←  Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

AfterFixProjectOffice2003 (AFPO3)

fotója Bootor 2007.Aug.19.

Frissítés gyûjtemény a magyar nyelvû Microsoft Office 2003 Szervizcsomag 3 (SP3) rendszerhez.

AFPO3 Főoldal
Válasz

fotója LoRenZo 2007.Aug.19.

Hírtelen azt hittem, hogy office2k7-hez van :D
Nem is tudtam, hogy ilyet is csinálsz :) Ugye lesz office2k7-hez is?
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.19.

lesz, most töltöm fel...
Válasz

fotója Perec 2007.Aug.21.

Hi
A vírusírtóm vírusosnak detektálta a fájlt. NORNAL Heurisztika beállításnál.
Lehet vakriasztás, akkor bocs... . :rolleyes:
Hi
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.21.

Melyik vírusírtó? És az egész csomagot, vagy csak egy adott filet? És pontosan mit írt ki rá?
Amúgy meglepõ lenne, ha vírusos lenne, hiszen ezek a csomagok izolált környezetben készülnek.
Esetleg nem nálad fertõzõdött meg?
A bizt. kedvéért ráeresztettem egy NOD32 nagy heurisztikás vizsgálatot, de semmi.
Válasz

fotója Perec 2007.Aug.21.

Hi
Az AVIRA Antivir elnevezésû vírusírtó. Az adatbázisa naprakész. És érdekes módon a letöltési linkre kattintva elõugrik a figyelmeztetés, még mielõtt a letöltés és a mentés elindulna. Most épp letöltés alatt van a fájl, így pontosan nem tudom mi a riasztás szövege, de karantént, figyelmen kívül hagyást, vagy törlést ajánl fel. Ha lejõtt átnézem én is és megpróbálom leszedni ismét, akkor megnézem pontosabban mi a konkrét szöveg, amit kidob. De mivel heurisztikai riasztás így lehet vakriasztás is nagy valószínûséggel... . Remélhetõleg. :rolleyes:
Hi
Válasz

fotója Perec 2007.Aug.21.

Hi
Letöltés után leellenõrizve nem talált semmit. Hmmm... Érdekes. :rolleyes:
Hi
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.21.

Szerintem csak biztonsági riasztás volt, hogy exe-t akar letölteni.
Válasz

fotója gitaros444 2007.Aug.23.

Ez az office frissítésgyûjtemény nagyon lassan települ. Már egy órája telepítem ezt a 40 Megás izét, és még csak 16 ból 13 nál jár. pedig csak 16 frissítés. nem lehetne javítani, hogy gyorsabb legyen?
Válasz

fotója LoRenZo 2007.Aug.24.

Nálam nem volt semmi baja. A hiba az Ön készülékében van :)

azt elfelejtettem mondani, hogy én egy laptop telepítésénél használtam, amikor még nem volt rajta például anti-vir (de az szerintem ennyire akkor sem lassíthatja le)
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.24.

A telepítés sebessége a géptõl függ. De egy Windows Installer v2 és annak frissítései lehet gyorsítanak vmelyest, lásd az svchost-os cikket.
Válasz

fotója Dj MiZo 2007.Aug.25.

Ide pedig a kompatibilitási csmagot javasolnám opcionális "frissítésként".
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.25.

Természetesen.:)
Válasz

fotója Tiszabá 2007.Aug.26.

Dátum: Bootor;1066

Frissítés gyûjtemény a magyar nyelvû Microsoft Office 2003 Szervizcsomag 2 rendszerhez.
SP2-tõl 2007. augusztus 19-ig bezárólag.

Egyelõre tesztjelleggel

Helló !
Lenne egy kérdésem ezzel a csomaggal kapcsolatban.A gépre még a boltban olyan Win.-t, és Office-t telepítettek,ami többfelhasználós irodai szoftver,és megbukott az eredetiségvizsgálaton.A Win-t sikerült érvényesíteni úgy hogy vettem egy újat,de az Off. még várat magára.Most arra lennék kíváncsi,hogy ehhez a csomaghoz szükség van-e az erdetiségvizsgálatra,vagy anélkül is letölthetõ?:confused:
Elõre is köszi !:)
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.26.

Nincs szükség.
Válasz

fotója Bootor 2007.Sep.14.

El is felejtettem mondani, hogy az AFPO3 1.1 a telepítés végén ("Befejezés" gomb) már nem indítja újra a Windows-t.
Válasz

fotója Bootor 2007.Oct.12.

Elkészült az AFPO3 (1.10) 2007. októberi kiadása, ami már kifejezetten a magyar nyelvû Microsoft Office 2003 Service Pack 3 (Szervizcsomag 3, SP3) rendszerhez készült.
A Microsoft Office 2003 Service Pack 3 beszerzése.
Válasz

fotója Bootor 2008.Jan.10.

AFPO3 2.01 tölthető, habár az előző verzióhoz képest semmi új nincs benne.
Válasz

fotója TGeRi 2008.Jan.18.

Hello!

Szerintem AFPO3 esetén elegek lennének az sp3 utáni frissítések.

TG
Válasz

fotója BiP 2008.Jan.19.

Szerintem is. Részemről minden csomagból elég az utolsó hivatalos Service Pack utáni. Így at Office2003-hoz is az SP3 utániakból csomagot csinálni.
Válasz