Ugrás a tartalomhoz


Windows Movie Maker


37 válasz érkezett a témában

#1 mash222

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 14. 09:11 AM

Sziasztok.Tudna valaki segiteni hogy tudom uninstalalni a Windovs Movie Marker programot a gepemrol ha nincs unintalja.Sajnos ratelepitettem de nem mukodik es hiaba szeretnem eltavolitani nem engedi a rendszer:( !!! Koszi.

#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 14. 11:42 AM

Hellló

XP vagy Vista? Nézd meg, hogy nem tudod-e leszedni a Windows összetevõk közül

#3 mash222

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 14. 17:15 PM

Xp-van es koszi a segitseget.Mar sokmindennel probalkoztam csak azt nem ertem hogy miert nem mukodik rendesen?!!!!Azert tettem fol mert a Power Point-al nem tudunk zenet alatenni egy szerkesztesnek:( !! DE ezzel sem es le sem tudom szedni a geprol :-(!!! Megprobalom amit irtal es meg 1x koszi!!!!

#4 mash222

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 14. 21:28 PM

Ott nem is jeleniti meg csak bent a programok mappaban talalhato meg.Gondoltam kitorlom csak ugy de magatol visszajon kb.15mp mulva:( Hat ilyennel meg nem volt dolgom!!:-(

#5 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 15. 11:21 AM

Keresgéltem megoldás után, azonban semmi olyat nem találtam, amit jó szívvel ajánlani tudnék neked. A fájlokat a Windows-fájlvédelem (így hívják? :-() rakja vissza (Ha csökkentett módban törlöd, akkor elvileg nem fogja visszarakni).

#6 mash222

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 16. 12:05 PM

Koszi es szerintem ez lesz majd a jo megoldas mert az egyik kollegam is ezt ajanlotta.Hat erdekes progik vannak neha.REmelem sikerul majd kitorolnom.Es azt nemtudnad nekem megmondani miert nem tudunk sem ezzel a progival sem a Power pointal zenei alafestest tenni az elkeszitett dokumntumhoz?

#7 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 18. 18:17 PM

Gondolom az XP-ben szereplõ MovieMakert frissítetted az új verzióval. Annak meg müködnie kell, és müködik is. A MovieMaker azonban nagyon nem szereti - rajta kivül a legtöbb videószerkesztõ is ezen az állásponton van - ha néhány kodek "belerondít" a rendszerbe. Ezért aki multimédiás programokkal akar dolgozni, az még véletlenül sem rakjon fel kodek-pakkot! De van néhány médiaplayer is, mely "mindenevõnek" hivja magát, olyan téveszmét ápol, mintha csak és kizárólag az általa használt kodekkeket kell használnia minden egyéb programnak is. Ebbõl meg csak káosz lehet és egy nem müködõ MovieMaker.

#8 mash222

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 19. 21:53 PM

Hat az a helyzet hogy igazabol az Xp-n nem talaltam sehol sem azert telepitettem le.DE amiota ezt megtettem meg a dvd lejatsok is furcsan jatszak a filmeket mert belezavar sokszor egy olyan dolog hogy a kepminoseg romlik vagyis kicsit kihalvanyodik de ezt gyorsan csinalja mintha a dvd minosege lenne rossz viszont az origitnal is van ez a problema.Eppezert szeretnem onnan valahogy eltavolitani de ha mas nem megy install az Xp ujra es kesz.Hat nem gondoltam volna hogy ennyi gondom lesz ezzel a progival!!!:) DE mindenkepp kosszi az infot es a segitseget .Meg azert probalkozom vele hatha megadja magat valahogy:)!!!
Es te melyiket ajanlanad ez helyett ?Ha lehet ami magyarul is van.Koszi szepen!!!!

#9 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 29. 17:31 PM

Nem a MovieMakert kell eltávolítani, mert az teljesen "ártatlan" alkalmazás. A gondot sem õ okozta, hanem más. Ahogy írtam is, valószinûleg kodek problémák vannak a háttérben, és azok nem is fognak megjavulni. Marad az XP install, MovieMakerrel együtt. De ha újra rakod az XP-t, akkor fogad meg: kodek pakkot ne telepits!!! Média lejátszónak meg ott van a GomPlayer, szinte mindent lejátszik (FLV is!) és saját kodekkeket használ. Van magyarosítása is, letölthetõ a http://zityi33.fw.hu/ oldalról.

#10 mash222

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 30. 11:08 AM

Koszi !!!.Szerintem is ez lesz a legjobb megoldas mert probaltam lassitott modba kidobni a Movie Makert ami csak reszben sikerult mert a mappa az megmaradt igaz nem mukodik de nem is lehet eltavolitani.Igen a gom player az jo mert mar hasznaltam de csak angol volt de megfogadom a tanacsodat!!Most a VLC playert hasznalom az sem rossz igaz le kelett toltenem egy masik oldalrol mert az elozo az nem a legjobb minosegben jatszott. :) A codec packot meg kidobtam es tenyleg jobb azota a lejatszas.

#11 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 30. 11:15 AM

Tehát kodek-pakk volt a gond. Akkor van szerencséd ha sikerült teljesen kidobnod, ami ritkán sikerül. Makacs jószágok.

#12 saladfingers

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 114 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 30. 14:13 PM

ezert kell ffdshowt hasznalni mindenfele ZOMFGHIPERSUPERGIGATERAMEGACODECPACK helyett.

#13 mash222

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 31. 08:24 AM

Hat igen azt hiszem inkabb most mellozom a codec packokat!!DE hogy okesan menyjen minden ujratelepitem az Xp-t.Remelem akkor mar az ilyen progik nem bosszantanak majd.Koszi mindenkinek a segitseget!!!

#14 Veriga

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 13. 09:55 AM

Sziasztok !!! Segítsetek légyszi!!

Amikor megnyitom a Movie Maker-t a következő hibaüzenetet kapom!
Hiányzik a videoáttünések és effektusok fájlja!

Eddig működött rendesen , tudtommal nem nyúltam bele semmibe! Tudnátok tanácsot adni?

#15 Dimitryj

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 15. 20:44 PM

Használj inkább Camstasia Studio-t. Sokkal jobb töbet tud meg nem csak ebbe az elvarázsolt .wmv-be tudsz menteni. :mrgreen:

#16 mash222

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 17. 02:41 AM

Hat azt hiszem kiprobalom en is mert Maker-ral csak a gond van sajnos !!!Koszi

#17 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 17. 10:27 AM

Valamibe csak belepiszkáltál...Ha XP-t használsz, töltsd le a MS honlapról a 2.1 verziót és telepítsd fel. Nem egy profi alkalmazás (ingyenes!), de otthoni dolgoknak azért megfelel. Tény, hogy az wmv kiterjesztést szereti, de ha jól állítod be, abból is lehet bármikor DVD formátumot kreálni.

#18 mash222

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 01. 16:21 PM

Okes es koszi szepen!!!

#19 mash222

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 02. 06:48 AM

Megoldottam a problemat ujratelepitettem az egesz rendszert es mast tettem fel!!! Vegul is rajottunk hogy magaba az XP-be volt a baki!!!:(Koszi mindenkinek a segitseget es a jo infokat!!!!

#20 x3dgime

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 54 Hozzászólás:
  • HelyBudapest

Elküldve: 2009. May 06. 08:37 AM

Dátum: Lalo

Valamibe csak belepiszkáltál...Ha XP-t használsz, töltsd le a MS honlapról a 2.1 verziót és telepítsd fel. Nem egy profi alkalmazás (ingyenes!), de otthoni dolgoknak azért megfelel. Tény, hogy az wmv kiterjesztést szereti, de ha jól állítod be, abból is lehet bármikor DVD formátumot kreálni.
Egy aprócska probléma: nem tölthető le a 2.1 a MS-tól, mondván, hogy az SP2-vel, illetve a frissítésekkel települ eleve...
Üdv!
Gime
MS BetaID #295922
<!-- m -->http://Gime.hu<!-- m -->
<!-- m -->http://AudioVisions.hu<!-- m -->
<!-- m -->http://x3DGime.BlogSpot.com<!-- m -->

:





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó