Ugrás a tartalomhoz


Black Xp 5.0 Final


39 válasz érkezett a témában

#1 johnyxy

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 08:06 AM

Velemenyeket, tapasztalatokat varok a kovetkezo kis aranyoskaval kapcsolatban!!! :confused::confused::confused:
Elsore szimpatikusnak velem... :rolleyes::cool::rolleyes::cool:

#2 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 10:07 AM

Szerintem ez warez, végigböngészve a tartalmát, jó sokat kérhetnek érte. Hacsak nem próbaidõs, de akkor meg mi értelme?

#3 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 10:14 AM

Nem akarom leszólni a dolgot,de mindig is utáltam az ilyen és hasonló elnevezésü "tuning" XP-ket,amibe minden **art beletettek,ha kellett ha nem.Nem beszélve arról, amit esetleg eltávolitottak belõle,"felesleges" cimszó alatt.Lehet,hogy jól néz ki,de hogy nem lesz hosszú életü stabil rendszer az biztos.(Értsd jól:ez olyan mint egy gyári autó,felcicomázva megtuningolva,minden zsir.Aztán amikor TÉNYLEG teljesiteni kell,össze**arja magát.)Bár én már nem használom az XP-t a legjobb gépemen,a régi vason XP Home Edition van.Semmi tuning,gyári dolgok+az összes frissités.Annyival van gyorsitva,hogy pár registry beállitás módositva van.Ennyi.Ugyhogy maradok az eredeti operációs rendszereknél,köszönöm nem kérek a mások kénye-kedve szerint összetákolt dolgokból,mégha "jól is néz ki".......
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#4 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 12:18 PM

Hát ez tényleg elég meredek... Nem azért mondom, de nálam a sebesség nem megy / mehet a kinézet rovására. Szerintem a legjobb, leghasználhatóbb "skin" XP alatt a "Klasszikus Windows (módosított)" (klasszikus start menü, meg ilyenek). Talán jól néz ki ez is, de... Igazából ez a kisebbik "probléma". Tényleg nem látom értelmét, hogy külsõ szoftvereket is beletegyenek. Ráadásul olyanokat, hogy a lefordulok a székrõl... Én például amúgy is más tûzfalat és víruskeresõt használok, szóval számomra az ott szereplõ dolgok kacatok... Annak se látom értelmét, hogy egy félébõl több verzió van. A másik dolog, ami talán a legnyomosabb érv lehet: ezek a szoftverek korántsem tökéletesek, még hosszú távon javítások, és újítások sora áll elõttük. Mondjuk valaki 2 hónappal ennek a megjelenése utána telepíti, akkor már elavultnak számítanak.... Szedheti le esetleg, és teheti fel az újabbat... Jah persze, hisz' választható! Akkor nem teszi fel a régit, DE akkor minek van benne? Talán, hogy kitöltsön egy dvd-t :rolleyes: De ez a sidebar/skin/boot skin pakk ez aztán ütõs... Ember legyen a talpán, aki ezeket végigpróbálgatja. Szerintem olyan se nagyon lesz, aki 3-nál többet használni fog a szkinekbõl életében... Szóval ilyet soha nem fogok használni, illetve soha nem fogok ajánlani senkinek, elsõsorban azért, mert manapság havonta jelennek meg újabb verziók a 3rd party szoftverekbõl... Érdemes átgondolni a dolgot szerintem.
Amúgy én se vagyok igazán híve a komponens eltávolításnak. Reg tweak, meg ilyen unattented, update-elt telepítõ belefér részemrõl. Kérdés, hogy ezek mennyire megbízhatók (például akartam csinálni x64-es SP2+os telepítõt nlite-tal, a felénél kiakadt a progi, úgy is, hogy kilõttem minden zavaró tényezõt; valamint a sima x86-os részlegnél is voltak érdekes jelenségek telepítés után).
kép
i like the sparkle in your eyes!

#5 saladfingers

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 114 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 13:30 PM

nekem x64 xp sp2m van, nlitetal integralva minden fontos frissites, felesleges (WMP, IE, stb.) cuccok kilove, regtweakek, full unattended, es tokeletesen megy hiba nelkul, villamgyors, betonstabil.

#6 GrassMAN

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 54 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 13:30 PM

Én sem nagyon pártolom az ilyen dolgokat. Egyetértek az elõzõ hozzászólásokkal, hogy "minden **art" belepakolnak, aminek a fele biztos, egy másik része meg nem nagyon valószínû hogy kelleni fog valaha is!
Ahogy a listát nézegettem hogy mik vannak benne: az elsõ 30ban biztos van 10-15 crackelt cucc. Ennyit a jogtisztaságról.
Ha meg így nézzük a dolgokat, akkor sokkal szerencsésebb, ha inkább magadnak telepíted a wint, kiszeded amit ki kell, hozzá adod amit hozzá akarsz, telepíted azokat a progikat amit használsz, kodek, etc..., aztán ráengeded a Ghost-ot.
Így legalább tudni fogod h mi van rajta, milyen beállításokkal, mit várhatsz tõle.

#7 johnyxy

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 15:55 PM

hat nem is tudom mit mondjak...
elsore beleszerettem,felraktam
es hat mit ne modnjak,jo lecke volt
egy laptopra toltam, majd utana a a gyari drivereket
es hat lass csodat
meg sosem lattam piros halalt :rolleyes:
kek halal helyett piros halal amikor felbontast akarok allitani
hat asszem ennyit rola,bar azert van par dolog amit lenyulok belole,van jopar otletes dolog benne

#8 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 16:38 PM

Mondom én,hogy egy halom **ar az ilyen XP....Meg a skináradat ami benne van,gondolom zabálja a rendszer erõforrásait(is)...Az ilyen tuning XP-k, unatkozó emberek tákolmányai...
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#9 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 17:21 PM

Én sem javaslom az ilyen hackelt Windows-ok használatát (azonkívül is, hogy illegális), az ember ezzel a stabilitást, kompatibilitást és biztonságot kockáztat, azaz saját adatainak elvesztését.
Lehet hogy a külsõ tetszetõs, de ez ne tévesszen meg senkit se.

#10 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 19:54 PM

Csatlakozom az elõttem szólóhoz...Ez mind igy van...:rolleyes:
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#11 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 20:52 PM

saladfingers, nekem is x64 sp2-sem lesz a Te ajánlásoddal, amint megérkezik a hdd hûtõm... vmware-ben kipróbáltam, jól ment. Egy x64 sp2-es corp-ba akartam beleintegrálni az sp2 utáni frissítéseket (windows update alapján leszedtem a hiányzókat a szintén általad javasolt WUL-hoz képest), de az integrálás a felénél nem ment tovább hosszú idõ eltelte után sem. Amúgy alig várom már, hogy élesben is használhassam, de remélem, ezen a héten lehetõségem lesz már rá (hacsak nem a sulit kell majd elõtérbe helyeznem :rolleyes: ).

johnyxy, nem tudnál képet csinálni (külsõ eszközzel akár) a piros halálról? Nem tudom elképzelni :rolleyes:
kép
i like the sparkle in your eyes!

#12 saladfingers

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 114 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 22:04 PM

Lorenzo: arra ugyelj, h csak olyan hotfixeket integralj, aminek ertelme van. pl ha kitorlod az IE-t a telepitobol, ne integralj bele IE frissitest, kisse megborithatja a rendet:) regebben, meg x86 xpvel szivtam en is vele. mostmar mikor kijon egy fix, elolvasom a KB cikket hozza, h milyen komponenst frissit es miert. pl ilyen oraallitas meg utallakekszpressz nem tud meghatni, azokat inkabb hagyom :rolleyes:

#13 johnyxy

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 04. 13:31 PM

sajna mar formaztam a hddt.....

#14 johnyxy

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 04. 13:32 PM

de ha lesz idom jovoheten ujra felrakom, ugyan ugy es hatha :rolleyes: ...

#15 Dj MiZo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 04. 18:08 PM

hát biztos kell az a 900 MB sidebar cucc:rolleyes:

1ébként hasonló "projekt" van magyar változatban:
http://www.wxpee.hu/

#16 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 04. 19:06 PM

Néhányan nem veszik tudomásul, hogy a Windows nem Linux. Pedig ha éreznek magukban programozási és cicomázási hajlamot, akkor azt miért nem a Linux-hoz teszik meg?...Ha szabad válaszolok is rá: mert onnan is kirugnák õket.

#17 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 04. 19:24 PM

Mindenkinek szive-joga hazavágni az op.rendszerét!:rolleyes:
Csak irigyelni tudom az olyan embereket, akiknek ilyen sok idejük van, hogy állandóan op.rendszert telepítenek, mert olyan stabil, mint egy kétlábú szék.:rolleyes:
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#18 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 05. 14:33 PM

Majd késõbb a Vistából is csinálnak(hacsak már nem készitettek)ilyen **art,"Black Vista " néven...LOL Egy OP-rendszer se kerülheti el az ilyen unatkozó,"sokszabadidõs" tuning-csiricsárézó, "hozzáértõ" emberek agyrémeit......
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#19 johnyxy

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 06. 00:18 AM

http://www.wxpee.hu/
ezt vagom, van is belole. Tokeletesnek tartom arra, h faterom gepere feltoljak egy ora alatt egy mukodo minden progival megtuzdelt verziot.
Sajat magamnak mar rajottem,h eredeti kell... :D

#20 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 06. 16:49 PM

saladfingers: csináltam már olyat, hogy ie6-ot kiszedtem, de utána beletettem az ie7-et, és utána kerültek bele annak a frissítései. Azt hiszem, itt is úgy csináltam meg, viszont egy kernel update-nél állt meg; vagyis nem egészen, mert vmi drivereket másolt át a temp-jébe egy idejeig (jó sokáig tartott, néztem a mappa méretének változását), de egy idõ után nem csinált semmit. Csak vmware-bõl tudtam integrálni az x64-es cuccokat, olyan rendszert csináltam oda, mint az eredeti, de úgy is próbáltam, hogy kilõttem az antivirt/tûzfalat, és ugyanúgy nem ment tovább...

Csak egy kis hozzáfûznivaló ehhez a kijelentéshez "Mindenkinek szive-joga hazavágni az op.rendszerét! " --> hétfõ este feltettem egy másik portálon jónak minõsített rendszerkarbantartó/optimizáló programot, és annyira hazavágta a gépem, hogy teljesen elszállt a netem. Kb. 20 módszert megpróbáltam, hogy visszaállítsam a netet, de csupán annyit sikerült elérnem, hogy 100-ból egyszer behozott egy oldalt, és esetleg még egy hivatkozást tudtam aktiválni. Egy kicsit a Norton Systemworks-ben található One Button Checkup-ra emlékeztett a program (a belinkelt video alapján), gondoltam, kipróbálom, igazából sok veszteni valóm nem volt, mert ez a gyengébbik gépem (koli). Mindenesetre hatalmasat csalódtam a progiban, nem tartanám annyira bénának magam ilyen téren, mert volt már dolgom egy-két ilyen programmal, és soha semmiféle károm nem származott belõle, nem úgy, mint most. (Kiváncsi voltam, mennyivel jobb a progi mint a portable NSW-ben található windoki - a poén az, hogy az utóbbi a másik progi lefutattása után is talált hibát). Szóval ha ez ekkora kárt okozott nálam, vajon egy abszolút hozzá nem értõnél mekkora problémát generálhat? :D Ha esetleg valakit érdekel a program neve: Advanced WindowsCare. (Ha ki akarjátok próbálni esetleg, tényleg figyeljetek oda, hogy mire nyomtok végrehajtást. A lehetõségek fel vannak osztva általában, viszont az a "leokézás" az összesre kihat, hiába nyomsz rá egy másik fülre - én azt hittem, hogy külön-külön mûködik, talán itt buktam el, mivel nem láttam minden módosítandó beállítást). De a legnagyobb poén mégiscsak az, hogy a program csak úgy indul el, hogy backup-ot készít a rendszerrõl. Mikor kerestem a visszaállítást, természetesen nem volt :) Mikor létre akartam hozni egyet, azt írta, hogy sikerült, közben meg sehol semmi... Amúgy meg nem szoktam ilyenekkel szórakozni, már régóta megvannak a jól bevált módszereim.
kép
i like the sparkle in your eyes!





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó