←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows XP Service Pack 3 (SP3)

fotója R-pee 2007.May.06.

Üdv!
Elõre láthatólag mit fog tartalmazni a frissítéseken kívül az SP3?
Válasz

fotója Bootor 2007.May.06.

Régen mindent ígértek bele, IE7, Avalon (a mostani Aero...), de szerintem örülhetünk ha tényleg lesz vmi SP3 XP-hez.
Válasz

fotója Penge 2007.May.06.

Na meg ha a Microsoft kiadja a Vista SP1-ben a WinFS fájlrendszert, akkor gondolom az SP3 ahhoz is nyújt majd támogatást.
Válasz

fotója eNeRGie 2007.May.07.

win sp2+afp= win sp3 + kevesebb hely foglalás
Válasz

fotója R-pee 2007.May.09.

Remélem igazad lesz eNeRGie.
Válasz

fotója gthomek 2007.May.17.

asszem errõl ennyit :


http://www.microsoft...rvicepacks.mspx
Válasz

fotója tgabor 2007.May.19.

windows xp sp3 elõzetes :
http://www.thehotfix.net/sp3_2.php
Válasz

fotója male 2007.May.19.

ha jól látom, ez ugyanannyira sp3, mint az AFPX
Válasz

fotója Dj MiZo 2007.May.23.

hello! végre vmi kézzel fogható az sp3-ról!!
zsír!!!
:)
Válasz

fotója eNeRGie 2007.May.28.

remélem a serial kóddal semmit sem fognak változtatgatni,
ha olyan az sp3 mint a 2 h le lehet szedni ingyen mivel frissítés
remélem jó lesz hozzá az sp2-es serial, mert a mostani serialem eredeti és az sp1-es és a 2 kód között voltak problémák, aki sp2-õt tett fel sp1-es kóddal az tudja
Válasz

fotója R-pee 2007.May.29.

Sztem ugyanúgy lesz most is, mint annó az SP2 érkezésekor.
Válasz

fotója Bootor 2007.Jul.22.

Hír értéke nincs, ezért csak ideírom, hogy megint olvasni olyanokat, hogy még idén (2007) lesz SP3, ami szerintem kizárt.
Válasz

fotója devil666 2007.Aug.08.

Na felraktam a "teszt"gépemre az XP SP3-at.Mintha kissé gyorsabb volna a rendszer..Eddigi hiba:Belépvén a Messengerbe,a program telepitõje jelenkezik,hogy javitania kell a telepitést...De megcsinálja,minden oké.(nyilván az SP3 vmit módosithatott benne,nem tudom).Fennthagyom jó lesz tesztelni..
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.08.

Szerintem is meglepõen jó már most is. Lehet már most jobb az xp beta sp3, mint a vista RTM:P
Válasz

fotója devil666 2007.Aug.08.

Jah,szerintem is.Dehát a készitõik nem a sötétben tapogatóznak(5év alatt már csak rájöttek az XP minden nyügjére),mig a Vistánál a nulláról kellett mindent kezdeniük.1-2 év és a Vistáról fogjuk ezt mondani,ha kiadják a Windows 7-et(vagy Vienna?)Az idõ mindent megold majd.A Vistában benne van a matéria, csak formálni kell még 1 kicsit(SP1)..Emlékszem még arra,hogy tavaly amikor próbáltam a különbözõ Beta verzióju Vistákat,milyen gagyinak(és kiforratlannak)hatott az egész,nem is beszélve a rengeteg hibáról.De 6-7 hónap elteltével igenis kezdi bizonyitani,hogy nem egy elfuserált valami az egész.Nem adok neki 1 évet és az emberek nagy része át fog állni(legalábbis akiknek a gépe megfelelõ),a Vistára..Egy biztos:a legjobb gépemre nem fogom többet az XP-t felrakni,arra ott van a "teszt" gépem..(Celeron 2.4Ghz,512Mb RAM,40Gb HDD,meg valami noname VIA chipset-es alaplap,ami még a SATA-t se kezeli) :))
Válasz

fotója vmiki 2007.Aug.08.

Hogy juthatnék hozzá az SP3 beta-hoz?
Válasz

fotója devil666 2007.Aug.08.

Nézzél szét a magyar fájlcserélõ hálózatokon.....:)))
Válasz