←  Egyebek

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Dühöngő

fotója ViktorBeres 2008.Apr.16.

Na köszönöm az eddigi segítséget, de sikerült megoldani a rundll32.exe problémát, már működnek a menük. Most már csak egy Windows Vistás "Resources" mappára van szükségem amiben megvan minden fájl a Vista témához, és az aero felülethez. Nagyon hálás lennék annak aki elküldené nekem egy emailban a vberes@gmail.com címre.
Előre is köszönet!
Válasz

fotója ViktorBeres 2008.Apr.16.

Kedves Bootor!
Nagyon szépen köszönöm a megoldást jelentő email-t. Megoldódott minden probléma a rendszerrel kapcsolatban. Jó tudni, hogy ha baj van akad olyan ember aki segít. :wink:
Válasz

fotója male 2008.Apr.16.

Olyan ember mindig akad, feltéve ha "megérdemled" (L'Oreal, mert megérdemlem)
Válasz

fotója veryfery 2008.May.11.

Úgy látom itt is értelmes moderátorok vannak, lehet húzni innen is.............velem ne szórakozzon senki nyálgép önelégült egyén, hogy törli a teljesen normális hozzászólásomat! Légy oly kedves tisztelt Delete úr és töröld a nickemet is!
Válasz

fotója gthomek 2008.Jun.03.

Itt mennyire ordenáré módban lehet megnyilvánulni? Lenne 1 szép kis eset ...
Válasz

fotója male 2008.Jun.03.

Max kicsillagozzuk ;) De azért ne a csillagok háborúja legyen az eset :)
Válasz

fotója gthomek 2008.Jun.03.

Szóval a nagyon kedves udvarias és aranyos szupportos "emberekről" lesz szó.

Adott egy elég bivaly gép: Core2 Quad Q6700, 8GB ram, 4x 750GB HDD Raid 0,1-ben, Asus P5K premium alaplap Geforce 9800GTX 1024MB szóval elég dúrva. kimondottan játékra rendelték.
Az oprendszer Vista 64bit Ultimate dobozos SP0 -val érkezett.
Szépen felraktam az ügyfélnek a Vistát, 19 perc alatt volt fent!!!! Nagyon ment, na mondom akkor még a drájverek nélkül feltolom rá az SP1-et, az is elindult azt írta 1 óra .. hmm több mint 3x annyi mint a telepítés maga.
Már több mint 3 óra telt el, szorgosan indulgatott újra aztán egyszer csak közölte hogy a hall.dll nem tölthető be.
Na baszki ... hívom az ms szupportot mert a termék ugyebár DOBOZOS! 13 perc automata után végre felvette egy szopós ribanc, elmondom neki mi a szitu, erre azt mondja a szopógép kapcsol egy kollegát aki ehhez ért, de szerinte ez nem az ms problémája, hanem azé aki a gépet összeállította, mondom neki te kurva ez nem OEM szargeci hanem a rohadék szájbabaszott dobozos szarotok!
Mondja jó kapcsol de szerinte ez akkor sem az ms ügye, 9 percig vártam mire 1 anyabaszó kis buzi beleszolt hogy tessék, neki is elmondom mi a faszom van.
Azt böfögi erre az a tahó hogy először frissítsek BIOS-t majd próbáljam meg a már SP1-es Vistát telepíteni a gépre.
Mondom ember itt a szar pista dobozban SP0 hogy a telebaszott anyádba tegyek rá már már eleve 64bit SP1-et te fasz ???
Mert ugye a 32bit-es Vista alatt nem sikerül a 64bit-es integrálás...
Erre azt nyögi a kis szarrágó igazából a telepítés a számítógép gyártójának a feladata, ők a már telepített működö Vistára adnak szupportot.. IGEN ?? AKKOR BASSZÁTOK SZÁJBA BILL RETKES ANYYÁT !!!

Most a faszi gépén egy tört SP1 64bit van mert csak angol nyelvűt tudtam letölteni az meg baszott az SP0-ás magyar kulcsra ...

UI:
Minden szupportos egy nagy rakás szar!!!
Válasz

fotója Bootor 2008.Jun.03.

Az természetes, hogy az SP1 utólag több ideig települ, mint maga az OS települt. Ez a 3x annyi idő normális. A 19 perc elfogadható. Viszont a 3 óra már sok. Nem lehet, hogy "rosszul lett összerakva" az adott gép (BIOS beállítás, vmi jumper?!), vagy tényleg HW hibás (RAM, HDD, Alaplap stb.).

"Erre azt nyögi a kis szarrágó igazából a telepítés a számítógép gyártójának a feladata, ők a már telepített működö Vistára adnak szupportot" - De az SP0-ás Vista már telepítve van, tehát jár a support, de mondom, ez szerintem sem az "MS hibája". Nem tudom mi értelme lenne esetleg a 32bites Vistat is felrakni rá (ugye az van, ha dobozos), 4GB-tal, vagy egy x64 xp-t, tesztjelleggel. Esetleg egy memória tesztet futtatni.

Amúgy az a dobozos Vista Ultimate nem olcsó, kár lenne ennyiben hagyni. A kulcs nyelv és "bit" független. (Viszont, ha Ultimate, azt egyszerűen lehet magyarítani -> Extras.)

Esetleg: vLite-tal integráld az SP1-et, és úgy telepítsd (64bit alatt).

Mellesleg, hogy fut most a Vista, stabil a gép?
Válasz

fotója gthomek 2008.Jun.03.

Na ott tartok hogy a gép stabil és nagyon megy, gyorsabb a 64bit-es mint ugyanezen a gépen a 32-es 4GB-val, van olyan Crysis 1600x1200 minden fullon hogy a 64-es 37% volt gyorsabb !!

Lehúztam a magyar nyelvi csomagot, mostmár magyar , az a nagy kérdés hogy ha kicserélem a kulcsot az eredetire mi lesz ?

UI:
Nem szivesen adom ki a kezemből ezt a gépet, mert piszkosul hasít ... 6GB -apró kép meg mp3 átmásolása 134mp -volt mobil rack -re !!!!!!
UI2:
A Nokia N95 8GB használható readyboost -ra ;))))))))
a 64bit SP1 nagyon-nagyon megtetszett .....
UI3:
a 8GB ram nagyker ára: 32000 !!!!!! Geil modulok !!! 1066MHz
Válasz

fotója mrphoenix 2008.Jul.29.

Idézet

a 8GB ram nagyker ára: 32000 !!!!!! Geil modulok !!! 1066MHz

Ezen jót röhögtem... ezaz vegyed csak a tucatnyi gigabájtot, a visztának az kell... :lol:

A Linux meg elpörög 1GByte-al is... Swap-ot meg max. 40-50megát használ... nem abból is gigabájtokat...

Aki szeretné megismerni nézzen be a http://phoenix_art.extra.hu/ címre. :)
Válasz

fotója tomyboy2 2008.Sep.01.

Nem tudom, hogy ki volt a WCG (World Cyber Games) showban, de én is ott voltam, és én hülye, odaadtam a pontkezelőnek a pontgyűjtő lapot. Nos azért kellene, mert benne van 1 poszter, ami nagyon kell. Tehát akinek megvan, és nem kell a pontgyűjtő füzete, az adja már oda nekem.

Köszönettel

Tamás
Válasz

fotója Black Bird 2009.Jan.10.

Dátum: tgabor

Ha a Windows helyett a Linux lenne a vezetõ OPrendszer akkor is ugyanez a helyzet állna elõ..eredetiségvizsgálat stb...Én csak arra lennék kíváncsi hogy ha a Linux igyenes oprendszer vagy ahogy magát hívja "szabad szoftver" akkor mibõl élnek ?? a fejlesztõk gondolom nem ingyen készítik..vagy igen ?

szia a szabad szoftvert a következő nagy céget támogatják amd intel ibm novell redhat megfogsz lepődni részben a microsoft is(mono project pl) a sun az nvidia nokia google hp(főként hw adományokkal) pl meg még egy csomó cég

a linuxot részben a fenti vállalatok is fejlesztik kivéve a microsoftot.Meg egyébként alegtöbb fejlesztőnek van fő állása is és csak hobyként fejleszti a linuxot Ajánlom figyelmedbe Eric S Raymondtól a katedrálist és a bazárt a fenti témát boncolgatja.:D
Válasz

fotója Phade 2009.Apr.15.

Kaptam egy aranyos vírust!
win32/virut.nbm így hívják az aranyom!
Nem tom levekarni valaki segítene már 5 virusírtó + trojan remover dolgozik rajta :)
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Apr.15.

Dátum: Phade

Kaptam egy aranyos vírust!
win32/virut.nbm így hívják az aranyom!
Nem tom levekarni valaki segítene már 5 virusírtó + trojan remover dolgozik rajta :)
Utána jártam: és ezt a 2 oldalt találtam (az elsőt valaki ajánlotta):
http://www.emsisoft....tware/download/
http://novirusthanks...l-instructions/
Remélem valahogy le tudod szedni a vírust.
Válasz

fotója Phade 2009.Apr.16.

Köszönöm a segítséget!
Elmesélném a kis történetem okuljatok(nem tom én mért nem tanulok :) )
Gondoltam kipróbálom az Eset 4.0 antivirust vagy a Eset smart security 4.0-át!
Igen ám de ezekhez nem volt működő Username/Password párosom!
Gondoltam akkor szedek le torrentről crackelt verziót kipróbálni!
Fel is raktam minden szép és jó,megcrackeltem de nem frissít,nosza akkor töröljük!
Gondoltam én erre a hiba üzenet" végzetes hiba történt a telepítés során" mert mért ne :D
5 órán próbáltam levekarni,nem ment,pöppet már ideges voltam, le is feküdtem aludni!
Másnap nem idegesen fél óra + némi gondolkodás és le is szedtem!
Felraktam a Nod 3.0 VERZIÓT ERRE KÖSZÖNÖM SZÉPEN VÍRUS VÍRUS HÁTÁN!
Juhééé
negyed óra alatt meguntam,raktam új opot!
Minden szép és jó,gondoltam persze!
Aha hát fennmaradt :D
Mindegy most 5 vírus írtó dolgozik a gépen ezt nem tudtam leszedni:
http://www.emsisoft....tware/download/
"0"-ra törlöm a vinyóm,aztán új op,azt majd meglássuk :D
"hibádzik a forrásfájl!
Válasz

fotója LoRenZo 2009.Apr.16.

Mikor tanuljátok már meg végre, hogy nem kell Nodot használni? Ugye, Dimitryj? :)
Válasz

fotója Dimitryj 2009.Apr.16.

Dátum: LoRenZo

Mikor tanuljátok már meg végre, hogy nem kell Nodot használni? Ugye, Dimitryj? :D

Én márt régóta nem használok olyant :)
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Apr.16.

Hát igen, már rég óta az Avast-ot használom, és semmi, de semmi probléma nincs vele. Esküszöm, hogy egyre több az olyan program, amely alternatívan lehet használni ugyanarra a feladatra, mint a nagy fizetős programokat. Pl.: Nod32->Avast, Nero->Infra recorder, Photoshop->Gimp, Rar->7zip, Everest->SIW, stb... :)
Válasz

fotója male 2009.Apr.16.

Dátum: LoRenZo

Mikor tanuljátok már meg végre, hogy nem kell Nodot használni? Ugye, Dimitryj? :)
No de csak nem a NOD hibája, hogy nem volt hozzá kulcsa és krekkelnie kellet? :D
Válasz

fotója LoRenZo 2009.Apr.16.

Persze, lehetne ingyenes is végül is... attól még nem teljesítene jobban :)
Válasz