Ugrás a tartalomhoz


Office 2007 ikonok


2 válasz érkezett a témában

#1 Tbee83

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 05. 14:00 PM

Hello

A problémám az, hogy a nemrég feltelepített Vista alá tettünk egy Office 2007et, ami egy pár napig tökéletesen mûködött, viszont ma teljesen megõrült. Elhagyta a start menübõl az ikonokat, a fájlok ikonjai is csak a default. A program telepítés/törlés panelen megvan, de módosítani nem hagyja magát (pedig ha jól tudom ott van ilyen helyreállítós cucc). Eltávolítani nem akarom, mert használnám a gépet.
Függetlenül ettõl a programcsomag rendesen mûködik, csahát elég körülményes az új word doksi kreálását a program files mappában kezdeni.
nincs valami ötletetek hogy mit lehetne vele kezdeni? én már tanácstalan vagyok.

#2 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. November 05. 15:18 PM

Az, hogy eltüntek az ikonok a Start menübõl amiatt is lehetséges, hogy valaki kihúzta õket az Asztalra (Ctrl-t lenyomva másolódnak). Ha nem emiatt történt, akkor egy javítást eressz rá, vagy ha az nem mûködik uninstall, és újratelepítés. Azt hiszem a beállítások megmaradnak.

#3 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 17. 19:50 PM

Dátum: Tbee83

Hello

A problémám az, hogy a nemrég feltelepített Vista alá tettünk egy Office 2007et, ami egy pár napig tökéletesen mûködött, viszont ma teljesen megõrült. Elhagyta a start menübõl az ikonokat, a fájlok ikonjai is csak a default. A program telepítés/törlés panelen megvan, de módosítani nem hagyja magát (pedig ha jól tudom ott van ilyen helyreállítós cucc). Eltávolítani nem akarom, mert használnám a gépet.
Függetlenül ettõl a programcsomag rendesen mûködik, csahát elég körülményes az új word doksi kreálását a program files mappában kezdeni.
nincs valami ötletetek hogy mit lehetne vele kezdeni? én már tanácstalan vagyok.

Esetleg csinálsz egy javító telepítést ahoz meg nem kell eltávolítani az office 2007-et ilyen lehetőség az office 2003nál is van.Próbáld meg úgy beállítások szintén megmaradnak.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó