←  Hardver

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Optikai meghajtók

fotója vujkovgergo 2010.May.08.

miért van az hogy nem tölt be a dvd-olvasom laptopon?nem tölti be az üres dvd-t és nem tudok ráirni semmit mert ha rákkattintok hogy burn akk kidobja dvd-t :S(kiirja hogy tegyek be olyan dvd-t ami irhato)
valami ellehet állitodva a boot menübe?
Válasz

fotója Viktorio 2010.May.10.

Boot menühöz ennek nincs köze lehet hogy valóban hibás a dvd amire írni akarsz, próbáld meg másikkal is!! És ha azzal is gond van akkor lehet hogy tönkrement az író.
Válasz

fotója vujkovgergo 2010.May.10.

megpróbáltam másikkal és nem jó:S
háát de viszont ami megvan irva azt beolvassa :S nem toom mit csinááljak veszek másfajta dvd-t háátha az jo lesz:)
Válasz

fotója Psychotape 2010.May.11.

Nekem is volt ilyen, olvasni még olvasott, de már írni nem írt, eltelt két hónap és már olvasni se olvasott, ment a kukába :x
Válasz

fotója N0RB3RT 2010.May.11.

Dátum: Psychotape

Nekem is volt ilyen, olvasni még olvasott, de már írni nem írt, eltelt két hónap és már olvasni se olvasott, ment a kukába :x

Dettó. Én egy külső LG dvd íróval jártam így.
Válasz

fotója vujkovgergo 2010.May.11.

az faja :S
de mivel ez laptop igy célszerü bevinni valahova megnéézetni nem?
Válasz

fotója Psychotape 2010.May.11.

Nekem is laptop-os csinálta ezt :x
7000 vettem egy újat bele, pedig a régi az Samsung volt, és kb. 100 lemezt égettem vele, csodálkoztam is :(
Válasz

fotója male 2010.May.11.

Ha garanciális, akkor igen. A normálisabb laptopoknál viszonylag egyszerűen lehet írót cserélni, akinek van egy kis érzéke hozzá, az otthon is meg tudja csinálni. Egyébként érdemes lehet a boltban megbeszélni, hogy szereljék is be (persze ingyen, 5 perces munkáért ne kérjenek el x*1000Ft-ot!).
Válasz

fotója vujkovgergo 2010.May.11.

háát jah kb köszi a segitsééget nektek :x
Válasz