Ugrás a tartalomhoz


Segítség - programok internet elérése


4 válasz érkezett a témában

#1 sucellus

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 09. 23:29 PM

Sziasztok!

Szeretnék néhány programot használni Vista alól, amelyek a neten keresztül működnek (pl.: NetBankár, póker programok).
Sikeres telepítés és program indítás után mindíg azt az üzenetet kapom, hogy nem elérhető a net. :( Viszont az explorerrel minden gond nélkül elérem és használom a netet.
Már kikapcsoltam a tűzfalat, a defendert, kerestem beállítási lehetőségeket (nem találtam :( ), de mind a ma napig nem tudom rábírni az op. rendszert a programok helyes működésére.

Kérlek adjatok ötleteket (a formázáson kívül :D ), hogy mit kell tennem a helyes működésért.
A pc egy Toshiba laptop, amit decemberben kaptunk.

Köszi.

#2 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 10. 11:40 AM

Feltetted az összes létező Vista-frissitést?Minha rémlene,hogy volt egy hibajavitás ami a net-kapcsolattal összefügg...Kb.2-3 hónapja láttam vmi ilyesmit, a Microsoft hivatalos letöltőközponjában.Talán az kell hozzá.Esetleg fennt van az összes driver a laptophoz rendesen?Pl:hálókártya stb?Mást nem tok hirtelen mondani erre....
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#3 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 10. 11:58 AM

Elsőre egyértelműen kompatibilitási problémának tűnik. Ha nincs, akkor telepíts fel minden frissítést, valamint próbáld meg a programot kompatibilitási módban (ill ha megbízható, akkor teljes rendszergazdai jogokkal (is)) futtatni.

#4 nil

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 10. 18:08 PM

Helló!
A leírtakból nem derült ki, hogy telepítve van-e java futtató környezet a gépeden.
Ez lehet egy esetleges megoldás!
Udv Nil..

#5 sucellus

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 10. 22:48 PM

Minden, amit leírtatok fent van, de mégsem megy. :(
További ötletek?





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó