←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows Defender

fotója male 2008.Feb.29.

Dátum: sundi58

Az lenne a kérdésem, hogy én 1 éve feltettem a Gépemre a Vista-t és le szeretném törölni a Windows Defendert, mert egy másik Spyware írtót szeretnék feltenni. Hol vagy hogy tudom letörölni?
Nem kell letörölni, elég ha a beállításai között kikapcsolod és esetleg a szolgáltatását letiltod. Ekkor biztosan nem fog működni :D
Válasz

fotója Bootor 2008.Feb.29.

Dátum: sundi58

Az lenne a kérdésem, hogy én 1 éve feltettem a Gépemre a Vista-t és le szeretném törölni a Windows Defendert, mert egy másik Spyware írtót szeretnék feltenni. Hol vagy hogy tudom letörölni?

Vagy ha 2 Spyware írtó van fenn, akkor a kettő nem esik egybe?

Nem kell törölni a Defendert, elég ha kikapcsolod a "Realtime" (valós idejű) védelmét, és netán az ütemezett automatikus keresését is, és legalul ebben a részben "Rendszergazdai beállítások" kikapcsolása. Ezt a Defender Eszközök->Beállítások-ban teheted meg, valamint ha ez nem elég, akkor az msconfig-gal is kilőheted teljesen (Szolgáltatások és Automatikus indítás részekben), de ezt már nem nagyon javaslom.

Amúgy általában nem kavarnak be egymásnak, viszont feleslegesen lassítanak.
Válasz

fotója die nadel 2008.Feb.29.

Nálam egy időben csak a Defender volt az antispyware, de feltettem mellé az Ashampoo Antispyware 2-t és nem vettem észre lassulást, pedig mindkét program állandó védelme fut. És nagyon békésen megvannak egymás mellett.
Válasz

fotója tomyboy2 2008.Feb.29.

Dátum: sundi58

Az lenne a kérdésem, hogy én 1 éve feltettem a Gépemre a Vista-t és le szeretném törölni a Windows Defendert, mert egy másik Spyware írtót szeretnék feltenni. Hol vagy hogy tudom letörölni?

Vagy ha 2 Spyware írtó van fenn, akkor a kettő nem esik egybe?

A Defendert nem lehet letörölni, mert az a Windows része. Ez van.
Válasz

fotója erm 2009.Feb.27.

Problémám van a Defenderrel...
Frissítéskor, kereséskor a következő hibát írja ki.

Error found: Code 0x8000402

Mi lehet a bibe?
Válasz

fotója erm 2009.Feb.27.

Gondolod, hogy kitaláltam volna...? Sajna nem... valami megoldás?..
Válasz

fotója erm 2009.Feb.27.

Bocsi...Error found: Code 0x80004002
Válasz