←  Segédprogramok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Pinnacle Studio 11

fotója Lalo 2007.Aug.19.

Érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata arról, hogy a Studio 11 müködik-e 64 bites Vista alatt? Megszeretném vásárolni a magyar verziót, de a boltban nem tudtak megfelelõ információt adni. A neten is keresgéltem, létezik egy 11.1 patch, de csak akkor vásárolnám meg, ha tuti a 64 bit alatti müködlés.
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.19.

Idézet




System Requirements[INDENT]• Windows XP with SP2 or Vista (32 bit Vista recommended)[/INDENT]

Idézet

Among the top new features are the compatibility with the new Windows Vista operating system

Azt írja 32 bites az ajánlott OS hozzá.


Idézet

Teljesen Vista-kompatibilis!
A Pinnacle Studio 11 nemcsak kompatibilis a Microsoft Windows Vista operációs rendszerrel, de arra is optimalizálták, így együtt, egymást kiegészítve tökéletes videoszerkesztõ rendszert alkotnak.

De elvileg 64 bitessel is mûködik, ezen leírás alapján is.
Válasz

fotója male 2007.Aug.19.

Tölts le egy warez verziót, próbáld ki, ha jól megy, akkor vedd meg :D:D:D:D:D
Vagy demó verziót, ha van :)
Válasz

fotója Lalo 2007.Aug.19.

@Bootor: eddig a viszonteladóm is eljutott és én is. Jó lenne egy olyan felhasználó, aki 64 biten használja is.
@male: talán furcsa, de nem vagyok a warez dolgok hive, mint vállalkozó, tudom, hogy az elkészült termék mögött munka van, aminek ára is természetesen. Ettõl függetlenül gondoltam a megoldásodra, de a Pinnacle van olyan ravasz - ellentétben a többiekkel -, hogy igazi demó verziót nem ad ki. Lehet warezkodni, de általában 600-2000 MB a progi összmérete, természetesen a rengeteg sablon és mintavideó miatt.
Ezek után marad a várakozás és a remény, hogy a kidobott 11.1 patch tényleg 64 bites.
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.19.

Vedd fel velük (a gyártóval) a kapcsolatot e-mailen.
Válasz

fotója male 2007.Aug.19.

Én a warezt nem örökre gondoltam :D Leszeded, feltelepíted, megnézed, hogy jó-e, és ha jó, rohansz megvenni :)
Válasz

fotója Lalo 2007.Aug.20.

@male: én sem "úgy" gondoltam a warezkodást. Egyik barátom felajánlott egy warez verziót, lehet, hogy kipróbálom. (Majd néhány napig nem nézek a tükörbe) Bár az is lehet, hogy követem Bootor tanácsát és megpróbálom a Pinnacle-nél érdeklõdni, de számtalan fórum tanulsága alapján, nem tartoznak az "önök kérték-mi teljesítjük" táborába.
Válasz

fotója male 2007.Aug.20.

Én nem érzem úgy, hogy ezzel a warezkodással olyan nagy bûnt csinálnál.. Senki sem akar potyára venni semmit, és téged a legjobb szándék vezérel, hiszen meg akarod venni.. Persze BSA ezt máshogy gondolná :)
Válasz

fotója Viktorio 2007.Aug.20.

Nekem Warez minden,még én is warez vagyok és jólérzem magam, majd ha gazdag warez leszek akkor támogatom a Pinnacle-t a Warez a szegényeknek van:) Szerintem ez nem gáz.
Válasz

fotója male 2007.Aug.20.

Dátum: Viktorio;1077

Nekem Warez minden,még én is warez vagyok és jólérzem magam, majd ha gazdag warez leszek akkor támogatom a Pinnacle-t a Warez a szegényeknek van:) Szerintem ez nem gáz.

A szegényeknek az ingyenes alternatívák vannak.. Szerintem meg gáz azzal büszkélkedni, hogy neked minden warez :rolleyes:

Lalonak igaza van.. Sok munka áll 1-1 program mögött, pofátlanság csak úgy ellopkodni. Mást is lopsz vagy csak szoftvert?
Válasz

fotója Viktorio 2007.Aug.20.

Ez mára NO COMMENT-kategóri részemrõl... ez meg rendkívül gusztustalan feltételezés mást is lopok, látom a sorok közt te se tudsz olvasni uninteligens bunkó tudod ki gyanusítgas szinvonalad megvan öcsém:)) aztán szégyenre törölheted ezt a hozzászolást:)
Válasz

fotója Viktorio 2007.Aug.20.

Ja és és ne legyél állszent ****kalap ne csinálj úgy mintha nem használtál volna soha megtört szoftvert........ aztán ezt is törölheted kis hülye:))))
Válasz

fotója male 2007.Aug.21.

Dátum: Viktorio;1081

Ja és és ne legyél állszent ****kalap ne csinálj úgy mintha nem használtál volna soha megtört szoftvert........ aztán ezt is törölheted kis hülye:))))

nem vagyok állszent, de én legalább nem dicsekszem vele...
Válasz

fotója Viktorio 2007.Aug.22.

Elnézést kérek tõled és mindenkitõl nem lett volna szabad így reagálnom, mindenki haználjon legális szoftvereket,
Válasz