Ugrás a tartalomhoz


Böngészés, de mivel? (IE, Firefox, Opera, Chrome, Safari)


35 válasz érkezett a témában

#21 istvan1111

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 03. 22:46 PM

Sziasztok
Végigolvastam a hozzászólásokat, szerintem hogy ki milyen böngészõt használ, több mindentöl is függ. Befolyásolhatja a gépen levõ vírusvédelem, szoftverek, a látogatott oldalak ...stb. Én azt ajánlom,hogy többet is célszerû kipróbálni hogy valaki megtalálja a megfelelõt. Én most (XP-n) az IE-t és az AVG-t használom, még nekem se volt vele gondom, de én még ajánlanám a Maxthon-t is ami olyan stabilan mûködik mint az IE vagy a FF.:rolleyes:

#22 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 04. 15:56 PM

Dátum: istvan1111;2354

Sziasztok
még ajánlanám a Maxthon-t is ami olyan stabilan mûködik mint az IE vagy a FF.:rolleyes:

A Maxthon az IE motorját használja.

#23 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 04. 16:47 PM

Én 2000 óta használok IE-t (98, ME, XP, Vista) és sose volt problémám. Ez nem azt jelenti, hogy nem próbáltam ki mást, de egyik sem gyõzött meg.

#24 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 04. 17:28 PM

Az elsõdleges böngészõ nálam is az IE, de nagyon sok oldal grafikailag a FF-ra van optimalizálva :cool:. Ez sajnos néha elég látványos tud lenni, mert az IE-el rossz minõségû az oldal (betûk, grafikák, akadozás :rolleyes:), ezért én használom a FF-ot is.:rolleyes:
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#25 Ateszka

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 28 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 05. 08:42 AM

Bootorral egyet értek.
Mondjuk én 4éve használok netet és azóta 1.Ie, de kipróbáltam mindegyiket(FF,Opera), és egyik sem jó...
Eddig mindig volt problémám az FF-el, és nem 1x miatta kellett újra rakni a Wint.
Szóval azok a hirek, amik mostanság keringenek a neten, elég valószinû, hogy igazak...(IE vs. FF fejlesztõi párbaj)
Úgyhogy most már nem szórakozok, végleg IE7+Adblock Pro(igy tuti a biztonság)+Nod32, Counterspy :rolleyes:

#26 Mazsola

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 11. 12:36 PM

Ha annyi jónak mondják az operát,akkor biztosan jó is,de csak ovatosan bánjatok vele,mert ha egyszer törölni akarjátok gondot okozhat.Nekem /mert azt hittem én rontottam el valamit,és többször letöltöttem és töröltem/ minden letörlés alkalmával elvitte a fél gépet,minden alkalommal rendszervisszaállitást kellett csinálni.Igy járt két barátom is.Többet nem állunk szóba vele,annyira nem kirivóan jó.Jó a firefox,csak mindig a legfrisebbet kell használni,mert javitják folyamatosan.Most a 2.0.11 az uj,illetve már letölthetõ a 3.as verzio elsõ tagja,ami béta.

#27 GrassMAN

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 54 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. December 11. 13:17 PM

Én is egyet kell értsek azzal h az IE az elsõdleges, meg azzal is hogy én is kipróbáltam a többit is. De valahogy egyik sem tudott olyat felmutatni amire azt mondtam volna hogy mostantól nem használom az IE-t, mert ez annyival jobb, vagy biztonságosabb.
Persze kinek a pap, kinek a papné...

#28 User

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 01. 18:19 PM

Firefox:
így néz ki mikor jó korán frissíted az adott verziót :D


(Amúgy meg:


What's new in Firefox 3.6.14

March 1st, 2011

· Fixed several security issues.
· Fixed several stability issues.)

kép
Stay hard with latest stable version! ;-)

#29 User

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 07. 17:21 PM

Miért használhatják még mindig valakik az IE6-ot mikor a 8-as verziónak sincs sokkal nagyobb gépigénye? (már ha vki IE-s :) )
http://index.hu/tech..._explorer_6-ot/
Stay hard with latest stable version! ;-)

#30 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 07. 18:13 PM

Az okot a cégeknél kell keresni: sok programot írtak meg az IE6 idejében, amit "nincs kedvük" lecserélni: pl banki szoftverek.

#31 User

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 07. 19:33 PM

behozok egy régebbi http://www.mozilla.c....6.11/whatsnew/
firefox whatsnew lapot és félre akar vezetni hogy régebbi verziót használok mikor nem is
ezeket poénból csinálják/hagyják meg így? :mrgreen:
Stay hard with latest stable version! ;-)

#32 Bajgunar

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 08. 13:17 PM

Én még mindíg a Maxthon -ra esküszök! IE-nél 100x gyorsabb, biztonságosabb, stbilabb, stb... sorolhatnám.
A többi FF,O,S,..stb. egy nagy kalap "x@r" részemről.
Aki meg IE-t használ és nincs belőve rendesen a gépe vírusvédelmi, tűzfal és böngészési beálításoknál, megnézném hány giga lomot tárol a gépe feleslegesen, és mennyi vírus garázdálkodik rajta.
Jah és ha tudnátok, hogy az IE és Opera mennyi adatot küld rólatok a Microfos-nak, Google és Bing böngészőn keresztül meglepődnétek!
Többet az életbe nem használnátok IE-t és Google-t.
Igaz nem csak IE-ről szól, de tanulságos:
Mit tud(hat) rólunk a Microsoft?
Mit tud(hat) rólunk a Google?
Asus M3N-HT Deluxe HDMI, AMD X4 Phenom 9950 BE, 4*1Gb Geil BD DDR2 1066MHz, XFX GTS250 1GB CORE E, 2*750Gb Samsung Sata2, Thermaltake Soprano FX, Logitech G15 & G9, Roccat Kave 5.1, Samsung XL2370

#33 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 08. 14:00 PM

Pff, ritka gagyi cikkek:

Idézet

23 – Elolvashatja a leveleinket: A felhasználók védelem érdekében a Microsoft igyekszik szűrni a Hotmail postafiókokba érkező kéretlen leveleket. Ezen művelet során azonban mindenképpen át kell olvasnia az üzeneteket, amely során beleláthat a levelezésünkbe.
Ez a spamszűrő lenne? Nem is tudtam, hogy emberek olvassák az emaileket és jelölik spamnek :D

Idézet

7 - Mi van a gépünkön: - Ha telepítjük a Google Desktop klienst, a keresőcég szoftvere átvizsgálja a gépünket.
"Ha telepítjük..", de én nem telepítem.

Idézet

11 - Mikor voltunk influenzásak: A Google.org influenzatrendjeivel tudja, hogy az adott pillanatban hol mennyien influenzásak.
Ezzel azt tudják, hogy hol érdeklődnek a leginkább az influenza után. Tavalyi választások előtt sokáig a Jobbik vezetett a keresések terén, mégsem ők nyertek. Na?

és így tovább... Végülis jól összeszedték, hogy milyen veszélyek leselkedHETnek ránk, mégis azt érzem, h ők tényként kezelik, hogy ezeket az alkalmazásokat használjuk is..

#34 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 08. 17:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: User - Dátum: 2011. March 07. 19:33 PM

behozok egy régebbi http://www.mozilla.c....6.11/whatsnew/
firefox whatsnew lapot és félre akar vezetni hogy régebbi verziót használok mikor nem is
ezeket poénból csinálják/hagyják meg így? :mrgreen:
Van jobb is.
http://www.mozilla.c...x/3.0/whatsnew/
kép

#35 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 08. 18:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tomyboy2 - Dátum: 2011. March 08. 17:29 PM

A legjobb az, hogy IE9 alatt is ezt írja ki ahelyett, hogy megpróbálna rámszólni: használjak Firefox-ot.
Sablonoldal.
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#36 User

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 97 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 08. 18:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tomyboy2 - Dátum: 2011. March 08. 17:29 PM


kép kép
Stay hard with latest stable version! ;-)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó