Ugrás a tartalomhoz


SoundBlaster driver probléma


9 válasz érkezett a témában

#1 Irvine

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 09. 16:43 PM

Jóideje használtam már nagyon szeretett vistámat, de mégis visszakényszerültem most XP-re ugyanis vettem egy SoundBlaster Live 5.1-es hangkártyát és egyszerűen nem találtam hozzá drivert! Olvasgattam fórumokon is és végül annyit találtam h nincs és nem is lesz hozzá :P Hát most vagy hülyeséget írtak oda és nem találtam hozzá, vagy tényleg igaz és míg ilyen kártyám van maradhatok az XP mellett.. :) Ha bárki tud vmi kérem szóljon! Előre is köszönöm!

#2 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 09. 22:03 PM

Én találtam Vista drivert hozzá: http://www.softwarep....com/utilities/ ... live3.html Ha egyikkel se jó vidd vissza,vegyél egy Creative X-FI kártyát,ahogy tuti van gyári driver Vistához...Sok sikert!
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#3 Irvine

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 09. 23:25 PM

Xp-m megint trükközik ugyh lehet hamarabb visszaváltok mind gondolnám. A linkeket köszi, mindenképp kipróbálom, de egyébként 1500ért vettem használtan, nekem ez még így is megérte úgy gondolom, mert nagyon jól szól! Csak sajna most nincs pénzem lecserélni és mivel megvagyok elégedve vele.. Mégegyszer köszi!

#4 Irvine

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 12. 00:46 AM

Még nem volt időm vistát dobni, de kicsit utánajártam és ez megint csak a 24bites hangkártyához való driver, tehát elméletileg szintén nem fogja feltelepíteni. :(

#5 Laczyi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 12. 11:35 AM

Hello, én ezt használom Vistán, mást nem találsz, de ezzel legalább szól:)
Creative Modded Driver
Size: 23.4MB
Hits: 9716
Author: Creative & Regeneration
Description: Modded Driver for SB Live! & Audigy I
Operation System: Windows XP/2000/2003/Vista
http://www.ngohq.com/home.php?page=File ... _cat_id=20

#6 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 12. 11:41 AM

Há akkor nem tudom,sztem egy próbát megér...Amúgy van példám rá hogy XP-s driverek gond nélkül mennek Vista alatt.A muterék gépén,ami egy özönviz előtti Asrock alaplappal van szerelve SIS-chipkészlettel,feltettem rá a Vistát.Kiderült,hogy ehez a cucchoz semmilyen Vista-driver nem létezik,csak a 3 évvel ezelőtti XP-s.Felraktam a kész rendszerre az XP-drivereket, és minden tökéletesen megy,tehát "beette" a rendszer a régi drivert!A lényeg az:próbáld ki hátha szerencséd lesz!
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#7 Laczyi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 12. 11:45 AM

Itt nem müködik az XP-s driver, sajnos...

#8 Irvine

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 12. 12:17 PM

Igen, mikor még a vistám volt és megvettem a karit egy napom arra ment rá h mindenféle drivereket próbáltam. Hibával elszáll telepítésnél :(
Laczyi: amugy az a megoldás után is 5.1-ben szól? Mert mintha olvastam volna vhol h van egy megoldás de úgy nem működik 5.1-ben, ezért nem is olvastam utána :(

#9 Laczyi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 12. 14:23 PM

Hát öszintén szólva nem tudom...mert nincs 5.1 hangfalrendszerem, csak síma sztereo hangfalszett, bár igy sem adja azt a minösséget mint az eredeti XP-s driver, de a semminél jobb :( Persze csak akkor ha nem akarsz új hangkarit venni :(

#10 Irvine

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 12. 16:20 PM

Sztem amint tudom elpasszolom 2e-2,5-ért azt veszek egy 7.1-et 4ért.. Nem éri meg szenvedni vele nekem. Köszönöm mindenki segítségét!





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó