Jump to content


Windows 8 Programok


26 replies to this topic

#1 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 posts

Posted 2011. September 15. 09:44 AM

Nos, azt hiszem szép lassan ennek is eljön az ideje. Ha minden jól megy, akkor erre a témára igazából nem is lesz szükség, de addig sem árt, ha van :)

Black Bird írta, hogy a Microsoft Security Essentials megy rajta gond nélkül.

#2 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 2011. September 15. 21:03 PM

a flashplayer 11beta az megy az ie 10-el de a 11rcvel már nem. a java is gondnélkül megy a live messenger is minden gond nélkül feltelepül és működik is. :) jelenleg ezeket teszteltem le hogy mennek-e. :) microsoft security essentialsból a 2.1-es ami megy a 2.0 az el sem indul. felteszek majd még pár programot és jelzem hogy megy-e vagy nem. illetve írjátok le hogy milyen programokat nézek meg,hogy megy -e .
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#3 jagdtigger

    Ismerős

  • Tagok
  • PipPip
  • 38 posts

Posted 2011. November 27. 10:03 AM

Avastot senki se tegye fel, újraindításkor mindig behal az avast miatt... Viszont jó hír hogy a többi programom működik rajta:
Firefox 8.0.1
HWINFO64
Picasa3
Irfanview
KMPlayer
Libre Ofiice
WLM 2011
Skype
Defraggler
MSE
7zip

#4 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 posts

Posted 2012. February 08. 09:25 AM

Folytatom a listát:

Paint.net
uTorrent
Winamp
VLC Player
Notepad++
Adobe Reader
AVG
CCleaner
Irfanview
OpenOffice
Winrar

#5 cobydick

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 62 posts

Posted 2012. February 08. 10:44 AM

Nyugtass meg kérlek, hogy a Winamp-ból a 2.x verzió is fut, mert az 5.x-est nincs az az isten, hogy feltegyem a gépemre.

#6 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 posts

Posted 2012. February 08. 19:00 PM

foobar2000 nem játszik? :)

#7 cobydick

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 62 posts

Posted 2012. February 08. 21:49 PM

Nem sajna...Már sok éve a Winamp 2.95-öt használom, és semmiképp nem szeretnék megválni tőle. Win7 alatt tökéletesen fut. Amúgy megtörtént a bejelentés, 29-én válik letölthetővé a Beta, vagyis új nevén Consumer Prewiev a nagyközönség számára. Szerintem megérdemel egy főoldali posztot. :)

#8 Jaksee

    Újonc

  • Tagok
  • Pip
  • 14 posts

Posted 2012. March 03. 02:59 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Black Bird - Dátum: 2011. September 15. 21:03 PM

a flashplayer 11beta az megy az ie 10-el de a 11rcvel már nem. a java is gondnélkül megy a live messenger is minden gond nélkül feltelepül és működik is. kép jelenleg ezeket teszteltem le hogy mennek-e. kép microsoft security essentialsból a 2.1-es ami megy a 2.0 az el sem indul. felteszek majd még pár programot és jelzem hogy megy-e vagy nem. illetve írjátok le hogy milyen programokat nézek meg,hogy megy -e .
Valaki legyen szíves segíteni, mert agyvérzést kapok lassan! A windows 8-nál nem működik a flash player! Próbáltam a legújabb verziót, 11 rc-t a chrome-mal, a firefox-szal, majd az ie 10-el is! Aztán utána olvastam, és próbálkoztam a 11 beta-val ie 10-nél mert elvileg az úgy jó, azt itt olvastam a windows 8 programok alatti fórumtémánál! De egyik sem vált be! Amikor megnyitnék egy youtube vidit, akkor zöld a vidi helye, hang van, de kép ugye nincs! Egyedül a firefox-szal sikerült régebbi vidiket lejátszani, de amint hd felbontású vidit játszanék le, már megint zöld a vidi helye! A videókártyám egy ati radeon hd 5470-es, ehhez az ati oldaláról szedtem le a windows 8-al kompatibilis 8.3... rc drivert! Meg fel van telepítve a legújabb divx is! directx-et nem raktam fel, nem hinném, hogy annak ehhez lenne közbe, ja, és engedélyezve van minden böngészőben a divx web player, mint bövítmény. esetleg ez lehet baj? a választ előre is köszönöm! sziasztok! tudnál esetleg segíteni? hogy neked hogyhogy megy úgy? köszi

#9 jagdtigger

    Ismerős

  • Tagok
  • PipPip
  • 38 posts

Posted 2012. March 03. 07:55 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jaksee - Dátum: 2012. March 03. 02:59 AM

Valaki legyen szíves segíteni, mert agyvérzést kapok lassan! A windows 8-nál nem működik a flash player! Próbáltam a legújabb verziót, 11 rc-t a chrome-mal, a firefox-szal, majd az ie 10-el is! Aztán utána olvastam, és próbálkoztam a 11 beta-val ie 10-nél mert elvileg az úgy jó, azt itt olvastam a windows 8 programok alatti fórumtémánál! De egyik sem vált be! Amikor megnyitnék egy youtube vidit, akkor zöld a vidi helye, hang van, de kép ugye nincs! Egyedül a firefox-szal sikerült régebbi vidiket lejátszani, de amint hd felbontású vidit játszanék le, már megint zöld a vidi helye! A videókártyám egy ati radeon hd 5470-es, ehhez az ati oldaláról szedtem le a windows 8-al kompatibilis 8.3... rc drivert! Meg fel van telepítve a legújabb divx is! directx-et nem raktam fel, nem hinném, hogy annak ehhez lenne közbe, ja, és engedélyezve van minden böngészőben a divx web player, mint bövítmény. esetleg ez lehet baj? a választ előre is köszönöm! sziasztok! tudnál esetleg segíteni? hogy neked hogyhogy megy úgy? köszi
Kezdheted is újrahúzni. Kodeket nem telepítünk mert szétcseszi a rendszert. Inkább használj "mindenevő" lejátszókat(MPCHC, VLC, KMPLAYER [ebből 3.0.0.1439-es verziót szerezd be, az újabb nagyon szar...]). Ami meg a flashplayert illeti nem kell szarozni beta-val meg rc-vel, szedd le a normál flashplayert és azt tedd fel.

@cobydick

Miért? mi a gond az 5.X verziókkal?

#10 Jaksee

    Újonc

  • Tagok
  • Pip
  • 14 posts

Posted 2012. March 03. 09:30 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: jagdtigger - Dátum: 2012. March 03. 07:55 AM

Kezdheted is újrahúzni. Kodeket nem telepítünk mert szétcseszi a rendszert. Inkább használj "mindenevő" lejátszókat(MPCHC, VLC, KMPLAYER [ebből 3.0.0.1439-es verziót szerezd be, az újabb nagyon szar...]). Ami meg a flashplayert illeti nem kell szarozni beta-val meg rc-vel, szedd le a normál flashplayert és azt tedd fel.

@cobydick

Miért? mi a gond az 5.X verziókkal?

Esetleg más megoldás nincs, mert tele van a gépem fontos dolgokkal, amiket jelen helyzetben nem tudok lementeni! És azokat semmiképp nem szeretném elveszteni! Leszedtem a flash player 10.3-at, az elvileg nem beta, nem rc! Uninstalláltam a 11 rc-t! De így sem megy a youtube-on minden vidi! Ja, és a divx az zavarhatja ezt? Mert egyébként vlc media playert használok! Köszi előre is! Ciao ciao!

#11 Jaksee

    Újonc

  • Tagok
  • Pip
  • 14 posts

Posted 2012. March 03. 10:14 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jaksee - Dátum: 2012. March 03. 09:30 AM


Esetleg más megoldás nincs, mert tele van a gépem fontos dolgokkal, amiket jelen helyzetben nem tudok lementeni! És azokat semmiképp nem szeretném elveszteni! Leszedtem a flash player 10.3-at, az elvileg nem beta, nem rc! Uninstalláltam a 11 rc-t! De így sem megy a youtube-on minden vidi! Ja, és a divx az zavarhatja ezt? Mert egyébként vlc media playert használok! Köszi előre is! Ciao ciao!
Köszi, már megoldottam, tényleg jó volt a hardveres gyorsítás kikapcsolása, és köszönöm a választ! Ciao

#12 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 posts

Posted 2012. June 05. 12:23 PM

Legújabb Skype (5.9.x) egy magot teljesen lehúzott az RC alatt. Az 5.1.X Skype-nál nincs ilyen probléma, a hiba kijavításáig érdemes downgradelni.

#13 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 2012. June 20. 14:51 PM

Viszonylag régen írta @jagdtigger, hogy az Avast nem megy nekem megy rendesen.
Eddig amiket felraktam próbaképp
PSPad ok
Avast ok
WinRAR ok
Origin ok
Mass Effect 3 + összes DLC ok :D
Google Chrome ok
AMD Catalyst Win8 RC ok
egyenlőre ennyi.
Majd még nyilatkozom később, hogy az egyéb dolgok mennek e mint az Adobe CS5.5 Web Premim csomag meg webszerveres cuccok, stb.. csak kevés az időm tesztelgetni.
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#14 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 posts

Posted 2012. June 20. 20:09 PM

A legújabb Avast már hivatalosan is Windows 8 kompatibilis... :)

#15 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 2012. June 21. 01:31 AM

Na azt nem is néztem :) akkor biztos azért megy :)
Na akkor a lista ami eddig megy nekem kihagyva a fent már említetteket:

VLC 2.0.1
Divx legújabb
Skype 5.10.x
FireFox 13.0.1
Opera 12
Safari legújabb
Flash plugin minden böngészőben
Apache 2.4.2 x64-no-ssl
MySQL 5.5.25 x64 community
PHP 5.4.3 x64 VC9 Thread Safe
FileZilla 3.5.3
QuickTime 7.7X
Adobe CS5.5 Web Premeium - ebből minden amit felraktam PS, AI, FW, FL, DW, Br, Fb, Ex
Nero 11 ebből csak a BurningROM-ot és az express-t telepítettem mert a többi szemét nem kell amit felrakna :)
MS InteliPoint talán a 8-as verzió bár az vicces lenne, ha pont a csúcs MS gamer egér nem menne a Windows alatt :D
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#16 stalker71

    Újonc

  • Tagok
  • Pip
  • 9 posts

Posted 2012. September 22. 17:49 PM

Üdv!

Lehet, hogy nem is ide való, és láma a kérdés, de azért felteszem:
Igaz, hogy a W8 MSDN verzióhoz kapott kulcs korlátlan ideig használható?
Egy barátom mondta, és csak érdeklődök. (aktív MS felhasználó)
Válaszokat előre is köszönöm!

#17 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 posts

Posted 2012. September 22. 20:45 PM

Tudtommal az MSDN-es kulcsok nem évülnek el.

#18 stalker71

    Újonc

  • Tagok
  • Pip
  • 9 posts

Posted 2012. September 23. 09:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: male - Dátum: 2012. September 22. 20:45 PM

Tudtommal az MSDN-es kulcsok nem évülnek el.

Köszönöm a gyors választ! Gondolom ez MS partnereknek/cégekben jár...

#19 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 posts

Posted 2012. September 23. 13:06 PM

Bárkinek lehet MSDN előfizetése, csak nem olcsó mulatság: http://msdn.microsof...ptions/buy.aspx :)

#20 stalker71

    Újonc

  • Tagok
  • Pip
  • 9 posts

Posted 2012. September 23. 16:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: male - Dátum: 2012. September 23. 13:06 PM

Bárkinek lehet MSDN előfizetése, csak nem olcsó mulatság: http://msdn.microsof...ptions/buy.aspx kép

Hát nem...kép
És ahogy elnézem, kis hazánkban ismét érdekes, mert töb euróba kerül, mint pl. USA-ban dollár. Jól kiszámolták...
És ez éves díj amúgy, jól értelmezem?





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users