Ugrás a tartalomhoz


Windows 8 Programok


26 válasz érkezett a témában

#21 stalker71

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2012. September 25. 18:53 PM

Üdv mindenkinek!

Úgy néz ki, hogy a cégem háláés lesz hozzám! Lesz W8-am, hamarosan, bár nem iszok a medve bőrére előre...
Rengeteget olvastam már előre, de egy fontos kérdés még mindig nyitva van:
Windows 7 mappákal kapcsolatban azt szeretném volna megtudni, hogy a Win8 esetében is működik a dolog, hogy elmentem a jelenlegi Win 7 Desktop-ot, és az install után, miután végeztem mindennel, bemásolom a megfelelő helyre? C:\Users\...stb És akkor lesznek nekem a régi mappáknak megfelelő csempék? Remélem érthetően írtam le...
A lényeg, hogy pl. a fiam, feleségem, céges dolgok, tesztprogramok, office...stb, ami most mappákban látható az Asztalon Win 7-en, azt továbra is lássam a Win 8 asztalon, csempék formájában, vagy ha nem úgy, akkor hogy?
Várom a segítő válaszokat!

Üdv!

#22 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2012. September 25. 21:00 PM

Helló,

A "csempéket" úgy kell felfogni, mint egy Start menüt, teljesen független a desktopon lévő fájloktól.
Egyébként kipróbáltam és ki lehet rakni mappákat rá. (Mappán jobb gomb -> Pin to Start)

Üdv

#23 stalker71

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2012. September 25. 22:26 PM

Szia!
Köszönöm, akkor megnyugodtam...egy normális gép van, meg egy több éves laptop...így közösen használjuk sokszor...
Remélem, hamarosan én is átváltok, ha lesz kérdésem, majd írok! :)

Üdv!

#24 stalker71

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2012. September 26. 16:03 PM

Szia!

Még 2 kérdésem lenne:
Az automatikus töredezettségmentesítés beállításait módosítani, és a hibernálást ugyanúgy kell kikapcsolni, mint a Win7 esetében, vagy ha nem, akkor mily módon?

#25 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2012. September 28. 08:25 AM

Nem tudom, hogy Windows 7 alatt hogy csináltad, de 8-as alatt is van rá megoldás:
Töredezettségmentesítés beállításait megtalálhatod, ha a Start képernyőn beírod, hogy defrag és a Settings alatt lévő első menüpontra klikkelsz.
A hibernáláshoz pedig nyitsz egy parancssort admin jogokkal és beírod a következőt: powercfg /H OFF
Az OFF-ot tetszés szerint ki lehet cserélni ON-ra is.

#26 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2012. October 30. 14:04 PM

Pár driverre lenen szükségem, remélem valaki tud segiteni! Neten nem találtam sehol :S

Intel wireless Display Connection Manager 10/18/2012
Version: 3.5.32.0


IDT 92HD87B1 Audio driver 10/18/2012
Version: 6.10.0.6421

#27 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2012. November 02. 14:53 PM

Ha felismeri őket a Windows, akkor nem feltétlen szükséges telepíteni őket. Ha van Win7-es driver, azt is ráerőltetheted.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó