←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows MUI pack-ek

fotója devilzsolt 2007.Jul.17.

Szevasztok Mindenki!!!

A segítségeteket szeretném kérni , hogy nem tudtok e a Vista Ultimate rendszerhez magyar nyelvi csomagot!nagyon megköszönném!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Válasz

fotója TYPhoon 2007.Jul.18.

Nem akarok hülyeséget írni, mert én XP-t használok, de a magyar Vista Ultimate-ben az Automatikus frissítésnél kidob választható kiegészítésnek vagy 30 másik nyelvet is, amit rá lehet húzni (angol, német francia...) Szerintem az angol Vistanak fel kéne ajánlania a magyr nyelvet. Ezt csak onnan tudom, hogy cégek, akik rendelnek Vistat tõlünk, általában telepítve kérik, és akkor nézegettem, hogy mit tud.
Sok sikert: TYPhoon :)
Válasz

fotója vmiki 2007.Jul.18.

Még nincs letölthetõ magyar MUI a Vistához! Legalábbis legális nincs.
Válasz

fotója GrassMAN 2007.Jul.21.

Lehet h nem jön össze, de mi lenne ha torrenttel lezúznád a magyar Vistát (vagy az lehet h nem Ultimate?) azt annak adnád + a jogtiszta termékkulcsot?! 1 próbát +ér!
Válasz

fotója devil666 2007.Jul.21.

Régóta le lehet szedni a magyar Vistát a net-rõl...Minek akkor a MUI-pack?!Az aktiválásra is vannak módszerek...Pl.jogtiszta kulcs,stb...:))))
Válasz

fotója zubby 2007.Aug.22.

Sziasztok abban kérem a segítségeteket hogy hol találok é windows xp,vista serrver 2003 - akhoz lehetõleg minnél több MUI pack-ot!

A válaszokat elõre is köszönöm.
Válasz

fotója charo 2007.Aug.23.

Helló.
Szerintem vistához nincs mui pack.
De ha valaki tud annak én is örülnék
Válasz

fotója zubby 2007.Aug.23.

Dátum: charo;1123

Helló.
Szerintem vistához nincs mui pack.
De ha valaki tud annak én is örülnék

Ha jól megnézel egy vista tlepítõt (a kuliszák mögül) akkor látod hogy a telepítõk eleve mui packossak :rolleyes: nekem fõleg XP és WIN 2003 Server (SBS) érdekelne
Válasz

fotója male 2007.Aug.23.

Próbáld meg a Microsoft-tól kérni
Válasz

fotója zubby 2007.Aug.24.

Dátum: male;1127

Próbáld meg a Microsoft-tól kérni

Ezen a körön már azelõtt átestem mielõtt megkérdeztem volna ..lásd
http://www.microsoft.com/downloads/
Válasz

fotója GrassMAN 2007.Aug.24.

Hát akkor keress torrenten, v DCn, ott biztos találsz!
Válasz

fotója male 2007.Aug.24.

Dátum: zubby;1130

Ezen a körön már azelõtt átestem mielõtt megkérdeztem volna ..lásd
http://www.microsoft.com/downloads/

Én úgy gondoltam, hogy e-mailen vagy telefonon, szóval vedd fel velük a kapcsolatot :)
Válasz

fotója Peter M 2007.Aug.25.

Nekem +van XP SP2 telepitohoz [hp win telepitohoz]

+2 DVD MUI nyelvcsomagok, jelenleg kulfoldon vagyok ha raer meg ket honapig utana megold6juk h eljuttatom ha meg kelleni fog.
Válasz

fotója zubby 2007.Aug.25.

Dátum: Peter M;1151

Nekem +van XP SP2 telepitohoz [hp win telepitohoz]

+2 DVD MUI nyelvcsomagok, jelenleg kulfoldon vagyok ha raer meg ket honapig utana megold6juk h eljuttatom ha meg kelleni fog.

Nagyon megköszönném. Ha hazeértél a részleteket megbeszélhtjük ha küldesz egy mélt a vamosg#kukac#gmail#pont#com címemre!
Válasz

fotója charo 2007.Aug.25.

sp2 XP-hez nekem is van mui-m
Válasz

fotója dtech 2007.Aug.26.

Kifejezetten az SP2-höz, vagy általában az XP-hez?
Mert ha kifejezetten SP2-höz, akkor az engem is érdekelne... :)
Válasz

fotója dtech 2007.Sep.05.

zubby PM ment, lécci nézd meg...
Válasz

fotója zubby 2007.Sep.05.

Dátum: dtech;1288

zubby PM ment, lécci nézd meg...

Hogy mi ment ???
Válasz

fotója gizmo79 2007.Oct.07.

Azt szeretném megtudni hogy a 64 bites xp-re vajon miért nincs még magyar nyelvi támogatás,hiszen elég sok nyelvü mui pack létezik már hozzá,csak éppen magyar nincs,pedig kiváló oprendszer a vista simán elbujhat mögötte.Esetleg tudna valaki ebben nekem segíteni,típpet adni,ahoz hogy hogy lehetne összedobni hozzá magyarítást.
Válasz