Ugrás a tartalomhoz


Windows Live Messenger 9


459 válasz érkezett a témában

#1 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 28. 18:25 PM

Elérhetõvé vált a Connect-en a 9-es WLM beta.

Igazából alig vannak említésre méltó változások, amik ezek:
- Egyszerre 4 külön helyrõl való egyidejû bejelentkezés
- Egyéni hangjelzések a partnerekhez
- Animált kép (GIF) támogatás a megjelenítendõ képnél
- A személyes üzenetkeben levõ linkek mostmár "klikkelhetõk"
- És persze a szokásos javítások, optimizálások...

További infók

#2 saladfingers

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 114 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 28. 19:52 PM

nemtom szabad-e kitenni letoltest, 1 moderator szedje ki, ha esetleg tilos:

******censored******

nincs tesztelve, de elvileg mukodnie kellene.

#3 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 28. 19:59 PM

"If the build gets out too widely and starts causing problems on the service we may have to shut it down. We don't want to do that and we know you don't want that to happen, so please keep it to yourself."

#4 cobydick

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 28. 21:02 PM

Ahhoz képest már terjed is torrenten...Le lehet szedni jópár oldalról! :)

#5 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 28. 21:07 PM

Azt írtam nem "szabad", nem azt, hogy nem "lehet"...:)

#6 cobydick

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 28. 22:31 PM

Nem is arra írtam konkrétan, hogy nem értek vele egyet amit írtál...Amit írtál gondolom a WLM 9.0 Beta felhasználási feltételeibõl idézted...És úgy értettem azt hogy terjed, hogy akik hivatalosan tesztelhetik nagy ívben kakkantanak a Microsoft "kérésére"...Csak hülyén fogalmaztam, bocsi! :)

#7 cobydick

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 29. 23:04 PM

Fejlemények: Már az ingyenes szoftverletöltõ oldalakon - mint pl. a Softpedia - is elérhetõ, és letölthetõ. És hozzátenném, hogy ezek nem warez oldalak!

#8 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 30. 10:50 AM

Attól még nem azt jelenti, hogy legális.

#9 cobydick

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 30. 16:34 PM

Nem is mondtam! :) csak azt, hogy legális oldalakról is le lehet tölteni!

#10 Thibczy

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 73 Hozzászólás:
  • HelyGyőr

Elküldve: 2007. December 01. 10:44 AM

Vki nem tudja mikor jelenik meg a publikus béta?

#11 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 01. 13:30 PM

Dátum: Bootor;2276

Elérhetõvé vált a Connect-en a 9-es WLM beta.

Igazából alig vannak említésre méltó változások, amik ezek:
- Egyszerre 4 külön helyrõl való egyidejû bejelentkezés
- Egyéni hangjelzések a partnerekhez
- Animált kép (GIF) támogatás a megjelenítendõ képnél
- A személyes üzenetkeben levõ linkek mostmár "klikkelhetõk"
- És persze a szokásos javítások, optimizálások...


Helo!
Ez az animált gifet a partner is látja, ha ez a verzió van felrakva neki is?

#12 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 01. 14:45 PM

Természetesen igen, de a 8.5-ös WLM esetén nem animáltként jelenik meg a GIF.

#13 hutoczky

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 89 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 29. 18:30 PM

Nekem a wlm 8.5 nél a gif animáltan jelent meg, a plusz fent vólt .
most a 9 es van fenn.


Dátum: Bootor;2301

Természetesen igen, de a 8.5-ös WLM esetén nem animáltként jelenik meg a GIF.

Hutóczky József

#14 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 30. 11:14 AM

http://apatch.org/downloads.php ez is már megvan rá ha ezzel újat mondtam vkinek :)

#15 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 25. 15:34 PM

Újabb WLM2009 beta érhető el.

#16 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 26. 21:59 PM

Addig nem akartam feltenni, amíg fel nem került erre az oldalra is... Az elején volt egy crash vele (előfordulhat, hogy az én hibámból), de egyébként elég jól teljesít eddig. Sajnos az "extragyors képküldés" nem egészen úgy működik, mint a korábbi verziónál, valami photoshare-be teszi be, amit a korábbi verziók nem támogatnak - tehát marad az egy fájl küldése. A kinézete is egész jó szerintem, bár talán túlcsicsázták ezt is, mint ahogy minden mást az idő előrehaladtával, de ennyit el tudok viselni :arrow: Átkerült bal oldalra a az avatar, amit nem tudtam eddig áttenni az eredeti helyére - de ezt is meg lehet szokni. Ami nem tetszett ezzel kapcsolatban, hogy pl. webcamozásnál összesűríti a szöveget, és Neked ki kell szélesíteni az ablakot, hogy lássat a szöveget is, míg a réginél (jobb oldalon volt ugyebár) a webcammal bekerülő részt tolta ki, így a chat felület maradt a korábbi méreténél. Ami még feltűnt, az az volt, hogy az egyik partnerem beszélgetési naplója elérte a meghatározott max. méretet, és ilyenkor az ablak bezárásakor megkérdezi, hogy mit csináljon (mentse a korábbit, vagy törölje), és a mentésre nyomtam rá (szokásos módom), azonban a korábbi naplózás eltűnt, és sehol nem találtam. Persze, előfordulhat, hogy én hibáztam el valamit, de ugyebár erre való a backup (igaz, nem létfontosságú dologról van szó). Mindenesetre, eddig nem bántam meg, hogy feltettem; már több, mint egy napja használom rendesen.
kép
i like the sparkle in your eyes!

#17 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 27. 00:21 AM

Háát... igen, az "extragyors képküldés" megszűnt... remek... Ezek az WLM/MSN "fejlesztések" a legfeleslegesebbek. Minden új verziónál, itt új design, ott új design... Most olyan jó, hogy áttették bal oldalra a képeket, hiszen évek óta jobb oldalt volt. A másik, hogy minek favorites, meg groups, amikor én csak állapot szerint akarom rendezni a partnereket, ennek ellenére immár ott virít az előbb említett két bejegyzés is. A menüsor megjelenítése is elég sz* lett, eddig legalább rendesen kirajzolta az ablakkeretet, most meg már így sem (csak teljes méretnél). A testreszabhatóság is elég gyatra (mint ahogy mindig, pl. beszélgetés ablakban beállítani a dátum, idő formátumot, a szöveg a név mellé kerüljön, ne alá stb. (aki ismeri pl. a mIRC-et az tudja miről beszélek), vagy az előbb említett megjelenítendő kép jobb vagy bal oldalra kerüljön). Nem értem miért nincs lehetőség fájlküldés folytatására, és miért nem tud átviteli sebességet írni közben (stb.).
Viszont nem tudom mikorra lesz kijavítva, hogy ne villogjon az a k* ablak, ha már aktív, és írok is bele... a másik meg, hogy ha átváltok a beszélgetés ablakra, akkor a szövegmező legyen aktív, és ha el kezdek gépelni, akkor vigye is be a szöveget, ne csak pityegjen, hogy invalid key. Gyakran előforduló hibák ezek, talán már a 7.5 óta (de a 8-astól biztos, nem értem, a fejlesztők nem használják az MSN-t, vagy őket ezek nem idegesítik??? Mert érdekes módon ICQ-nál, és mIRC-nél ilyen problémák sosem voltak). Én személy szerint sosem szerettem az MSN-t, most sem (az imént felsorolt problémák miatt, amúgy jó lenne, csak kár hogy sz*r), de sajnos ez van. Bosszantó, hogy gyakran előfordul, amikor nem tud üzenetet kézbesíteni, valamint cenzúrázza az elküldött szöveget (*download.php*). Az offline kapott msg-ket sem logolja le... Hirtelen ennyi.

Nem értem, hogy a Microsoft egy ilyen kis sz*r 18MB-os klienst nem tud megcsinálni, de egy 2000MB-os OS-t, meg irodai szoftvercsomagot viszonylag egész jól.

#18 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 27. 08:32 AM

Korábban én is mIRC-et használtam, de aztán a jelenlegi partnerlistámon szereplő emberek miatt végül is át kellett térnem erre. Néha egész jól működik... Esetleg próbáld ki a "report a bug" funkciót, biztos van ilyen support is egy ekkora cégnél :arrow: Amúgy, van még rá esély, hogy változzanak a dolgok szóval nem kell egyből leírni, hiszen még csak béta státuszban van. Majd, amikor kijött a végleges, akkor már lehet :arrow: Egyébként nekem nagyon bejön a főablak tetejére kialakított dizájn (a színátmenetek a névnél, meg az alá írható szövegnél).
kép
i like the sparkle in your eyes!

#19 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 27. 10:40 AM

Persze szépnek szép, meg minden, de...

#20 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 27. 12:29 PM

Én max. akkor használom a bétát, ha magyar nyelvű lesz. Jó néz ki meg minden, de az angol wlm 9 egy kicsit bekever.
kép





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó