←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows 8

fotója tomyboy2 2011.Apr.01.

View Postdie nadel, on 2011. April 01. 15:26 PM, said:

Hahó!!!
Nézd már meg a mai dátumot! :rolleyes:
Basszus, miért szóltad el magad?! Tudtam én is, hogy milyen nap van ma.
Válasz

fotója die nadel 2011.Apr.01.

View Posttomyboy2, on 2011. April 01. 16:18 PM, said:

Basszus, miért szóltad el magad?! Tudtam én is, hogy milyen nap van ma.
Ha ezt tudom, akkor nem lövöm le a poént. Bocs! :unsure:
Válasz

fotója User 2011.Apr.03.

View Posttomyboy2, on 2011. April 01. 16:18 PM, said:

Basszus, miért szóltad el magad?! Tudtam én is, hogy milyen nap van ma.
:mrgreen:


--------------------------------
Mi az a Ribbon név, mert nekem nem (nagyon) tetszik a felülete :D
Válasz

fotója male 2011.Apr.05.

Wow, Windows 8-ban lesz PDF olvasó alapból. Adobe biztos örülni fog a sok liszensz-díjnak :D
Válasz

fotója die nadel 2011.Apr.06.

View Postmale, on 2011. April 05. 19:56 PM, said:

Wow, IE8-ban lesz PDF olvasó alapból. Adobe biztos örülni fog a sok liszensz-díjnak :D
Hmmm. IE8-ban? Nem W8-at akartál írni?
Válasz

fotója male 2011.Apr.06.

De :D
Válasz

fotója male 2011.Apr.25.

Erről a Windows 8-ról naponta szállingóznak az információk.. Hamarosan kell egy újabb összefoglaló.. :)
Válasz

fotója gthomek 2011.Jul.19.

View Postmale, on 2011. April 25. 14:40 PM, said:

Erről a Windows 8-ról naponta szállingóznak az információk.. Hamarosan kell egy újabb összefoglaló.. :)

Windows 8 Latest Build: 6.2.8047.0.winmain.110714-1905

http://www.winbeta.o...d-8047-and-more
Válasz

fotója male 2011.Jul.19.

Jó lesz ez a webes telepítő dolog, ha okosan csinálják meg. Mondjuk a cikkben írt "cheaper distribution method"-dal nem értek egyet, mert a sávszélesség az egy drága dolog, viszont a CD/DVD gyártás környezeti hatásait csökkenteni lehet (cserébe majd mást kell gyártani).
Válasz

fotója Black Bird 2011.Jul.20.

View Postmale, on 2011. July 19. 10:55 AM, said:

Jó lesz ez a webes telepítő dolog, ha okosan csinálják meg. Mondjuk a cikkben írt "cheaper distribution method"-dal nem értek egyet, mert a sávszélesség az egy drága dolog, viszont a CD/DVD gyártás környezeti hatásait csökkenteni lehet (cserébe majd mást kell gyártani).

a netes telepítő nagyon hasznos tud lenni ha egy rendszerből mindig a legfrissebbet akarjuk feltenni. én pl linuxot,bsd-t leginkáb netinstallal teszem így mindig elég friss a rendszer,ha meg sima cd/dvd/usbs kulcsról rakjuk fel a frissítéseket amúgy is le kell szednie. reactosnek is van hálózati telepítője annak ellenére hogy nem olyan menő a windowshoz képest. a microsoft technológialag mindig hátrányban van az alternatívákhoz képest.

a visza felé kompatibilitást kell kivágni a francba 32/64 bites intel/amd platformon és nem lesznek gondok.így a fejlesztők érdeke is az lesz hogy újraírják az alkalmazásaikat,mert így max a segg meresztés lesz.
Válasz

fotója male 2011.Aug.16.

Hivatalos Windows 8 blog: http://blogs.msdn.com/b/b8/
Válasz

fotója Black Bird 2011.Aug.23.

View Postmale, on 2011. April 05. 19:56 PM, said:

Wow, Windows 8-ban lesz PDF olvasó alapból. Adobe biztos örülni fog a sok liszensz-díjnak Posted Image

a pdf az nyílt szabvány így nem kell fizetni az adobenak licenc díjat.
Válasz

fotója die nadel 2011.Sep.05.

A Microsoft 20 év után végre eljutott odáig, hogy kezelje az operációs rendszere az .iso fájlokat.
Már éppen itt volt az ideje!
Válasz

fotója male 2011.Sep.05.

Windows 8 újdonságokat olvasva attól tartok, hogy éppen utolérik a kort, de nem lesz semmi "bumm" (mondjuk gyökeresen új UI).
Válasz

fotója cobydick 2011.Sep.06.

Üdv! Lehet már tudni, mikorra várható az első beta?
Válasz

fotója male 2011.Sep.06.

1 év múlva várható a végleges, tehát legkésőbb 2012 elején várható szerintem.
Válasz

fotója cobydick 2011.Sep.06.

Jöhetne már pedig, tesztelném! :D Régebben olyan hír járta hogy ebben a hónapban jön ki, a Build Windows konferencia után...Mert elvileg ott mutatják be a beta-t...De már annyi hír keringett, hogy nem tudom...De remélem ez igaz! :D
Válasz

fotója male 2011.Sep.06.

Nem igazán akarok találgatni, ezért írtam a jövő év elejét, de nézzük mi történt Windows 7-nél:

RTM: 2009. július 23.
RC: 2009. április 24.
Béta: 2009. január 9.

Ha a fentieket vesszük alapul, akkor könnyen lehet, hogy csak jövőre lesz publikus verzió, de majd meglátjuk.
Válasz

fotója male 2011.Sep.13.

Nem volt igazam, holnap jön egy teszt verzió: http://www.msw.hu/wi...-windows-8.html
Válasz