←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows 7

fotója bluefish 2009.Jul.04.

Dátum: baajos

Az RTM -ben már benne lesz a Magyar nyelv vagy ahhoz is vadászni kell majd?

Már a 7260-asba is benne van alapból a Magyar nyelv
Válasz

fotója baajos 2009.Jul.04.

Build 7137 van fent a gépemen. Ma kiírta hogy 27 nap van hátra, regisztráljam a terméket,stb..
Mostmár megvárom a véglegest(remélem torrenteken is ott lesz vagy már ott is van) , de ha valakinek van ötlete, hogy honnan tudnék ehhez Reg Kulcsot levadászni , szivesen venném!
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Jul.04.

Dátum: baajos

Build 7137 van fent a gépemen. Ma kiírta hogy 27 nap van hátra, regisztráljam a terméket,stb..
Mostmár megvárom a véglegest(remélem torrenteken is ott lesz vagy már ott is van) , de ha valakinek van ötlete, hogy honnan tudnék ehhez Reg Kulcsot levadászni , szivesen venném!
Ehhez a reg kulcshoz kérsz egy kulcsot a Ms oldaláról, mivel ezzel még működik az RC kulcs.
Válasz

fotója Mobi 2009.Jul.05.

Dátum: djrobaa

Annyi a lényeg hogy az előző 7232es Buildből kikell szedni a pkeyconfig.xrm-ms és a tokens.dat fájlokat. Aztán ha ez megvan ujrainditod a 7264et csökkentett módban. Ezt a két fájlt teljes használatba kell venni és kikell cserélni őket a 7232ből valóakkal. Utána restart normál modba és mehet az aktiválás. (remélem nembaj hogy ezt igy leirtam?)

Próbálta ezt valaki a 7229-es fájljaira cserélni, vagy csak a 7232-esé a jó? Csak mert nekem most ez van fent és nem szívesen tölteném le a 7232-est csak ezen két fájl miatt! Egyébként elképzelhető hogy ez majd az RTMmel is működni fog? Ha igen akkor az azért gáz! (persze tudom hogy az érvényesítésen megbukna)
Válasz

fotója Jables 2009.Jul.05.

Dátum: Mobi

Próbálta ezt valaki a 7229-es fájljaira cserélni, vagy csak a 7232-esé a jó? Csak mert nekem most ez van fent és nem szívesen tölteném le a 7232-est csak ezen két fájl miatt! Egyébként elképzelhető hogy ez majd az RTMmel is működni fog? Ha igen akkor az azért gáz! (persze tudom hogy az érvényesítésen megbukna)
Üdv!
Én a 7129-es build fájljaira cseréltem ki, és működik. :)
Válasz

fotója Sandro 2009.Jul.05.

A 7232 két fájljával biztosan működik, mert nálam az van. Aki manuálisan akarja cserélni, az előtte mindenféleképp tiltsa le a "Softvare Protection Service"-t. (Control Panel >Administrative Tools >Services >Software Protection Service) Magyar verzióban: Vezérlőpult >Felügyeleti eszközök >Szolgáltatások >Szoftver védelem>és leállít. Természetesen ujraindítás, de előtte a Softvare Protection Service elindítása. Az ujraindítást követően egy kis idő mulva megjelenik a System (Rendszer) menüben hogy aktiválva van és eredeti. Nekem rendesen megy az update is.
Válasz

fotója Jano 2009.Jul.05.

Csúszik az RTM: http://win7.buzz.hu/.../07/05/Csuszas/
Válasz

fotója Bootor 2009.Jul.06.

Hülyeséget írnak a buzin.
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Jul.06.

Dátum: Bootor

Hülyeséget írnak a buzin.
LOL Buzin :) Ez tetszett.
Válasz

fotója Riccardo_G 2009.Jul.06.

lol :)
Válasz

fotója DDs 2009.Jul.06.

Bebizonyosodott hogy a végleges dobozok azok lesznek amit mutattam, már a Windows Marketplacen is kinn van! :D
http://www.windowsmarketplace.com/
Válasz

fotója cobydick 2009.Jul.06.

DDs, én is ezeket mutattam, tényleg igazunk volt! :D De szerintem ez eddigis nyilvánvaló volt! :D
Válasz

fotója cobydick 2009.Jul.08.

Mi lesz az a Windows 7 Ultimate E?
http://winfuture.de/...enshots/Windows ... 144-1.html
Válasz

fotója vlevi 2009.Jul.08.

Szerintetek túléli a Win7 RC, ha kicserélem alatt a gépet? Most egy ASUS P5GD2-X alaplapon egy P4 2.8Ghz proci 1Giga RAM van a gépemben. Viszont szeretnék továbblépni, ki is néztem magamnak egy E7400 procit, és egy Gigabyte EP31, vagy valami hasonló alaplapot. Memória 2, de inkább 4 giga. Az foglalkoztat, hogy vajon az alaplapcserét túléli-e a Win7, mert nem szeretném most újrarakni. Ősszel úgyis újra kell majd rakni, ha megjelenik a végleges változat.
Válasz

fotója Viktorio 2009.Jul.08.

Dátum: vlevi

Szerintetek túléli a Win7 RC, ha kicserélem alatt a gépet? Most egy ASUS P5GD2-X alaplapon egy P4 2.8Ghz proci 1Giga RAM van a gépemben. Viszont szeretnék továbblépni, ki is néztem magamnak egy E7400 procit, és egy Gigabyte EP31, vagy valami hasonló alaplapot. Memória 2, de inkább 4 giga. Az foglalkoztat, hogy vajon az alaplapcserét túléli-e a Win7, mert nem szeretném most újrarakni. Ősszel úgyis újra kell majd rakni, ha megjelenik a végleges változat.

Valószínüleg szerintem túl csak kicsit agyalni fog mire az új eszeközöket felismeri telepítí lehet első nekifutásra el se indul de egy próbát megér ha nincs kedved újrarakni :D de lehet hogy közben kérni fogja a telepítő lemezt is
Válasz

fotója vlevi 2009.Jul.08.

Dátum: Viktorio

Dátum: vlevi

Szerintetek túléli a Win7 RC, ha kicserélem alatt a gépet? Most egy ASUS P5GD2-X alaplapon egy P4 2.8Ghz proci 1Giga RAM van a gépemben. Viszont szeretnék továbblépni, ki is néztem magamnak egy E7400 procit, és egy Gigabyte EP31, vagy valami hasonló alaplapot. Memória 2, de inkább 4 giga. Az foglalkoztat, hogy vajon az alaplapcserét túléli-e a Win7, mert nem szeretném most újrarakni. Ősszel úgyis újra kell majd rakni, ha megjelenik a végleges változat.

Valószínüleg szerintem túl csak kicsit agyalni fog mire az új eszeközöket felismeri telepítí lehet első nekifutásra el se indul de egy próbát megér ha nincs kedved újrarakni :D

Szóval legyek én a kísérleti nyúl? :D
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Jul.08.

Dátum: vlevi

Szerintetek túléli a Win7 RC, ha kicserélem alatt a gépet? Most egy ASUS P5GD2-X alaplapon egy P4 2.8Ghz proci 1Giga RAM van a gépemben. Viszont szeretnék továbblépni, ki is néztem magamnak egy E7400 procit, és egy Gigabyte EP31, vagy valami hasonló alaplapot. Memória 2, de inkább 4 giga. Az foglalkoztat, hogy vajon az alaplapcserét túléli-e a Win7, mert nem szeretném most újrarakni. Ősszel úgyis újra kell majd rakni, ha megjelenik a végleges változat.
Sajnos a Win7 sem olyan, hogy túlélne egy alaplap cserét. A múlt héten cseréltem alaplapot, procit és memóriát, és sajnos újra kellett raknom a gépet, de nem volt vészes.
Ami volt:
Alaplap: Asrock 775i65G
Proci: Intel Pentium 4 3,0/800/2M (LGA775) (a proci most is megvan, de már nem használom)
Memória: 2GB DDR-400
Videokártya: ATI 9600 (bios tuningolt 9550)

Ami lett:
Alaplap: MSI K9A2GM V3 (MS-7302)
Proci: DualCore AMD Athlon Black Edition 7750, 2700 MHz (13.5 x 200)
Memória: 1 GB DDR800 (későbbiekben lecserélem 2*2 GB DDR2-1066-ra
Videokártya: integrált ATI 2100 (késöbbiekben lecserélem valami komoly PCI-E kártyára).

Mikor újraindítottam a Windows-t akkor felajánlotta, hogy kijavítja a hibát, de ez is hiába való volt, mert így sem indult el. Esetleg ha nem upgrade-val raktad fel, akkor a sysprep-et futtatva megpróbálhatod a költöztetést. Itt: http://winportal.net/?id=20 le van írva, hogy hogyan kell használni.

Sok sikert a költöztetéshez.

u.i. Nálam azért nem lehetett futtatni, mert upgradelve volt. :D
Válasz

fotója vlevi 2009.Jul.08.

Nekem szerencsére nem upgrade volt. Próbálkozok vele egyet.
De addíg megnézem, megvan-e a még az RC-s lemezem :D
Válasz

fotója vlevi 2009.Jul.08.

Szerinted itt mit válasszak?

Csatolt kép

És itt még van két lehetőségem

Csatolt kép

Ja, és gondolom a sysprep után a telepített szoftvereim megmaradnak?
A levelezőkliens a lényeg, mert persze egy nagy rakás kép, meg mittudomén micsoda, ami persze megvan mentésben, de nem nagyon van kedvem újrapakolni mindent.
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Jul.08.

Na ezt viszont sajnos nem tudom, majd a Bootor megmondja, de alul a leállítást kell választanod.
Válasz