←  Egyebek

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Dühöngő

fotója devil666 2008.Apr.06.

Úgy látom a netttel másnak is gondja van...A szopós UPC korlátozza a p2p-kapcsolatomat nappal,max.50-60k-val tudok tölteni.A kurva anyjukat, ezért fizetek nekik havi 12.900HUF-ot a 20M/1M netért,Hogy rohadnának meg!!!!!!Mi a faszért fizetek akkor ennyit ha ezt csinálják???????Meg amit én megvettem(mármint a csomagot)milyen jogon lassitanak??????????????Persze azt mondanák,ők nem lassitanak semmit....Hogyne...Rohadt gecik.
Válasz

fotója male 2008.Apr.06.

Én úgy tudom, hogy a UPC beszámolt a korlátozásról.
Válasz

fotója tomyboy2 2008.Apr.06.

Telefonálj be, vagy küldj üzenetet a címükre. Vagy használd titkosítva a programjaidat. :)
Válasz

fotója devil666 2008.Apr.06.

Szarnak azok a telefonálásra.Azt mondják,hogy náluk minden OKÉ!!A letöltő programban meg hiába van bekapcsolva a titkositás,semmit se ér...Mocskok...
Válasz

fotója tomyboy2 2008.Apr.06.

Akkor váltsd át, mondjuk T-online-ra, vagy egyéb helyi szolgáltatóra.
Válasz

fotója devil666 2008.Apr.06.

Ja...A helyi szolgáltatók(Giganet,Szabolcs Kábel),nem tudják biztositani a nekem megfelelő sávszélt.Ime:NETRA Panel XXL 8192/512Kb/s(Giganet).Mindez 9900HUF-ért...A másik még szarabb.Azért vettem UPC 20/1M csomagot mert KELL a sebesség!!!A Digikábel-ről sok jót hallottam de itt sztem még nincsen...Nem tudom.
Válasz

fotója ViktorBeres 2008.Apr.14.

Nem kifejezetten az oldal témájához tartozik, de szerintem tudnátok segíteni. Ellopták az egyik mobilom, és azt szeretném megtudni, valahogy be lehet-e mérni vagy megtalálni valamilyen eszközzel? Lehet hogy most fatális baromságot kérdeztem, de nagyon érdekelne. Egyébként egy Nokia N70-es telefonról van szó!
Előre is köszi!
Válasz

fotója male 2008.Apr.14.

A szolgáltató pontosan tudja, hogy hol van.. De ő nem szokott csak úgy segíteni.. :)
Válasz

fotója ViktorBeres 2008.Apr.14.

Tehát ez azt jelenti hogy nem segít ilyen helyzetekben?
Válasz

fotója ViktorBeres 2008.Apr.14.

Meg feltételezem, hogy aki behúzta nem olyan hülye hogy bekapcsolva tartja az én Sim kártyámmal, meg amikor hívtam ki volt kapcsolva
Válasz

fotója Bootor 2008.Apr.14.

IMEI kód alapján akkor is behatárolható (ha másik SIM), hogy melyik cellában van. Habár az IMEI kódot át lehet írni, de az nem egyszerű feladat. Menj be a szolgáltatódhoz, és kérdezd meg.
Válasz

fotója ViktorBeres 2008.Apr.14.

köszi a segítséget!
Válasz

fotója ViktorBeres 2008.Apr.16.

Na én is felraktam az SP1-et, minden mint is jól, de én használtam a vista glazz nevü programot, ami arra jó hogy telljes méretnél is átlátszóak az ablakok. Mint utóbb kiderült ez nem kompatibilis az SP1-el, és azóta csak a Klasszikus Windows téma áll rendelkezésre. Amint rámegyek hogy téma, képernyőkímélő, színséma módosítása a Rundll32.exe hibát észlel és leáll.

Amivel Én eddig éjszaka próbálkoztam:
Eltávolítani a SP1-et
Kompatibilis verziót keresni
vissza állítani a rendszert
eltávolítani a programot nyom nélkül

Nagyon fontos lenne a segítség, előre is köszönöm a segítséget!
Válasz

fotója R-pee 2008.Apr.16.

Telefon: A bátor és segítőkész rend őreinek talán lehetne szólni. Igaz, úgysem teszenk majd semmit.

Net: Amióta beintettem az ADSL szolgáltatóknak és átáltam kábelre, semmi bajom sincs semmivel. A szerződésben leírt maximális sebességet produkálja. :wink:
Válasz

fotója male 2008.Apr.16.

Viktorbéres: javítás?
Válasz

fotója Bootor 2008.Apr.16.

1: SP1 uninstall
2: Vista Glazz-zel visszaállítod az eredeti fájlokat
3: SP1 install
4: vársz SP1 kompatiblis Glazz-re


Dátum: ViktorBeres

Na én is felraktam az SP1-et, minden mint is jól, de én használtam a vista glazz nevü programot, ami arra jó hogy telljes méretnél is átlátszóak az ablakok. Mint utóbb kiderült ez nem kompatibilis az SP1-el, és azóta csak a Klasszikus Windows téma áll rendelkezésre. Amint rámegyek hogy téma, képernyőkímélő, színséma módosítása a Rundll32.exe hibát észlel és leáll.

Amivel Én eddig éjszaka próbálkoztam:
Eltávolítani a SP1-et
Kompatibilis verziót keresni
vissza állítani a rendszert
eltávolítani a programot nyom nélkül

Nagyon fontos lenne a segítség, előre is köszönöm a segítséget!
Válasz

fotója ViktorBeres 2008.Apr.16.

Próbáltam uninstalálni az SP1-et, de azt írja hogy a Service Pack1 eltávolítása sikertelen volt!
Válasz

fotója ViktorBeres 2008.Apr.16.

Lehet kontár munka lenne, de ha szereznék egy másik Vistából egy rundll32.exe fájlt, az nem lenne jó?
Válasz

fotója Bootor 2008.Apr.16.

Az durvicsek lenne.
Válasz

fotója ViktorBeres 2008.Apr.16.

Rájöttem arra hogy a rundll32.exe, az csak a ddl fájlokat használja. A témák között a resources mappában van a baj, lehet hogy abból kellene egy új, mikor elindítom a program immár SP1 kompatibilis változatát átnevezi a benne lévő *.msstyles fájlokat
Válasz