Ugrás a tartalomhoz


Windows Live Messenger 9


459 válasz érkezett a témában

#61 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 16. 22:56 PM

Most fedeztem fel, hogy megjelent az összes Live program magyar nyelven. Itt le lehet tölteni: http://www.download.live.com/ A Plus nem működik! Bizonyíték:

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: WLM 9.jpg

kép

#62 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 17. 00:00 AM

Még friss, ropogós: Windows Live Messenger 2009 képek és információk

#63 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 17. 11:10 AM

De még mindig nem megy a webkamerázás... Sőt, még a beállításaihoz se enged hozzáférni. Mostanra azért igazán megcsinálhatták volna már szerintem.
kép
i like the sparkle in your eyes!

#64 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 17. 19:23 PM

Dátum: LoRenZo

De még mindig nem megy a webkamerázás... Sőt, még a beállításaihoz se enged hozzáférni. Mostanra azért igazán megcsinálhatták volna már szerintem.
Mit nem lehet beállítani?? A kamerát? Ez kizárt, mert én be tudom állítani, a kép is bizonyítja. Azt nem tudom, hogy beszélgetésnél lehet-e, de szerintem lehetséges, ha csak nincs valami gubanc a hálózaton.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: webc wlm9.jpg

kép

#65 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 17. 21:38 PM

"A kamera indítása sikertelen. Győződjön meg arról, hogy a kamera nincs használatban egy másik programban, majd próbálja meg újból." Ezt írja, ha rányomok a kamera ikonra. A kamera nincs használatban, 8.5-nél ilyenkor már küldi a képet.

Eszközök --> hangok és videoeszközök: "A hangok és videoeszközök beállítása nem hajtható végre"
Tegnap ilyet írt: "A Messenger jelenleg nem érhető el. Később próbálja meg újból. (0x8ac70202)", asszem videohívásnál.
Az előző verzióknál (2009 béta) is ilyeneket tapasztaltam. Laptopon tesztelem, beépített kamerával.

Az előbbi hibaüzit egy logból kerestem vissza (rányomtam az ismimre, aki fent van,hogy onnan nyissam meg), erre meg kiírta, hogy az illető nincs bejelentkezve (a főablak szerint "nincs gépnél")....

Teszteltem most egy másik ismimmel (fogadni az övét): "A Messenger jelenleg nem érhető el. Később próbálja meg újból. (0x8ac70202)"

A rendszeremnek egyébként semmi baja, 8.5-nél működik a dolog. Minden javaslatot szívesen meghallgatok.
kép
i like the sparkle in your eyes!

#66 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 17. 22:10 PM

Az én javaslatom, hogy várjuk meg a véglegest :D

#67 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 17. 22:13 PM

Működjön már nekem is, ha másnak is jó :D
kép
i like the sparkle in your eyes!

#68 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 17. 22:40 PM

Dátum: male

Az én javaslatom, hogy várjuk meg a véglegest :D
Ez is egy jó ötlet, de inkább használjuk, mert ha hibákat kapunk, akkor elküldik a MS-nak a hibákat, kijavítják, és egy jó messengert fogunk kapni.
kép

#69 B_Csaba

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 18. 19:23 PM

Sziasztok, feltelepítettem, és azt írja hogy nincs egy partnerem sem, vegyek fel partnert :D majdnem 100 van egyébként, szóval nem értem. Vissza akartam rakni a régi verziót de ugye az írja hogy szedjem le az újabbat, na most a programok telepítése törlése alatt nincs, és nincs uninstal sem ha fizikálisan törlöm akkor is azt írja hogy először szedjem le az újabb verziót, gondolom reg adatbázisban is benne van, szóval nem tudom törölni, nem tudom visszarakni a régi verziót, valaki help please! :roll:

#70 B_Csaba

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 18. 19:46 PM

Dátum: B_Csaba

Sziasztok, feltelepítettem, és azt írja hogy nincs egy partnerem sem, vegyek fel partnert :D majdnem 100 van egyébként, szóval nem értem. Vissza akartam rakni a régi verziót de ugye az írja hogy szedjem le az újabbat, na most a programok telepítése törlése alatt nincs, és nincs uninstal sem ha fizikálisan törlöm akkor is azt írja hogy először szedjem le az újabb verziót, gondolom reg adatbázisban is benne van, szóval nem tudom törölni, nem tudom visszarakni a régi verziót, valaki help please! :roll:

Rendszervisszaállítással megoldódott, azt hiszem megvárom a full verziót :)

#71 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 18. 19:48 PM

Gyerekek! Egy géniusz vagyok!!! Rájöttem, hogy hogyan lehet eltávolítani a Messengert. Meg kell nyitni az installer mappában a wlarp.exe fájlt, vagy könnyebb megoldásként a vezérlőpultban a programok és szolgáltatások részben elindítani a képen látható kijelölt programot. Most mindenkinek segítettem. :D

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: wlm remove.jpg

kép

#72 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 18. 20:07 PM

Töltsd le a teljes csomagot, rakj fel egy komponenst "kamuból", majd Windows Live Essentials néven megjelenik egy elem programok telepítése/törlésében. Azzal elvileg le tudod szedni, de ha letörölted a fájljait, akkor nem sok esélyt adok rá..

#73 Thibczy

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 73 Hozzászólás:
  • HelyGyőr

Elküldve: 2008. December 20. 13:12 PM

MSG PLUS! mikor jelenik meg hozzá?

#74 cobydick

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 20. 16:56 PM

Google a barátod! :D Egyébként nem tudni...Eltávolítani meg el lehet a Messengert pl. YourUninstallerrel....

#75 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 23. 16:38 PM

Már nem beta, hanem RC (Release Candidate). build: 14.0.8050.1202

#76 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 23. 17:30 PM

RC vagy BETA, nekem teljesen mindegy, csak javítsák ki az általam korábban említett hibákat. A 8.5-ös verziónál semmi problémám nincs tulajdonképpen. Az új verzió bármelyik kiadásánál viszont fennáll, amit korábban leírtam. Nem tudom, mit szúrhattak el ennyire, de ez az első bétás program (általánosságban), amit nem vagyok képes megszelidíteni. A laptopomon nem működik, feltételezem, az integrált kamera miatt. Namármost, köztudott, hogy az ilyen cuccokhoz a driver ritka, mint a fehér holló, szóval nekem ne találják ki, hogy újabbat tegyek fel, vagy ilyesmi; és különben is, 8.5-nél működik rendesen. Az PC-men se megy, habár itt nincs kamerám, de nem tudom, hogy most a 2 hangkártyám, vagy a 8800GT azon drivere zavar-e be neki, ami egyébként 8.5-nél felajánlja a kamera választási lehetőséget... Egyetlen helyen tudtam eddig hozzáférni a beállításokhoz: VPC-ben. De ott meg feltételezem, hogy azért, mert ilyen alap driverek vannak bekonfigurálva ugyebár. A problémám nem egyedi, de ugyanakkor nagyon ritka, eddig tulajdonképpen semmilyen értelmes hozzászólást nem találtam az egész weben, többnyire a hosszászólások a probléma fennállásáról szóltak. Szóval most nagyon csalódott vagyok, mert egyébként tetszene a program. Persze, azért még reménykedem, mert ez még csak - ha jól emlékszem - a 4. beszerezhető változat, ami még "köztudottan" csak RC státuszban van... Ja, és nekem x64 XP van az itthoni gépemen, és erre nem mászik fel a honlapról letölthető változat, hiába választom ki direkt ezt az oprendszert, a telepítő nem engedi az installációt. Csupán azzal a 3db .msi fájlal tudom felvarázsolni, de, ahogy azt már többször is kihangsúlyoztam: mindhiába.
kép
i like the sparkle in your eyes!

#77 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 08. 18:43 PM

Megjelent a végleges változat.

#78 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 08. 18:45 PM

Lorenzo! Próbáld ezt.

#79 eszterhazy666

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 08. 19:31 PM

szerintem akkor lesz ez igazán használható ha lesz plus a-patch és stuffplug is hozzá normális :)

amúgy ez már a végleges? mert a letöltéseknél 3. bétát ír a csomagolt fájlban :roll:

#80 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 08. 19:59 PM

Igen, a végleges, csak a fájlnév nem lett átnevezve. Mert az RC lett a végleges (ami a beta3. hullámban érkezett).





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó