Ugrás a tartalomhoz


n-lite!


45 válasz érkezett a témában

#41 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. September 04. 12:20 PM

Annyira baj, ha felteszed a WMP-t is, de nem használod? Valószínűleg valamelyik összetevője kell neki.

#42 qhul18

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. September 04. 20:20 PM

Hali!

A WMP én nem használom, mert kell neki codeck vagy akármi.. Helyette VLC palyert használok. Vagyis minden ami film azt avval nézem meg nem kell neki semmi külön program. Egyszerű és tud mindent ami kell nekem.
A WMM meg kellene nekem, mert csinálgatok néha néha videokat saját.. és az megint jó, mert egyszerű. Sajnos ha nem teszem a telepítőbe a WMP akkor nem megy ez sem fel rendesen. Sok .DLL fájl kell neki. Elkezdetem le tölteni de meguntam, mert az 5.nél jártam már. Most ideiglenessen úgy oldottam meg, h bent hagytam a WMP is és amikor a kész Windowsba a WMP.exe-t törölöm azt ennyi.
Mást nem tudtam.

#43 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. September 05. 12:50 PM

Programok telepítés és törlése alatt van olyan, hogy Windows összetevők hozzáadása vagy eltávolítása, ott el tudod "távolítani" a Media Player-t. Tippem szerint a szükséges fájlok fent maradnak (sőt, talán minden, csak "kikapcsolt" állapotba helyezi).

#44 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. September 06. 18:49 PM

Bizony, hogy szüksége van rá a Windows Media Player-ra. Nézd meg a WMM-t, hogy a betekintő ablakban, ahol le lehet játszani a épp készülőben lévő filmet, a WMP-s lejátszót hozza be. Szerintem nem kell eltávolítani, nem kavar sok vizet, ha ott van (szerintem).
kép

#45 rena76

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. May 15. 23:15 PM

Sziasztok!
OLyan kérdésem lenne, h v-lite-al csináltam magamnak vin 7-et, de a rendszervisszaállítást kikapcsoltam.Van rá lehetőség, h a feltelepített rendszerben visszakapcsoljam?
Köszi :)

#46 User

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. May 16. 08:26 AM

Számítógép jobb kattintás\Tulajdonságok...


kép

Max. használható: 70%-ra húzd fel a csúszkát.
Stay hard with latest stable version! ;-)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó