Ugrás a tartalomhoz


Windows Live Messenger 9


459 válasz érkezett a témában

#421 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2010. May 14. 17:55 PM

én szerettem :D
igaz eltávolítást nem végeztem sose, csak ráhúztam a frissebbet....

#422 supafly

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 20. 22:11 PM

Felraktam a 9es msnt.
nem engedett be ezért kitöröltem a startbol majd le akartam uninstalolni,de nem találom, nem tudok másik msnt felrakni mert azt jelzni h ujjabb van fennt..
HELP

#423 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 21. 10:25 AM

Ezzel próbáld: http://support.microsoft.com/kb/290301

#424 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 22. 08:02 AM

MSN Hibajavító

Automatikusan képes különböző MSN-es hibákat megjavítani.

#425 vujkovgergo

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 23. 10:06 AM

valaki tudna segiteni hogy méért nem tudok msn-en webkameraképet megtekinteni mért csak videohivást tudok kezdeményezni?
köszi széépen

#426 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 23. 12:44 PM

ha te nem tudod megnézni a másik fél webkamera képét és neki mással jól müködik ez a funkció akkor próbáld meg feltenni a legfrisseb msn-t lehet h a tied túl régi... http://download.live.com/messenger
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#427 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 23. 13:02 PM

A videóhívás csakis úgy működik,hogy egyszerre megindítja a te és az ismerősöd kamera felvétellehetőségét.Van ,hogy egyes msnplusok ha nem megfelelő a msnhez akkor galibát tud okozni,melynek oka lehet ez is,vagy egyes skriptekis.

Ez pedig egy automatikus msn hibajavító program!

http://www.msnfan.hu/dokumentum-reszlet ... avito.html

#428 vujkovgergo

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 24. 01:24 AM

megnéztem mindent uj verziom van msn-ből és nem tudom mi van nem took mást csak videohivást :S
mi lehet a baj?

#429 Riccardo

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 08. 14:26 PM

Nah megint kapott egy frissítést a Windows Live rendszer, csak most az Online része!
Viszont én az egész live csomagot egy javítás alá tettem, és megváltozott a betűtípus, (csak lazán frissíteni akartam a live-ot) és egykét embert csak úgy letiltott az új verzió, amit a build szám nem jelöl hogy új, de valami mégis új mert van benne változás!

Online részen kicsit átalakították az elrendezést, a WLM 2011-es hangulatjelek vannak már fent, + külső szolgáltatókat is hozzá lehet rendelni a live profilodhoz! (facebook, youtube, myspace stb..)

Már nagyon hajaznak a 2011-re!

(Ami nekem be is jön :D)

Update: megint letiltotta az a pár embert az msn akit ő kigondolt magának, és ha feloldom őket egy idő után megint letiltja!
ez mii??????

#430 amy777b

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 09. 12:03 PM

Sziasztok
Noémi vagyok és nagyon nagyon jól jönne egy kis segítség. Elromlott az msn-em de nem hibakód típ. problémája van az írja:A(z) Windows Live Communications Platform hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük. Valaki légyszíves tudna segíteni, úgy hogy megértsem is mit kell csinálni mert nem vagyok jó e téren, légyszi segítsééééég email címem: bnoemy77@citromail.hu (megígérem vhogy meghálálom) Előre is köszi!!!!!!

#431 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 10. 21:15 PM

Helló!

Keresd meg a wlcomm.exe-t, jobb gomb rá->tulajdonságok->kompatibilitás fül->állíts be XP SP3-as kompatibilitást.

#432 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 11. 07:00 AM

Amit találtam a googléba erre a hibára!

Röviden annyi, hogy a Win32/Frethog nevű vírus miatt van minden

Malicious Software Removal Tool és töltsd le a progit,amellyel letörölheted ezt a vírust!

http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en

#433 LOOSERUSER

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 13. 15:02 PM

Sziasztok!

En egy olyan problema orvosolasara kernek segitseget, hogy bejelentkeztem az Windows Live profilomba, de sajnos el sem tudom olvasni a lapokat, mert a betutipus es a betumeret is mas lett, illetve az elrendezes is teljesen megvaltozott.
Mi a franc tortent?
Lehet ezt orvosolni?
Most mindenki igy latja a profilomat?

Koszi a segitsegeteket!

#434 foxesh

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 28. 17:31 PM

Sziasztok!
Nekem nem akar bejelentkezni automatikusan a Messenger, pedig beállítottam, és ha megszakad a net se jelentkezik vissza. Tud erre valaki valamilyen megoldást? Köszi!

#435 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. June 28. 17:49 PM

Dátum: foxesh

Sziasztok!
Nekem nem akar bejelentkezni automatikusan a Messenger, pedig beállítottam, és ha megszakad a net se jelentkezik vissza. Tud erre valaki valamilyen megoldást? Köszi!
Nem csak a beállításoknál kell bejelölni az automatikus bejelentkezést, hanem mikor jelentkeznél be, akkor az állapotválasztó mellett van egy lefelé mutató nyíl, na arra katt, és akkor ott is meg fog jelenni az automatikus bejelentkezés, azt kijelölöd, és bejelentkezel, és innentől magától fog bejelentkezni.
kép

#436 foxesh

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. July 01. 11:10 AM

Dátum: tomyboy2

Nem csak a beállításoknál kell bejelölni az automatikus bejelentkezést, hanem mikor jelentkeznél be, akkor az állapotválasztó mellett van egy lefelé mutató nyíl, na arra katt, és akkor ott is meg fog jelenni az automatikus bejelentkezés, azt kijelölöd, és bejelentkezel, és innentől magától fog bejelentkezni.
Az is be van jelölve.

#437 wolfud

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. July 19. 15:11 PM

sziasztok tudna valaki segíteni honnanntudnám le szedni az msnt ezt le töltöttem fel telepítettem de nem adott ki semmi.
Valaki segítsen.

#438 wolfud

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. July 19. 15:14 PM

sziasztokmá meg van.
De kérdeznék még valamit.
Tudjátok fel van véve nekem jó pár ember és a nevüknél ez a betű kombinációk vannak és nem a színek azt hol lehet be állítani hogy ne azok legyenek?

#439 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. July 19. 16:12 PM

Le kell szedni hozzá a Plus! nevű kiegészítőt. De a telepítésnél figyelj oda, mert könnyen felrakhatsz egy haszontalan keresőt.
kép

#440 picur002

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. July 23. 20:26 PM

Sziasztok
Nekem az lenne a problémám h amikor egyszer bejelentkeztem nem jelent meg az összes ismerős,csak egy pár,azokat sem tudom mi alapján.Azt tudom h akiket én nem látok,ők látnak engem...Az adatvédelemnél az össze ismerős engedélyezett.Tudok segíteni? Előre is köszi:Flóra





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó