←  Hardver

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

nVidia Tv out

fotója Dimitryj 2007.Jul.29.

Leszedtem nvidiáék honlapjáról az újj drivert csak éppen a hagyományos beállítások panel maradtki belõle és ezen a szerencsétlen control panellen nem találom hol lehet beállítani a Tv-szabványt, automatikusan állítja be B-PAL-ra, de így is szürke a kép. Eddig jó volt. LOL :)
Válasz

fotója rozoli 2007.Aug.14.

Helo!
Nekem egy Inno3D Geforce 7300GT-m van, és egyáltalán nem tudom többmegjelenítõs változatra állítani. Jó lenne valami segítség.
Köszönettel.
Válasz

fotója Dimitryj 2007.Aug.14.

elvileg az nvidia tray ikonjára kattintva jobb gomb és ott a 2. megjelenítõt kell beállítani TV re ha jól emléxem.
Válasz

fotója rozoli 2007.Aug.15.

Dátum: Dimitryj;992

elvileg az nvidia tray ikonjára kattintva jobb gomb és ott a 2. megjelenítõt kell beállítani TV re ha jól emléxem.

Hali!
Ilyen nincs. Az Nvidia vezérlõpultjában nem ajánlja fel a többmegjelenítõs beállítást. Már mindent kipróbáltam, XP alatt mûködött, az elsõ vistás problémám.
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.15.

Melyik driver van fenn?
Válasz

fotója rozoli 2007.Aug.15.

162.22:confused:
Válasz

fotója Dimitryj 2007.Aug.15.

de ne abban az elbaltázott progiban próbáld mert az egy határ f**, a driverrel felmegy egy tálca ikon is ott jobb gomb és azon keresd meg a 2. megjelenítõt.
Válasz

fotója rozoli 2007.Aug.15.

nem tudok tálcaikont sem elõvarázsolni.
semmi se nincs ott ahol lennie kellene
Válasz

fotója Dimitryj 2007.Aug.15.

hmmm érdekes mindenesetre
a control paneljében milyen nézetet hazsználsz?
csak mert az advanced-ben nálam volt egy varázsló, csak szarul állítota be a karit, nem volt képes a tv kimenetet b-pal ban hajtani, ugyhogy viszatértem a régi driverhez
Válasz

fotója rozoli 2007.Aug.15.

Nos, kiterjesztett nézet, tehát minden beállítás látható. Ahol kéne, hogy lássam az egymegjelenítõ, klón, dualwiew beállítást, ott csak az egymegjelenítõ választás érhetõ el. Mindenféleképpen csatlakoztattam a karit amonitorhoz, és a tv-hez is de semmi.
Volna valami rejtett beállítás a Vista alatt?
Visszatérek én is a régi driverhez, asszem.
Válasz

fotója Dimitryj 2007.Aug.15.

Ja te Vistulsz annál felejtsd el h elõzõ driver, abban csak a control paneles szerencsétlenség van amivel nem sokra mész ha meg is találod a beállításokat nem biztos h jól mûködnek :S
Válasz

fotója gkoko 2007.Aug.16.

Helló !
Nekem úgy mûködik, ha csatlakoztatom a második megjelenítõt is.
Mert ha nincs rádugva akkor nem jelenik meg a beállítások között.
Válasz

fotója rekop 2007.Aug.16.

Sziasztok!

Nekem is van egy kis problémám az nvidia kártyámmal.Ez egy msi7600gs.
A videó lejátszásánál a monitoron teljesen jó a kép, a tv-n viszont vízszintes csíkok ugrálnak a képben.Mindegy melyik driver van fent, próbáltam régebbivel és a legújabbal is. XP-n semmi gond sem volt.
Jah, és 32bites vista-t használok.Valaki találkozott már ilyen problémával?
Köszi!
Válasz

fotója rozoli 2007.Aug.17.

Dátum: gkoko;1025

Helló !
Nekem úgy mûködik, ha csatlakoztatom a második megjelenítõt is.
Mert ha nincs rádugva akkor nem jelenik meg a beállítások között.

Nekem csatlakozva van, de meg se jelenik a beállítások között.
Válasz

fotója Dimitryj 2007.Aug.17.

Dátum: rekop;1026

Sziasztok!

Nekem is van egy kis problémám az nvidia kártyámmal.Ez egy msi7600gs.
A videó lejátszásánál a monitoron teljesen jó a kép, a tv-n viszont vízszintes csíkok ugrálnak a képben.Mindegy melyik driver van fent, próbáltam régebbivel és a legújabbal is. XP-n semmi gond sem volt.
Jah, és 32bites vista-t használok.Valaki találkozott már ilyen problémával?
Köszi!

lehet h gázos a kábeled múltkor találkoztam ilyennel h nem jó kép volt tvn és mint kiderült a kábel amit adtak a tv kimenethez az nem volt jó a karihoz hanem sima S-videó kábellel ****án ment,
a másik eshetõség hogy szar a kimeneted azon meg nem segít semmi csak a csere,
de mielõtt venél másik karit próbáld ki XPalatt megy e korábbi driverrel mert Vista alatt semi sem lehetetlen :)
Válasz

fotója rozoli 2007.Aug.17.

Dátum: Dimitryj;1036

lehet h gázos a kábeled múltkor találkoztam ilyennel h nem jó kép volt tvn és mint kiderült a kábel amit adtak a tv kimenethez az nem volt jó a karihoz hanem sima S-videó kábellel ****án ment,
a másik eshetõség hogy szar a kimeneted azon meg nem segít semmi csak a csere,
de mielõtt venél másik karit próbáld ki XPalatt megy e korábbi driverrel mert Vista alatt semi sem lehetetlen :)


Az az S-Video kábel az milyen? mennyi pöcse van?
Válasz

fotója Dimitryj 2007.Aug.17.

kevesebb mint a soktüskésnek :)
4+ illesztõ
Válasz

fotója rekop 2007.Aug.18.

Dátum: rekop;1026

Sziasztok!

Nekem is van egy kis problémám az nvidia kártyámmal.Ez egy msi7600gs.
A videó lejátszásánál a monitoron teljesen jó a kép, a tv-n viszont vízszintes csíkok ugrálnak a képben.Mindegy melyik driver van fent, próbáltam régebbivel és a legújabbal is. XP-n semmi gond sem volt.
Jah, és 32bites vista-t használok.Valaki találkozott már ilyen problémával?
Köszi!

Ez volt a megoldás: http://lacy.hu/index...ap=vista&ez=104
Válasz

fotója Dimitryj 2007.Aug.26.

Dátum: rekop;1051


Most felrakram én is az újj nvidia drivert és egy szerüen nincs benne semmi más csak single display. Egy határ sz*r ez a control panel.
Válasz

fotója lakatosturbo 2007.Aug.30.

SZiasztok NEkem egy Galaxy Geforce 7600Gs-em van és a tévén bejön a kép de elég rosszül ha compozitra álítom akkor meg teljesen befeketedik a régi kártyámon a compozit mûködött a mostanin nem értem miért pls segítsetek! elõre is köszönöm.
Válasz