egyik se gagyi..Tehát az nem mindig igaz,hogy drágább=jobb...Láttam már karón varjút..
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#65 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 02. 17:51 PM

Persze, a nagy számok törvénye alapján mindig vannak kivételek. Nem is értem, miért nem említettem meg, pedig szokásom... Én mondjuk még nem találkoztam ilyennel, de szerintem akár le is zárhatjuk a témát. Mellesleg fején találtad a szöget, úgyhogy ne nevess ki, de vettem "minõségi" tescos egeret :) mivel az usb-set valószínûleg kinyírta a táp, és nem volt kedvem az régi gépembe 5k-ért venni (az lett volna a legdrágább eszköz benne). És nekem elhiheted, a tescos egér egy dolognál biztosan jobb: a nem mûködõ egérnél... Lehet, hogy mikor visszamegyek a koliba, be se tudom már kapcsolni a gépem - vár a csóró kolis élet...:S
kép
i like the sparkle in your eyes!

#66 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 02. 18:29 PM

Hát akkor csak azt tudom kivánni neked,hogy kitartás a koliban....Én ezen már átestem bõ 15 éve...:))
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#67 Birs

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 03. 09:24 AM

Ahoy!
Nos látom elindult egy jó kis beszélgetés, ami ínyemre való:)
Szóval az Asus-al kapcsolatban túl sok rossz tapasztalatom nincsen. Általában adnak a körített anyagokra is amit a cuccaikhoz adnak. VGA-k terén van inkább tapasztalatom vele, úgymint megbízható és eléggé rendesen követik a technikai újdonságokat, azaz nincsenek lemaradva a friss dolgokról, sokszor az elsõk között vannak akik kihoznak valami új kütyüt.
Amit viszont nem csipázok, hogy ezekért a dolgokért gyakran irreálisan magas árat is képesek elkérni.
Az alap problémához visszatérve ugye az alaplap a Prescotthoz...
Az Asus P5B Deluxe egy nagyon kellemes lap, viszont nem szabad elfelejteni, hogy egy elvult technológiát képvisel, ugyanis Intel965-ös chip-re épül. A kettõvel elõbbi generáció talán legjobb chipjére. Az általam ajánlott Gigabyte lap pedig Intel P35-ös chipre, ami az elõzõ generáció legjobb chipje volt, és a mai illetve most kihozandó processzorokat teljes egészében alapból támogatja. Ha az Asus P5B Deluxe laphoz hasonló Intel 965-ös chip készletû Gigabyte lapot nézünk, akkor a GA-965P-DS3 amit ajánlani tudok, de ez sem sokkal olcsóbba P35-ösnél, viszont kevésbé idõtálló. Ha meg olyan lap kell, ami olcsó és viszi a procidat ,akkor nézz körbe a 945-ös chip-re épülõ lapok között, ott még 12-13 ezerért is lehet taláni "márkásabbat". Viszont ami lényeges, hogy az én eredeti ajánlásom (GA-P35-DS3R) alkatrészei mind válogatott termékek, és a kondik mind japán szilárdtest kondik, ami a hétköznapi nyelvre lefordítva nem a gagyi kínai, valamint az élettartama 1,5-2 szerese a normál kondiknak. Ami az idõtállóságnál is lényeges. Természetesen nem akarok pálcát törni, de nekem nagyon a szívemhez nõtt a Gigabyte. Viszont videokarit nem vennék Gigabyte-ot mert ott náluk is elõjön a piszkosul drága efektus.
Gigabyte GA-P35-DS3R (rev 1.0, BIOS: F8)
Intel Core2Duo E6550 (7*333Mhz=2,33hz@7*450Mhz=3,15Ghz)
4*1Gb Geil Ultra 800 2Kit (@900Mhz@5-5-5-15@2,24V)
Sapphire ATI Radeon HD3870 512Mb GDDR4 (775/2250@850/2522@fix 65% fanspeed)
BlueStorm2 400W

#68 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 03. 09:42 AM

Milyen tájékozott valaki! :) Ahogy elnézem, mindenki a saját maga által kipróbált cuccokról beszél. És mindenkinek pozitív tapasztalatai vannak, ami mégjobb. Bármelyik termék is kerül kiválasztásra, rosszul semmiképp sem járhat ezek alapján szerintem.
kép
i like the sparkle in your eyes!

#69 Birs

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 03. 09:52 AM

Még egy-két dolog:
Ha 23-24 ezer drága, viszont nem akarsz elavult technológiát a gépbe, akkor érdemes meglesned az Intel P31 chipre épülõ Gigabyte GA-P31-DS3L lapot is 16 ezerért. Tapasztalatom nincs vele, viszont ez a chip a P35 kistestvére, így ez is alapból támogatja a most kijövõ 45nm-es technológiával készített procikat, viszont ha jól tudom, akkor eredetileg az Intel munkaállomásokba szánta a P31-et. Az alaplapi hangkártya "csak" 7.1-es nem pedig HD Audio, viszont van benne minden ami kell: Gigabites háló, 3 PCI, 3 PCIe(1x),1 PCIe(16x), 2 IDE, 4 SATAII(Raid nincs), 8 USB2.0, PS2. Mondjuk nem árt tudni, hogy ha alplapot cserélsz, akkor ahoz megfelelõ táp is kell. Elmennek ezek a 20+4(12V)pólusú táppal is, de azt szeretik, ha 24+4(12V) a tápból kijövõ cucc.
Ja És még egy apró kiegészítés... Az általam eddig felsorolt Gigabyte lapok az összes 800Mhz-es Prescottal mûködnek, az 533-asokkal nem.
Gigabyte GA-P35-DS3R (rev 1.0, BIOS: F8)
Intel Core2Duo E6550 (7*333Mhz=2,33hz@7*450Mhz=3,15Ghz)
4*1Gb Geil Ultra 800 2Kit (@900Mhz@5-5-5-15@2,24V)
Sapphire ATI Radeon HD3870 512Mb GDDR4 (775/2250@850/2522@fix 65% fanspeed)
BlueStorm2 400W

#70 Birs

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 03. 10:10 AM

Dátum: LoRenZo;2880

Milyen tájékozott valaki! :) Ahogy elnézem, mindenki a saját maga által kipróbált cuccokról beszél. És mindenkinek pozitív tapasztalatai vannak, ami mégjobb. Bármelyik termék is kerül kiválasztásra, rosszul semmiképp sem járhat ezek alapján szerintem.
Ahogy tetszik mondani...
KB fél éve segítettem egy ismerõsömnek gépet összerakni, szûkös volt a keret, így csak a sima ASUS P5B lapra esett a választásam, de ezért írtam amit írtam, hogy nagyon jó kis lap, viszont saját gépbe már az ismert Gigabyte lapot raktam, mert akárhogy is fáj, de még a nagyobb tasztekben is az ASUS P35-ös lapjait kicsit lehúzták, és a Gigabyte lapjait meg eléggé jó helyre hozták fel, mondhatni az elsõk döntetlen helyére. De a szívem mélyén mindig is ASUS párti voltam 8volt már asus alaplap, több asus videokari és asus dvd író is, és majdnem asus ház lett az új géphez...
Gigabyte GA-P35-DS3R (rev 1.0, BIOS: F8)
Intel Core2Duo E6550 (7*333Mhz=2,33hz@7*450Mhz=3,15Ghz)
4*1Gb Geil Ultra 800 2Kit (@900Mhz@5-5-5-15@2,24V)
Sapphire ATI Radeon HD3870 512Mb GDDR4 (775/2250@850/2522@fix 65% fanspeed)
BlueStorm2 400W

#71 Birs

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 03. 10:25 AM

Javítok, lehet hogy mégis HD-s az audio. teljesen meg vagyok kavarodva :)
Gigabyte GA-P35-DS3R (rev 1.0, BIOS: F8)
Intel Core2Duo E6550 (7*333Mhz=2,33hz@7*450Mhz=3,15Ghz)
4*1Gb Geil Ultra 800 2Kit (@900Mhz@5-5-5-15@2,24V)
Sapphire ATI Radeon HD3870 512Mb GDDR4 (775/2250@850/2522@fix 65% fanspeed)
BlueStorm2 400W

#72 Birs

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 03. 10:45 AM

Nos olvastam némi kis szakmai anyagot a P31-rõl, és a következõket mondhatom:
7.1-es HD audio van benne. A P31 és a P35 között igazából a South Bride a különbség, ugyanis a P35 ICH9-et használ raid-el, meg egy két egyéb funkcióval, a P31 meg egy régebbi ICH7-et ami sajnos kizárja a Raid lehetõségét, valamint limitálja az USB2.0 portok számát 8 db-ra. Mondjuk ezek nem olyan nagy problémák, mert kevesen használnak ennél több meghajtót illetve usb-s kütyüt. Ami viszont fontos, hogy erre a lapra is szilárd test kondikat raktak, ami eddig csak a magasabb árfekvésû lapokra volt jellemzõ.
Aki ért angolul annak itt egy elég kellemes kis teszt a lapról, szerintem manapság ez talán a Best Buy lap.
http://www.pcstats.c...eid=2183&page=1
Gigabyte GA-P35-DS3R (rev 1.0, BIOS: F8)
Intel Core2Duo E6550 (7*333Mhz=2,33hz@7*450Mhz=3,15Ghz)
4*1Gb Geil Ultra 800 2Kit (@900Mhz@5-5-5-15@2,24V)
Sapphire ATI Radeon HD3870 512Mb GDDR4 (775/2250@850/2522@fix 65% fanspeed)
BlueStorm2 400W

#73 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 03. 23:30 PM

köszönöm szépen mindenkinek! a helyzet hogy nem akartam gépet venni de ez mégis megtetszett 40-ért, aztán vettem hozzá hangfalakat hogy az is legyen, ramot is kéne bele rakni még és a satás cuccokat is meg kell vennem. :D szóval szerintem eléggé elcsesztem ezt a vételt és ezért nem mindegy... :) a Gigabyte GA-P31-DS3L , 16e. ért minden álmomat felül múlja, mert nem drága és nagyon tetszik. nekem bõven elég de még ha kell tudok majd bele jobb cuccokat is pakolni. meg az is nagyon jó hogy minõség... köszi mégegyszer mindenkinek! :) azt hiszem ennél maradok. :)

#74 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 09. 14:36 PM

hello :( újabb gondom akadt.. elvileg egy p33-as lapot ajánlottak ami kicsivel jobb a p31-nél és ebbe 10e. körül egy core 2 duo procit.. e2xxx-es és ha jól tudom ez felér egy celeronnal.. csak 2x512 az L2-je és 800as fsb-n fut. megéri ezt megvenni vagy hagyjam a prescott-ot és vegyek később valami jobbat?? ha valakinek van ötlete megköszönném. és egy haverom szerzett egy lapot xeon quad core proci megy (ibm think centre gépbe való), és nem tudjuk mi menne még benne ami a legalja. ha valaki esetleg tudja akkor ez is érdekelne. köszi. (esetleg ha van ezekből eladó vkinek az se lenne rossz)

#75 Birs

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 10. 12:28 PM

Dátum: oizo

hello :) újabb gondom akadt.. elvileg egy p33-as lapot ajánlottak ami kicsivel jobb a p31-nél és ebbe 10e. körül egy core 2 duo procit.. e2xxx-es és ha jól tudom ez felér egy celeronnal.. csak 2x512 az L2-je és 800as fsb-n fut. megéri ezt megvenni vagy hagyjam a prescott-ot és vegyek később valami jobbat?? ha valakinek van ötlete megköszönném. és egy haverom szerzett egy lapot xeon quad core proci megy (ibm think centre gépbe való), és nem tudjuk mi menne még benne ami a legalja. ha valaki esetleg tudja akkor ez is érdekelne. köszi. (esetleg ha van ezekből eladó vkinek az se lenne rossz)

Ez legyen a legnagyobb gondod...
Pontosan milyen lapot ajánlottak? Utánna kell nézni, mert lehet hogy a chip (P33) tényleg jobb, de az alaktrészek és a minőség miatt előfordulhat, hogy a GA-P31-DS3L jobb.
Az E2xxx procival kapcsolatban a hivatalos elnevezés Pentium Dual Core, nem pedig Core2Duo, annak ellenére, hogy igazából egy kicsit kevesebb cache-el felszerelt Core2Duo-ról van szó (Conroe maggal szereletek a Dual Core-ok). Ami a megvételét érinti, én csak támogatni tudom az ötletet mivel ugyan alapból olyan 1,6 ghz- és 2,0 ghz között mennek ezek a procik attól függően, hogy pontosan melyik, de még alapon is erősebb számítási potenciállal rendelkeznek mint a Prescott magos 3Ghz-es Pentium 4-ed, és ami még igen lényeges, hogy még a gyári hűtővel is nagy sanszod van 3 ghz körülre felhúzni a procidat, ami azt jelenti, hogy egy top kategóriás proci számítási potenciálja van a birtokodban. A cache mérete alakalmazásokban, video kódolásnál, illetve renderelésnél, tömörítésnél érezhető(bár ott jelentősen), játékoknál nem igazán. Érdemes kicsit körbenézned a neten, (tudom ajánlani a Prohardver honlapot) és megnézni, hogy mit hogyan érdemes. Amin viszont elgondolkodnék a helyedben az nem a proci váltása, mert azért a Prescott sem olyan kukába való (most még), hanem a videokari cserélésén. Mert azért az a szint amivel minimálisan ki lehet húzni de már őskövület az a Radeon X1650XT. Ami meg a legalapabb játékgépbe ajánlott az a HD2600Pro/XT vagy a 8600GT. De inkább nem szólok bele, mert az én gépem is így lett 120-ból 170. :) (ne azt a procit vedd hanem ezt, mert ez időtállóbb, jobban tuningolható, alapból jobban megy, de ehez már nem elég egy ilyen videokari, hanem legalább egy olyan kell, stb...)
No most jól melekavartam a gondolatiadba mi :P
A Xeonnal kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni... nem az én asztalom.
Gigabyte GA-P35-DS3R (rev 1.0, BIOS: F8)
Intel Core2Duo E6550 (7*333Mhz=2,33hz@7*450Mhz=3,15Ghz)
4*1Gb Geil Ultra 800 2Kit (@900Mhz@5-5-5-15@2,24V)
Sapphire ATI Radeon HD3870 512Mb GDDR4 (775/2250@850/2522@fix 65% fanspeed)
BlueStorm2 400W

#76 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 10. 23:28 PM

Dátum: Birs

Dátum: oizo

hello :) újabb gondom akadt.. elvileg egy p33-as lapot ajánlottak ami kicsivel jobb a p31-nél és ebbe 10e. körül egy core 2 duo procit.. e2xxx-es és ha jól tudom ez felér egy celeronnal.. csak 2x512 az L2-je és 800as fsb-n fut. megéri ezt megvenni vagy hagyjam a prescott-ot és vegyek később valami jobbat?? ha valakinek van ötlete megköszönném. és egy haverom szerzett egy lapot xeon quad core proci megy (ibm think centre gépbe való), és nem tudjuk mi menne még benne ami a legalja. ha valaki esetleg tudja akkor ez is érdekelne. köszi. (esetleg ha van ezekből eladó vkinek az se lenne rossz)

Ez legyen a legnagyobb gondod...
Pontosan milyen lapot ajánlottak? Utánna kell nézni, mert lehet hogy a chip (P33) tényleg jobb, de az alaktrészek és a minőség miatt előfordulhat, hogy a GA-P31-DS3L jobb.
Az E2xxx procival kapcsolatban a hivatalos elnevezés Pentium Dual Core, nem pedig Core2Duo, annak ellenére, hogy igazából egy kicsit kevesebb cache-el felszerelt Core2Duo-ról van szó (Conroe maggal szereletek a Dual Core-ok). Ami a megvételét érinti, én csak támogatni tudom az ötletet mivel ugyan alapból olyan 1,6 ghz- és 2,0 ghz között mennek ezek a procik attól függően, hogy pontosan melyik, de még alapon is erősebb számítási potenciállal rendelkeznek mint a Prescott magos 3Ghz-es Pentium 4-ed, és ami még igen lényeges, hogy még a gyári hűtővel is nagy sanszod van 3 ghz körülre felhúzni a procidat, ami azt jelenti, hogy egy top kategóriás proci számítási potenciálja van a birtokodban. A cache mérete alakalmazásokban, video kódolásnál, illetve renderelésnél, tömörítésnél érezhető(bár ott jelentősen), játékoknál nem igazán. Érdemes kicsit körbenézned a neten, (tudom ajánlani a Prohardver honlapot) és megnézni, hogy mit hogyan érdemes. Amin viszont elgondolkodnék a helyedben az nem a proci váltása, mert azért a Prescott sem olyan kukába való (most még), hanem a videokari cserélésén. Mert azért az a szint amivel minimálisan ki lehet húzni de már őskövület az a Radeon X1650XT. Ami meg a legalapabb játékgépbe ajánlott az a HD2600Pro/XT vagy a 8600GT. De inkább nem szólok bele, mert az én gépem is így lett 120-ból 170. :) (ne azt a procit vedd hanem ezt, mert ez időtállóbb, jobban tuningolható, alapból jobban megy, de ehez már nem elég egy ilyen videokari, hanem legalább egy olyan kell, stb...)
No most jól melekavartam a gondolatiadba mi :P
A Xeonnal kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni... nem az én asztalom.



Köszi! épp a prohardveren olvastam hogy ennyire lehet húzni és hogy mennyire dícsérték. az én procim kb egyárba el tudom adni, ingyenbe meg asszem nem gond ha kipróbálom :P a lap gigabyte, minden zsír új garival, megrendeltem őket. Amúgy a prescott se gagyi tényleg. csináltam egy tömörítést, vírusírtást (panda) futott a comodo, ment a winamp és simán használtam a firefoxot.... ennyit meg nem sűrűn csinálok egyszerre.. sőt.. fél évbe egyszer kódolok max tömöríteni meg csak ki szoktam amit kell. annyit kibirok. a vinyó ami lassú a procihoz képest. Videokari is jó lesz tényleg.. :) de majd csak ha jön egy olcsón vagy lesz rá kes mert már kifogytam egyenlőre. talán jövő hónap fele ha visszakapom a tartozásokat.. :) kössz a tippeket! quad core xeont 40-ért találtam vagy 60-ért de a lap egy nagyon egyedi IBM gépbe való uh építeni kell ha lehet.. holnapra kiderül ha a szakértők ránéznek. )

#77 beneike6110

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 10. 23:46 PM

Sziasztok! Szeretném a Radeon 9800 pro AGP-s video kártyámat átmenteni egy új core 2 Quad processzoros gépbe. Tudnátok javasolni AGP-s alaplapot? Vagy nem érdemes a régi kártyával foglalkozni? A fő feladat video szerkesztés lenne.

#78 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 11. 00:46 AM

na ez lesz a lap ha minden igaz: http://www.gigabyte.com.tw/Products/Mot ... uctID=2600

#79 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 11. 00:48 AM

áhhhh... :) add el. tudok is vevőt ha érdekel :) vicc volt, bocsi

#80 beneike6110

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 12. 09:14 AM

Dátum: oizo


Köszönöm a választ. Az nem baj, hogy nem megy bele a ddr3-as memória?





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó