←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows 8 Programok

fotója stalker71 2012.Sep.25.

Üdv mindenkinek!

Úgy néz ki, hogy a cégem háláés lesz hozzám! Lesz W8-am, hamarosan, bár nem iszok a medve bőrére előre...
Rengeteget olvastam már előre, de egy fontos kérdés még mindig nyitva van:
Windows 7 mappákal kapcsolatban azt szeretném volna megtudni, hogy a Win8 esetében is működik a dolog, hogy elmentem a jelenlegi Win 7 Desktop-ot, és az install után, miután végeztem mindennel, bemásolom a megfelelő helyre? C:\Users\...stb És akkor lesznek nekem a régi mappáknak megfelelő csempék? Remélem érthetően írtam le...
A lényeg, hogy pl. a fiam, feleségem, céges dolgok, tesztprogramok, office...stb, ami most mappákban látható az Asztalon Win 7-en, azt továbra is lássam a Win 8 asztalon, csempék formájában, vagy ha nem úgy, akkor hogy?
Várom a segítő válaszokat!

Üdv!
Válasz

fotója male 2012.Sep.25.

Helló,

A "csempéket" úgy kell felfogni, mint egy Start menüt, teljesen független a desktopon lévő fájloktól.
Egyébként kipróbáltam és ki lehet rakni mappákat rá. (Mappán jobb gomb -> Pin to Start)

Üdv
Válasz

fotója stalker71 2012.Sep.25.

Szia!
Köszönöm, akkor megnyugodtam...egy normális gép van, meg egy több éves laptop...így közösen használjuk sokszor...
Remélem, hamarosan én is átváltok, ha lesz kérdésem, majd írok! :)

Üdv!
Válasz

fotója stalker71 2012.Sep.26.

Szia!

Még 2 kérdésem lenne:
Az automatikus töredezettségmentesítés beállításait módosítani, és a hibernálást ugyanúgy kell kikapcsolni, mint a Win7 esetében, vagy ha nem, akkor mily módon?
Válasz

fotója male 2012.Sep.28.

Nem tudom, hogy Windows 7 alatt hogy csináltad, de 8-as alatt is van rá megoldás:
Töredezettségmentesítés beállításait megtalálhatod, ha a Start képernyőn beírod, hogy defrag és a Settings alatt lévő első menüpontra klikkelsz.
A hibernáláshoz pedig nyitsz egy parancssort admin jogokkal és beírod a következőt: powercfg /H OFF
Az OFF-ot tetszés szerint ki lehet cserélni ON-ra is.
Válasz

fotója pat08 2012.Oct.30.

Pár driverre lenen szükségem, remélem valaki tud segiteni! Neten nem találtam sehol :S

Intel wireless Display Connection Manager 10/18/2012
Version: 3.5.32.0


IDT 92HD87B1 Audio driver 10/18/2012
Version: 6.10.0.6421
Válasz

fotója male 2012.Nov.02.

Ha felismeri őket a Windows, akkor nem feltétlen szükséges telepíteni őket. Ha van Win7-es driver, azt is ráerőltetheted.
Válasz