←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows Media Player 11

fotója Bootor 2007.Apr.21.

Windows Media Player 11 magyar, végleges
Válasz

fotója GrassMAN 2007.May.10.

Hello mindenki!

Abban kérnék segítséget, hogy le szeretném zárni a media player skint, h ne lehessen változtatni. van is hozzá tweak, de ahhoz meg kéne adni a skin nevét. Szóval a kérdés az lenne h a WMP11 alapértelmezett skinjének (a fekete) mi a neve, és hol van a file (.wmz)
Válasz

fotója Bootor 2007.May.10.

Nekem itt vannak wmz fájlok:
C:Program FilesWindows Media PlayerSkins
Válasz

fotója GrassMAN 2007.May.10.

Jaja nekem is ott vannak de ott csak kettõ van (compact, revert). De ezek közül szerintem 1ik sem az. A default skin hol lehet vajon?
Válasz

fotója Bootor 2007.May.10.

Miért gondolod, hogy egyik sem az? Én nem próbáltam ki, és most idõm sincs rá. Majd késõbb tudok utánanézni.
Válasz

fotója zs6o6lt 2007.May.11.

Nekem valami lejátszást inditottam és írta hogy firissiteni akar,én meg hagytam had frisitsen,mikor kész lett nem a 10-es hanem 11-es lett.
Nekem a régi jóbban tetszett hogy lehetne vissza csinálni 10-es re.
Válasz

fotója Bootor 2007.May.11.

"Rendszervisszaállítás", így a legegyszerûbb, és gyorsabb ha még frissen csináltad.
Amúgy meg egyesével kell eltávolítani a részeit a programok hozzáadásánál, törlésénél.
Válasz

fotója Gades 2007.Jun.03.

Miért nem támogatja a flv media fájlokat? a hanggal is baj van az avi filmeknél rossz a minõség!
Válasz

fotója male 2007.Jun.03.

flv = flash video = külön lejátszó kell hozzá vagy olyan plugin.. szerintem media player classichoz lesz valami cucc, amivel le tudod játszani.
A minõségbeli problémák nem a WMP11 hibája.
Válasz

fotója Neo 2007.Jun.03.

@Gades

Addig is ajánlom figyelmedbe a: Riva FLV Player -t!
Válasz

fotója Gades 2007.Jun.04.

Az flv fájlokat nem lehet át alakítani hogy letudja játszani?:(
Válasz

fotója male 2007.Jun.04.

de át lehet.. minden valamire való videókonvertáló program tudja..
Válasz

fotója R-pee 2007.Jun.05.

Én K-lite codec packot használok, abban van flv codec, így lejátsza szinte minden.
Válasz

fotója Besi 2007.Jul.11.

sziasztok tuna segiteni valaki?
Vistát hasznáok és abszolut nem müködik a media player em!DvD-t sem és semmit nem tudok vele lejátszani
Ez mitöl lehet?
Válasz

fotója devil666 2007.Jul.11.

Helló!Vistám van nekem is,de nem használom a WinMP-t.Sokkal jobb a MediaPlayerClassic..Töltsd le a K-Lite codec pack-ot,abban benne van,meg egy csomó codec a külömbözõ formátumú fájlok lejátszásához.(mkv,avi,divx,stb).Gyorsabb is mint a WinMP.Remélem segitettem.
Válasz

fotója Bootor 2007.Oct.05.

OGG fájlt hogyan lehet lejátszani vele (WMP11)? Hiába van feltéve a kodek.

Update: azaz egyes ogg-ket lejátszik, másokat nem. Pl. GTA San Andreas zenéi OGG-ben vannak meg, és azok közül van amelyiket lejátsza, van, amelyiknél leáll a WMP...
Válasz

fotója rozoli 2007.Oct.06.

Hali!
Van egy bizonyos mappa a vinyón, amiben zenék vannak. Megnyitom az MP-t. Azt szeretném, hogy a méditárral nyiljon, és azzal a bizonyos mappával. Segítsetek ebben légyszi. Köszöntem
Válasz

fotója male 2007.Oct.06.

Ha jól értettem, akkor: Beállítások -> Mûsortár fül -> "Mappák figyelése.."
Válasz

fotója rozoli 2007.Oct.16.

helo!
wmp11 vagy winamp? Melyiket érdemesebb használni? Én nem tudok állást foglalni a kettõ között.
Kösz
Válasz

fotója Dj MiZo 2007.Oct.16.

iTunes:D:p
Válasz