Ugrás a tartalomhoz


MSW.hu - észrevételek, hibák, javaslatok


197 válasz érkezett a témában

#141 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 14. 12:27 PM

Kedves fapapi!

Sajnos ilyen helyzet állt elő, viszont a támogatók díjazzák az ötletet. Az SMS támogatás pedig (elnézés a kifejezésért), de egy vicc. Tudod, hogy abból 200 forintból, vagy akármennyiből, mennyit kapnánk meg mi? Alig pár forintot, ami édes kevés, és aki így nem támogat, az úgy sem nagyon fog, vagy alig többen. Mint már mondottam, mindenki fel tudja mérni, hogy neki mennyire kell az AFP csomag, mit ér meg neki.

Példa:

Idézet

A fogadott hozzáférés kérések után az oldalt üzemeltető jutaléka a küldő mobilhálózatától, valamint a kiválasztott díjkategóriától függően a következők szerint alakul:

240Ft-os díjkategória esetén:
Pannon hálózatból küldött SMS után: 30Ft
T-Mobile hálózatból küldött SMS után: 18Ft
Vodafone hálózatból küldött SMS után: 18Ft

380Ft-os díjkategória esetén:
Pannon hálózatból küldött SMS után: 50Ft
T-Mobile hálózatból küldött SMS után: 30Ft
Vodafone hálózatból küldött SMS után: 30Ft

799Ft-os díjkategória esetén:
Pannon hálózatból küldött SMS után: 100Ft
T-Mobile hálózatból küldött SMS után: 83Ft
Vodafone hálózatból küldött SMS után: 83Ft

Azért ebből látszik, hogy az SMS-sel kik vannak támogatva inkább...
Természetesen, ha Te nem akarsz postára rohangálni, vagy internetről utalni, hát ne tedd.

Megértésed köszönöm.

#142 fapapi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 14. 12:56 PM

Erre azt tudom mondani sok kicsi sokra megy.
és lehet hogy régimódi vagyok de még annyit mondanék aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli!

Csatlakozom a pár hozzászólással fejebb lévő emberkéhez és kérem az én regisztrációm is törölni!

További jó munkát nektek!

#143 vfeco76

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 15. 10:29 AM

Véleményem szerint ezek a frissítés csomagok előbb-utóbb meg fognak jelenni valamely nagyobb torrent oldal letöltései között. Az is biztos, hogy nem én fogom feltölteni, de tudjátok, hogy elég ha 1 ember másképp gondolkodik.

#144 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. March 15. 12:12 PM

Innen is letölthető lesz...

#145 greentomato

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 05. 06:23 AM

Jó reggelt!

Ha lett volna fizetős sms - mondjuk 400+áfa HUF - már többször küldtem volna egy kis apanázst.
Emellett ráhajtanék a látogatottságra is: több cikk, tipp-trükk (lásd Mister*), teszt, hír (más site-ról átvett, esetleg olvasói is), overclock-tuning oldal ill. freeware-shareware praktikus progik, a többség ezeket keresi.
Ha már összehoztatok egy ilyen jó kis oldalt, ki kell használni - pörgősebbé kell tenni!

Jobbítólag sok drukk...

#146 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 05. 09:53 AM

Helló!

SMS fizetést azért nem találtuk jó ötletnek, mert míg tőletek lehúznak mondjuk 400Ft-ot, addig hozzánk nagyon-nagyon-nagyon jó esetben 100Ft jut. A közbenső 300Ft "eltűnik", ami egy ilyen összegnél elég jelentős.

Tervezem az oldal megújítását teljesen új design-nal, engine-nel és még sok mással. Azonban egy teljesen saját portált megírni nem 2 perc, hiába tartok ott, ahol. Újabb ötletek és igények jönnek, így nem könnyű haladni, és még a sulira is gondolni kell, ha nem akarunk elcsúszni. Nehéz mindig pontos híreket és cikkeket írni, hogy ne legyen felhajtás, lehetőleg objektívak legyenek, stb. A más weboldalról átvett tartalmakat nem támogatom (de pár belefér).

Ötleteket és kritikákat természetesen várok :)

#147 Gábriel Géza

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 14. 09:11 AM

http://www.msw.hu/hirek/273/vista_build ... v_113.html

Szólj hozzá! link nem működik.

#148 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 14. 09:26 AM

Köszönjük, javítva!

#149 SPeti

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 19. 12:21 PM

Szervusztok!

Ha jól emlékszem, arról volt szó, hogy az első egy-két hétben csak a támogatók löthetnek le.
Utána mindenki, ahogy eddig. Arról is volt szó, hogy nincs megkötve a támogatás összege, tehát nem kell borzasztó költségekbe vernie magát senkinek. Túlságosan hozzászoktatok már, hogy a Netről mindent ingyen le lehet tölteni...de ez is kezd változni, a legtöbb filmes oldal is átverés, s ma már a driver-gyűjtögető oldalakon is van arcuk 4-5USD összeget kérni egy tízéves hardver vezérlőjéért, ami esetleg nem is az, aminek lennie kéne. S ők vajon mennyit dolgoztak ezért?
Amennyibe kerül egy ilyen SMS, azt el is lehet utalni.
S ha nem ilyen irigy a hozzáállás, hogy ki mennyit keres ezzel esetleg, akkor inkább arra gondoljunk, hogy nekünk mennyit ér ez. Én havonta 50-100szor felhasználom csak az AFPX-et, s néha a többit is. Sokban megkönnyíti a munkámat, hogy nem kell sokszor órákat várni a frissítésekre, s többször újraindítani a gépeket emiatt.
Egyébként ha emiatt nem tetszik valakinek, akkor tök ingyen le lehet mindezt tölteni a Microsoft-tól is, lehet archiválni, oszt egyesével telepíteni.
Amíg nekem megéri, én azt sem bánom, ha Bootor kollegának annyira megéri, hogy főállásban ezt fogja csinálni, neadjisten meg is gazdagszik belőle :D
Tehát kérlek Titeket, ne rögtön az irigység beszéljen Belőletek, próbáljatok több szempont alapján mérlegelni.
Uff :)

#150 kristjan

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 28. 14:53 PM

Hogy kell azt csinalni, hogy ne kapjak több e-mailet a msw.hu-ból?
A valaszt kérem erre az e-mailre: k9istjan1ink[at]hot.ee ([at]=@)
Köszi :)

#151 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 28. 17:50 PM

megadsz egy alternatív emailcímet a profilodban, amit nem használsz, vagy direkt ilyen célból létezik...

#152 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 15. 12:25 PM

Felbukkant a napokban egy trójai, ami a phpbb-s oldalakat támadja meg. Ha az oldal bármiféle plugin (első sorban videó kódek) telepítését kínálja föl, semmi esetre se fogadjátok el, mert valószínűleg trójai van benne!

http://blog.trendmic...es-compromised/

//persze a hibáról nem írnak többet, nehogy még a végén védekezni lehessen...

#153 saladfingers

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 114 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 15. 13:15 PM

ha jol ertem, valami activex marhasag, csak internet explorert fertoz, a normalis bongeszok vedve vannak.

#154 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 15. 14:40 PM

A normális böngésző(k) mindig védve van(nak) (függetlenül attól, hogy minket érint-e)

#155 saladfingers

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 114 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 15. 16:02 PM

az altalad linkelt "bug" a vietnami nyelvi csomag keszitoje idiotizmusa/szemetsege miatt kerult be, errol a mozilla nem sokat tehet.

#156 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 15. 16:15 PM

A Microsoft sem tehet sokat róla, ha vki más 3. személy vírust írogat...

#157 saladfingers

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 114 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 15. 16:58 PM

viszont ebben az esetben az IEben letezo biztonsagi rest hasznalja ki,
az idiota aki ezt csinalta meg csak szimplan felrakott egy filet, nem hasznalt ki semmilyen szoftverhibat vagy biztonsagi rest.
egyszeruen a nyilt forrasu "tarsadalom" joindulatat hasznalta ki. azert a ketto vhogy nem ugyanaz a kategoria.

#158 erix31

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 08. 08:41 AM

Van egy kis kavarodás a főoldalon. A rég nem olvasott cikkek " feléledtek". Már tegnap is rákattintottam olyan hírre ami több hetes volt. Ezt nem kötözködés szinten említem, csupán jelzem, hogy most nem olyan mint szokott lennni.

#159 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 08. 10:17 AM

Tudjuk, mi variáltuk át, hogy a fórum jobban előtérben legyen, ha már amúgy sem nagyon cikkezünk/hírezünk... :?

#160 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 08. 15:24 PM

Hali. Valami oknál fogva nemtudom letölteni a juniusi dxet. 404es hibát ir az oldal. Másnál is vagy csak nálam? IE7et használok.
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó