Ugrás a tartalomhoz


TV kártya


11 válasz érkezett a témában

#1 szasza

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 09. 18:34 PM

Sziasztok!

Olyan problémával fordulnék felétek, hogy van egy Xpert tv-pvr 878FB tv kártyám, és szeretném össze hangolni a vistával. Xp alatt működött a pv plus, amivel tökéletesen tudtam nézni a tv-t, de vistára milyen program van amivel tudom fogni a csatornákat?
Aki tud az segítsen. Előre is köszi!

#2 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 09. 18:41 PM

Én a DScaler-t használom.

#3 szasza

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 09. 18:45 PM

És azt,hogyan állítod be? Mert már én is szemezgettem vele, de nem tudom milyen kártya típust válasszak ki. Ha ebben tudnál segíteni, nagyon megköszönném :oops:

#4 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 09. 18:57 PM

Nálam automatikusan felismert mindent, de gondolom PAL, WDM.

#5 szasza

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 09. 19:04 PM

Ha neked is ugyan ilyen kártyád van, akkor áttudod küldeni a drivert, vagy a beállításokat betudnád copy-zni? tv kártya típust amit beállítot.

#6 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 09. 19:08 PM

Drivert a gyártó honlapjáról tölts le.

#7 szasza

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 09. 19:19 PM

A driver már megvan,fel is van téve,de a dscalernem ismeri fel, azt írja, hogy ismeretlen kártya,és nem tudom melyiket kell kiválasztanom, hogy menjen. :oops:

#8 szasza

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 10. 14:22 PM

Valaki betudná linkelni a kworld tv-pvr878 driver-ét vistához? Valaki segítsen please!!!!

#9 kozma86

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 72 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 06. 08:54 AM

Üdv mindenkinek!

Olyan gondom van, hogy a tv-kártyám (asus 7131H) a hozzá kapott szoftverrel (powercinema 5) tökéletesen működött az xp-n, de a windows 7-en a powercinema 5 nem ismeri fel a kártyát, pedig eszközkezelőben benne van, hibát nem ír. A win7-ben található mediacenter látja a kártyát, de amikor ki kell választani, hogy antenna, kábel vagy műhold, utána nem enged tovább, mert valami infravörös érzékelőt nem talál.
Nem tud valaki ezekre valamilyen megoldást???

#10 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 06. 20:20 PM

Dátum: szasza

Sziasztok!

Olyan problémával fordulnék felétek, hogy van egy Xpert tv-pvr 878FB tv kártyám, és szeretném össze hangolni a vistával. Xp alatt működött a pv plus, amivel tökéletesen tudtam nézni a tv-t, de vistára milyen program van amivel tudom fogni a csatornákat?
Aki tud az segítsen. Előre is köszi!

Találtam egy ilyet neked. :D
http://www.videohelp.../capturecards/k ... -tv878/176
fenti cucchoz nem találtam vistas meghajtót. de a fenti oldal szerint windows xp-ig van meghajtó windows vonalon meg linux kompatibilis. mert a fenti kártyán lévő chiphez van kernel meghajtó. :D
esetleg sf.neten nézelődj(sourceforge.net) ott találsz normális tv tunner progit windowsra is. :D
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#11 kozma86

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 72 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 07. 10:05 AM

Kössz, megnézem!

#12 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 08. 21:54 PM

Dátum: kozma86

Kössz, megnézem!

tv tunner szóra találatok windows esetén a source forge-on :D:
http://sourceforge.n...earch/?type_of_ ... =tv+tunner
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó