←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Frissítés Windows XP-ről Windows 7-re

fotója adryka28 2010.May.14.

Olyan kérdésem lenne hogy a meglévő windows xp professional operációs rendszerről hogyan tudok átváltani windows 7 re.Tehát hogyan tudom azt letölteni a gépemre lehetőleg magyar verzióban.Anélkül hogy magát a szoftvercsomagot meg kellene vennem.Egyáltalán melyek a windows 7 rendszerkövetelményei?
Köszönöm előre is a segítségeteket!
Válasz

fotója N0RB3RT 2010.May.14.

Szia

Kezdésnek futtasd le ezt,

http://www.microsoft...de-advisor.aspx

warezban nem tudok segiteni, nekem jogtiszta rendszerem van
Válasz

fotója die nadel 2010.May.14.

Ment PÜ! :D
Válasz

fotója thomas434 2010.May.15.

A Microsoft által a napokban közzétett előzetes Windows 7 kiadás nem támogatja a Windows XP rendszerekről történő frissítést - így a még mindig a Redmond által tavaly nyugdíjba küldött operációs rendszert futtatók felhasználók csak beállításaik és alkalmazásaik elvesztése mellett frissíthetnek a legújabb Windows szériára. Ez azért rendkívül fontos, mert erősen úgy tűnik, hogy a legtöbb felhasználó ki fogja hagyni a Vista jelentette köztes lépcsőt, és közvetlenül a Windows 7-re akar majd áttérni jelenleg használt Windows XP-jéről.

A Microsoft az üggyel kapcsolatban nyilatkozó illetékese szerint, bár a most kiadott béta valóban nem támogatja az XP-ről történő frissítést - hanem kizárólag a Vista-t futtatók számára tartja fenn ezt a lehetőséget -, azonban még nem született végleges döntés azt illetően, hogy mi kerül a Windows 7 végleges változatába; ennek megfelelően az sem kizárt, hogy Redmond az XP különböző változatairól történő frissítés lehetőséget is beépíti majd a rendszerbe. A béta egyébként a Vista-n belül is csak az SP1-gyel frissített változatról hajlandó frissíteni, tehát az áttéréshez az esetleg a Vista eredeti változatát futtató felhasználók is kénytelenek lesznek először az első szervízcsomagot a rendszerre telepíteni.

Ráadásul a Microsoft szerint a frissítés amúgy is csak amolyan úri huncutság, és a friss, új telepítés az igazi. "Mindig is azt javasoltuk az embereknek, hogy tiszta telepítést végezzenek, mert ez a legbiztosabb módszer", érvelt a szóvivő.
Válasz

fotója thomas434 2010.May.15.

Frissítés Windows XP rendszerről Windows 7 rendszerre

http://windows.microsoft.com/hu-hu/wind ... -windows-7
Válasz

fotója thomas434 2010.May.15.

Windows 7 upgrade XP-ről és Vistáról

http://www.geeks.hu/tippektrukkok/09112 ... s_vistarol
Válasz

fotója tomyboy2 2010.May.15.

Frissítés menete: XP->Vista->7. Így megoldható.
Válasz

fotója die nadel 2010.May.16.

Igazán nem akarok kötekedni, de gyorsabb és egyszerűbb egy tiszta telepítés. :D
Válasz

fotója Viktorio 2010.May.16.

és ha csak beállításokat akarsz átvinni az xp-ről:
http://www.microsoft...&displaylang=hu
Válasz

fotója Psychotape 2010.May.16.

Én pl tegnap frissültem 7re megint xp-ről :D
Válasz

Vendég_FSzabolcs_* 2010.Jul.05.

már magyarul is jön a spambot :lol:
Válasz

fotója tomyboy2 2010.Jul.05.

Dátum: FSzabolcs

már magyarul is jön a spambot :lol:
A legjobb megoldást már leírtam az észrevételek topikba. Captcha kódot kellene alkalmazni minden regisztrálónak, mivel ezek robotok, ha jól tudom.
Válasz

fotója eszkari 2010.Nov.01.

Sziasztok!

Sok-sok olvasgatás, tájékozódás után én frissítettem Win XP Pro rendszerem Windows7-re. Ez tavaly december elején történt, azóta is kifogástalanul működik minden, egyetlen programot kellett cserélnem, és az a Nero 7 volt.
Válasz

fotója tomyboy2 2010.Nov.01.

Dátum: eszkari

Sziasztok!

Sok-sok olvasgatás, tájékozódás után én frissítettem Win XP Pro rendszerem Windows7-re. Ez tavaly december elején történt, azóta is kifogástalanul működik minden, egyetlen programot kellett cserélnem, és az a Nero 7 volt.
Nos igen, a Nero 7-ből azt hiszem az utolsó változata tökéletesen működik a 7-en. De ha rám hallgatsz, akkor egy ingyenes cd író programra válts, hiszen ugyanazt a feladatot meg tudod csinálni, ráadásul mivel nem rak fel minden csicsát, így jóval kevesebbet is foglal.
Válasz

fotója eszkari 2010.Nov.01.

Szia tomyboy2!

Annyira egyetértek Veled, hogy nincs is fent semmilyen író program, mert a Win7 beépített írója kiválóan és tökéletesen működik.
Válasz

fotója tomyboy2 2010.Nov.01.

Az is jó, csak nem tud lemezt másolni, ahhoz még kell egy külső program, de fájlok és zenék kiírásához tökéletes (ja még iso fájlokat is ki tudja írni).
Válasz