←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows Vista Service Pack 1 (SP1)

fotója Bootor 2007.Aug.10.

Mert nem külön SP csomagként adta ki az MS, hanem így egyben, ahogy majd a boltokban is kapni lehet majd. De sztem majd lesz külön csomagként is ha elkészül.
Válasz

fotója devil666 2007.Aug.10.

Vajon ki lehet-e ebbõl akkor szedni külön,ha leszedem??
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.10.

Biztos, hogy nem.
Válasz

fotója tgabor 2007.Aug.11.

Bootor ..lenne egy komoly kérdésem..ha hivatalosan megjelenik a Vista SP1 akkor lesz olyan leírás amiben :Bootolható Vista SP1-es DVD-t lehet majd készíteni ????
Legyen már...
Egy másik kérdés ezzel kapcsolatban hol lehet vagy hogyan lehet olyan fájt készíteni vagy szerezni amivel be lehet bootolni ezt a bizonyos Vista SP1-es dvd-t mert én csináltam ilyen dvd-t csak nem bootol be ..és mi ennek a bizonyos fájl neve?? gondolom nem boot.bin...mert ilyet nem találtam
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.11.

1: Majd lesz leírás Vista SP1 integrálós.
2: Nem tudom, hogy pontosan mi a probléma. Ha letöltötted a Vista SP1 ISO-ját, az egy full Vista CD kép, tehát ha kiírod, akkor megnyitással kell kiírni. Pl. Nero-ban ISO kép megnyitás, és úgy, akkor bootolnia kell. Nekem is bootolt.
Válasz

fotója tgabor 2007.Aug.11.

Ok..bocs...eltévedtem...már kiírtam és bootol....a probléma az hogy angol nyelvû...nem lehet valahogy magyar telepítõt készíteni ??
Nincs valami MUI Pack vagy hasonló amit bele lehet integrálni a dvd-be ?
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.11.

SP1 beta-hoz még semmi képpen nincs magyar MUI.
Válasz

fotója csiki 2007.Aug.12.

A nem hivatalos Vista SP1-t már le lehet tölteni!
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.12.

Igen, már próbáltam. Töltsek fel képeket róla, mint az XP SP3-ról?
Válasz

fotója csiki 2007.Aug.12.

Már láttam, de a többieket érdekelni fogja.Az a baj,hogy ahol eddig megnéztem,mindig más volt.
Válasz

fotója tgabor 2007.Aug.12.

Találtam egy pre-sp1 verziót : MICROSOFT.WINDOWS.VISTA.PRE SP1.6000.20530.x86.TRINITY
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.12.

Dátum: csiki;950

Már láttam, de a többieket érdekelni fogja.Az a baj,hogy ahol eddig megnéztem,mindig más volt.

Mármint mi volt más?
Válasz

fotója csiki 2007.Aug.12.

A méretre gondoltam.Valahol csak 1.19Mb,máshol 12Mb.Ha jól tudom a KB 93819 és KB 938979 jelent meg.
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.12.

Igen az a 2 teljesítményt növelõ frissítés, de azok nem SP-k. Csak "sima" két hotfix.
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.12.

Kicsit Vista SP1 betaztam, és a szokásos Vista nyûgök.. Explorer.exe stopped working, s a VGA driver is újraindult egyszer...
Válasz

fotója csiki 2007.Aug.12.

Ugye mennyivel jobb a jó öreg XP.Ha kell esetleg oldal vagy link e-mailben elküldöm,csak kíváncsi vagyok a véleményedre.
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.12.

Mármint mit küldesz el, mivel kapcsolatban?
Válasz

fotója male 2007.Aug.12.

Dátum: csiki;965

Ugye mennyivel jobb a jó öreg XP.Ha kell esetleg oldal vagy link e-mailben elküldöm,csak kíváncsi vagyok a véleményedre.

Viszont jó lenne, ha megcsinálnák a Vista-t is rendesre, mert a korral haladni kellene, az XP már eléggé idõs.. Remélem Vista SP1 "szakítani" fog :)
Válasz

fotója csiki 2007.Aug.13.

Az SP1-re gondoltam,mert vagy 4 helyen 4 különbözõ van.:)
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.13.

Pedig csak 1 féle SP1 van. :)
Válasz