Ugrás a tartalomhoz


Mozilla Firefox


126 válasz érkezett a témában

#41 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 05. 17:57 PM

Dátum: Black Bird

Dátum: manó

Ja ja.Nekem is feltűnt ez a mappás téma mikor elsőnek töltöttem le egy szimpla exe fájlt.Mit ne mondjak hirtelen begazoltam mit küld ez nekem de miután letöltöttem és megnéztem megnyugodtam,hogy nem valami vírus féle.Remélem kijavítják ezt a hibát mert mondjuk én speciále szeretem látni mi érkezik és milyen formában.

Üdv a firefox linuxos változata alapból így jelzi a dolgokat szóval ezzel nincsen gond meg így gyorsan megállapítható hogy milyen anyagot szedtél le pl pdf-eknél meg megjelenik nálam egy adobe reader logo már mint linux alatt. szóval ez egy új funkciónak tekinthető már mint a windowsos firefox esetén. :) Ez nem bug hanem feature! :(

Sztem félreolvastál valamit, mert nekünk az a gond, hogy mappaként jelez minden letöltött fájlt, legyen az, exe vagy bármi más..

#42 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 05. 18:02 PM

Dátum: csontos

Dátum: Black Bird

Dátum: manó

Ja ja.Nekem is feltűnt ez a mappás téma mikor elsőnek töltöttem le egy szimpla exe fájlt.Mit ne mondjak hirtelen begazoltam mit küld ez nekem de miután letöltöttem és megnéztem megnyugodtam,hogy nem valami vírus féle.Remélem kijavítják ezt a hibát mert mondjuk én speciále szeretem látni mi érkezik és milyen formában.

Üdv a firefox linuxos változata alapból így jelzi a dolgokat szóval ezzel nincsen gond meg így gyorsan megállapítható hogy milyen anyagot szedtél le pl pdf-eknél meg megjelenik nálam egy adobe reader logo már mint linux alatt. szóval ez egy új funkciónak tekinthető már mint a windowsos firefox esetén. :) Ez nem bug hanem feature! :(

Sztem félreolvastál valamit, mert nekünk az a gond, hogy mappaként jelez minden letöltött fájlt, legyen az, exe vagy bármi más..

ja ok most már értem így vissza olvasva. :) De hogy miért lehet ez az elég érdekes. Leszedek egy 3.5-öst és megnézem hogy nálam is ezt csinálja -e.:)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#43 janos64

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 26. 15:03 PM

Mozilla Firefox 3.7 - Új tulajdonságok, új külső
http://dotnetwizard....ures-new-design
;)

#44 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 26. 15:16 PM

Dátum: janos64

Mozilla Firefox 3.7 - Új tulajdonságok, új külső
http://dotnetwizard....ures-new-design
;)

nem rossz:)
a 3.7-es még elég távol van elösször a 3.5.1-bedn lévő Ddos hibát javítsák ki. :) igaz az leginkább a windowsos firefoxot érinti leginkáb de ettöl függetlenül javítsák ki. :D
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#45 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 26. 15:21 PM

Na meg javítani kellene a letöltési listát (hiányzó ikonok bug),
valamint miért nem jelöli már a csilaggal az előzményeket, amik a könyvjelzőkben vannak. Jó szar lett ez a 3.5... Ráadásul a bezárás gomb sincs már az egyedüli fülön... És vissza se lehet erőszakolni.

SZAR!

#46 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 27. 10:44 AM

Teszt!

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: Felvétel1.jpg


#47 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 28. 17:45 PM

Dátum: Bootor

Na meg javítani kellene a letöltési listát (hiányzó ikonok bug),
valamint miért nem jelöli már a csilaggal az előzményeket, amik a könyvjelzőkben vannak. Jó szar lett ez a 3.5... Ráadásul a bezárás gomb sincs már az egyedüli fülön... És vissza se lehet erőszakolni.

SZAR!

about:config?
http://hacks.mozilla.org/ esetleg a fenti oldalon is nézelödj biztos van rá megoldás:)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#48 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 28. 17:47 PM

Ok, majd megnézem.

Amúgy Win7 alá kellene vmi plugin, hogy támogassa az új taskbart... a Winfox-ot néztem, de hoki, mert egy plusz felesleges ablakot is generál.. :/

#49 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 29. 03:40 AM

Dátum: thomas434

Teszt!
Kifejtenéd nekem igazán mit akar közölni ez a teszt?Van itt proci felül oldalt böngésző de,hogy igazán mit tesztel arról nem szól a fáma.Köszi előre is!

#50 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 29. 07:08 AM

Dátum: manó

Dátum: thomas434

Teszt!
Kifejtenéd nekem igazán mit akar közölni ez a teszt?Van itt proci felül oldalt böngésző de,hogy igazán mit tesztel arról nem szól a fáma.Köszi előre is!
Hát a böngészők gyorsaságát méri a színek különböző processzorok alapján ami a zöld szín az a saját processzorod!Egy teszt itt megnézheted te is http://service.futur...er/index.action

#51 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 30. 03:18 AM

Dátum: thomas434

Dátum: manó

Dátum: thomas434

Teszt!
Kifejtenéd nekem igazán mit akar közölni ez a teszt?Van itt proci felül oldalt böngésző de,hogy igazán mit tesztel arról nem szól a fáma.Köszi előre is!
Hát a böngészők gyorsaságát méri a színek különböző processzorok alapján ami a zöld szín az a saját processzorod!Egy teszt itt megnézheted te is http://service.futur...er/index.action
Köszike!Így már mindjárt más.Nekem a firefox 2647 kapott egy 3 magos 720-as amd procival.Neked mennyit kóstált és milyen procival?

#52 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 30. 10:38 AM

Dátum: Bootor

Ok, majd megnézem.

Amúgy Win7 alá kellene vmi plugin, hogy támogassa az új taskbart... a Winfox-ot néztem, de hoki, mert egy plusz felesleges ablakot is generál.. :/

esetleg a tabplus(az legalább is működik is) bővítményt érdemes még megnézni.
firefoxos tippek trükkök: http://www.mozilla-e...u/firefox/tips/
kiegészítők: https://addons.mozilla.org/ nyelveknél már választható a magyar is. :)

valami plugin van rá erre csak a nevére nem emlékszem.

akkor azt tudom javasolni hogy a bővítmények értesítők résznél keresgélj.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#53 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 30. 11:21 AM

keresgéltem...

#54 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 30. 19:51 PM

Köszike!Így már mindjárt más.Nekem a firefox 2647 kapott egy 3 magos 720-as amd procival.Neked mennyit kóstált és milyen procival?[/quote]
Win 7 alatt ennyi

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: Felvétel1.jpg


#55 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 19. 11:56 AM

Idézet

Ezen kívül a Mozilla azt is szeretné elérni, hogy a választóképernyő ne csak egy linket tartalmazzon az alternatív böngészőkre, de végezze el azok telepítését is a rendszerre. Erre - érvel a nyílt forrású böngésző készítője - azért van szükség, mert méréseik szerint a felhasználók közel fele (45%-a) el sem kezdi telepíteni a tőlük letöltött böngészőcsomagot. Ezzel kapcsolatban egyelőre nem világos, hogy ez a Mozilla-nak miért csak most jutott eszébe, és hogy ezt a rendkívül fontos információt miért nem közölte a napokban kiadott közleményében, amelyben szoftverének egymilliárdodik letöltését jelentette be - és amely eredmény a fenti állítás tükrében helyből felezhető lenne.

:roll::D Ez k jó! Szánalmasak.

Forrás

#56 tetyuke

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 20. 08:51 AM

http://service.futur...k.com/peacekeep ... n?key=21FQ

#57 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 21. 06:47 AM

Sziasztok!Windows 7 64-bit alatt használom a mozilla legfrissebb változatát.A problémám az lenne,hogy elég sokszor összeomlik indításkor.Erre van-e valami orvosság mert vista alatt nem voltak ilyen problémák és talán gyorsabban is volt.Mások is találkoztak ilyen problémával?Előre is köszi!

#58 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 13. 21:46 PM

Erre a problémára tud valaki megoldást?
A letöltések listájában mindenféle fájl típushoz mappa ikont ad. És ezt a 3.5.0 óta...

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: ff35xbug.PNG


#59 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 13. 22:46 PM

Dátum: Bootor

Erre a problémára tud valaki megoldást?
A letöltések listájában mindenféle fájl típushoz mappa ikont ad. És ezt a 3.5.0 óta...
Sajnos mindenkinél ez a hiba. Talán ha küldesz egy riportot a Mozilla-nak, akkor előbb utóbb ki fogják javítani.
kép

#60 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 13. 23:03 PM

Nem értem, mert virtuális gépen is teszteltem, és volt hogy jó volt (de először nem), majd megint nem... xp, vista, win7.... mindegyiknél. De a gépemen nem bírom megcsinálni, akármit csinálok. Saját profilomat használtam, és jó volt VMben, de volt hogy nem... Már legoogliztam a fél internetet... a másik felére meg már nincs időm...
Mindent próbáltam. Nem értem.
Friss install, angol, magyar...
Ha visszateszem 3.0.14-et megint jó...
áh





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó