Ugrás a tartalomhoz


Vista Ultimate nem akar frissíteni


15 válasz érkezett a témában

#1 bladeboris

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 15. 11:42 AM

Üdv Mindenkinek!

Az lenne a problémám, hogy van egy Vista Ultimate-em és december 14-én frissített utoljára, és most ha rá akarok keresni a frissítésekre csak egy hibakódot ad ki hogy nem találja őket, és ugyanigy nem tud frissíteni a Defender sem.
Szerintetek van rá megoldás?

Kérem, hogy a "Használj XP-t, Vista rossz" hozzászólásokat mellőzzétek, mert nem véleményre hanem tanácsra volna szükségem.
Köszönöm!

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: vista.jpg


#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 15. 12:32 PM

Ezt láttad már?

http://windowshelp.microsoft.com/Window ... 11033.mspx

#3 hutoczky

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 89 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 15. 13:12 PM

Mi lehett a probléma , hogy állandóan egy frisitést akar letőlteni a vista ultimate hun. 32bites.
mi miatt nem akar túllépni rajta?

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: update.jpg

Hutóczky József

#4 tomcsi0624

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 16. 05:32 AM

Hali!!!

Először is töltsd le ezt a fájl-t( http://data.hu/get/2...update.zip.html ),majd futtasd le a következő képp:
Mentse le a csatolmányban szereplő fájlt.
Csomagolja ki, majd futtassa le a mentett fájlt úgy, hogy a fájlon jobb kattintás és futtatás rendszergazdaként menüt választja.
Ha lefutott a fájl, akkor kérem, hogy indítsa újra a számítógépét.

Majd csináld meg a következőt,ha az első ötlet után nem megy:
Kérem, ellenőrizze le a következő lépések alapján, hogy az automatikus DNS kérése be e van kapcsolva az Ön hálózati kapcsolatain:



start menü – keresés megkezdése mezőbe írja be, hogy ncpa.cpl, majd üsse le az entert – megjelenik a hálózati kapcsolatok kezelése ablak (Ha mégsem jelenik meg akkor VezérlőpultHálózati és megosztási központHálózati kapcsolatok)
A helyi kapcsolaton, kattintson egy jobb kattintást, majd válassza a tulajdonságok menüpontot.
Megjelenik a Helyi kapcsolat tulajdonságai ablak, a listában jelölje ki a TCP/IP protokoll 4-es verziója elemet, majd kattintson a Tulajdonságok gombra.
A megjelenő új ablakban ellenőrizze le, hogy a DNS-kiszolgáló címének automatikus kérése jelölő köröcske be e van jelölve, ha nincs, akkor jelölje be.
Ha több kapcsolatot lát a Hálózati kapcsolatok ablakban, akkor végezze el a fentebb leírtakat.
Indítsa újra a gépet, majd próbálja ki a Windows update – t.

Írj e-mailt a tomcsi0720@vipmail.hu -ra, hogy sikerült-e!

(Amúgy ez egy Microsoft-os ötlet!És 100000%-os!Amúgy felraktad már az SP1-et?Mert általában(75%-ban) az rontja el a WinUpd-et!)

Köszi!

#5 tomcsi0624

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 16. 05:41 AM

Kedves hutoczky!

Neked is tudom ajánlani, a programot ( http://data.hu/get/2...update.zip.html ),h futtasd le a fentebb leírtak alapján,majd indítsd újra a géped,és ha akkor sem javul a helyzeted,akkor a következőt:

Ha nem segítt volna a fentebb leírtak, akkor töröld ki az adatbázis-szerkesztőből a következő bejegyzést: HKLMSoftwarePoliciesMicrosoftWindowsWindowsUpdate, majd próbálj meg frissíteni.

Így már mennie kell!!!

#6 Rolii-16

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 16. 10:33 AM

hasznalj AFPV-t :?

#7 hutoczky

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 89 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 16. 15:34 PM

Dátum: tomcsi0624

Kedves hutoczky!

Neked is tudom ajánlani, a programot ( http://data.hu/get/2...update.zip.html ),h futtasd le a fentebb leírtak alapján,majd indítsd újra a géped,és ha akkor sem javul a helyzeted,akkor a következőt:

Ha nem segítt volna a fentebb leírtak, akkor töröld ki az adatbázis-szerkesztőből a következő bejegyzést: HKLMSoftwarePoliciesMicrosoftWindowsWindowsUpdate, majd próbálj meg frissíteni.

Így már mennie kell!!!
kösszi igy sikerült.
Hutóczky József

#8 Valentino21

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 30. 19:46 PM

Dátum: bladeboris

Üdv Mindenkinek!

Az lenne a problémám, hogy van egy Vista Ultimate-em és december 14-én frissített utoljára, és most ha rá akarok keresni a frissítésekre csak egy hibakódot ad ki hogy nem találja őket, és ugyanigy nem tud frissíteni a Defender sem.
Szerintetek van rá megoldás?

Kérem, hogy a "Használj XP-t, Vista rossz" hozzászólásokat mellőzzétek, mert nem véleményre hanem tanácsra volna szükségem.
Köszönöm!


Nekem ugyan ez a problémám!

1éve használok vistát, 2 hete kipróbáltam a win7 et, egyiknapról a másikra nem jöttek le a frissitések, különösebben nem izgattam magam mert csak teszteltem, vissza raktam a vistát és a frissités ugyanugy nem ment, letölti és telepitésnél jön a fail 824402c ismeretlen hiba kódal! az update sugóban leirtak sem segitettek, nincs tűzfal, nincs sypware kereső ami megfoghatná mert egyből telepités után próbáltam, és a beállitások se használtak. az elmúlt 1 hétben 4 különféle vistát húztam fel a gépre de egyiket se frissiti. amióta vistát használok soha nem volt problémám a frissitésel csak a win7nél jött ki és azóta egy windowst se tudok frissiteni.. szóval nem értem hogy mi lehet a baj! ha valakinek van ötlete megköszönném ha megosztaná velem!

#9 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 30. 22:14 PM

Nálam sem működik!

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: Felvétel1.jpg


#10 Valentino21

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 30. 22:20 PM

és eddig müködött ?

#11 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 30. 22:22 PM

Tört? Eredeti Vista? SP1?

#12 Valentino21

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 30. 22:31 PM

Tört, Sp1. az a baj hogy nem eredeti ? géptulajdonságokban aztmutatja hogy aktiv a windows.. és eddig tökéletesen ment a frissités!

#13 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 30. 23:34 PM

Dátum: Valentino21

Tört, Sp1. az a baj hogy nem eredeti ? géptulajdonságokban aztmutatja hogy aktiv a windows.. és eddig tökéletesen ment a frissités!
Az nem probléma, Nálam is elő szokott jönni, de csak akkor ha ellenőrzöm a frissítést, majd talál egy frissítést (Windows Defender definíciós adatbázis) majd le akarom tölteni, de nem jön le, és hibát ír ki. Ennek az az oka, hogy már lejött és fölment a frissítés, és ugye 2-szer nem teszi fel a frissítést a Windows. Ha azonban már másnál is kiírja, akkor ott már más gondok lesznek.
kép

#14 Valentino21

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 31. 00:54 AM

Dátum: tomyboy2

Dátum: Valentino21

Tört, Sp1. az a baj hogy nem eredeti ? géptulajdonságokban aztmutatja hogy aktiv a windows.. és eddig tökéletesen ment a frissités!
Az nem probléma, Nálam is elő szokott jönni, de csak akkor ha ellenőrzöm a frissítést, majd talál egy frissítést (Windows Defender definíciós adatbázis) majd le akarom tölteni, de nem jön le, és hibát ír ki. Ennek az az oka, hogy már lejött és fölment a frissítés, és ugye 2-szer nem teszi fel a frissítést a Windows. Ha azonban már másnál is kiírja, akkor ott már más gondok lesznek.



több mint valószinű hogy más a gond mert egy szűz windowsnál amin csak driverer vannak fent nemfordulhat elő..

#15 Valentino21

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 31. 18:47 PM

Nekem megjavult, pedig én nem csináltam semmit! :lol: feltuttam rakni a magyar nyelvet és az össze frissitést ami január 1től elérhető.

#16 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 01. 14:48 PM

Dátum: Valentino21

Nekem megjavult, pedig én nem csináltam semmit! :roll: feltuttam rakni a magyar nyelvet és az össze frissitést ami január 1től elérhető.

Esetleg az is lehet a megoldás hogy az internetes idő zónánál a time.kfki.hu -t adod meg így a frissítések szinkronizációja is megoldódik. Nekem az a gyanúm hogy esetleg ez lehet az egyik probléma oka.
Ez nagyon jó hír. :roll:
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó