Ugrás a tartalomhoz


Törlés


7 válasz érkezett a témában

#1 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 14. 21:19 PM

Hali!
Van egy olyan gondom hogy felraktam az AvP 2-őt meg a kiegészítőjét és egyszerűen nem tudom letörölni.Bemegyek a program törlésbe ott kijelölöm próbálom törölni de csak egy fél másodpercig mutatja az egér hogy dolgozik a gép de aztán abbamarad és nem történik semmi. A játék mappába nincs uninstall se. Nem vágom miért nem lehet törölni. Valaki ötlet?

#2 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 14. 21:39 PM

Amikor eltávolítasz egy szoftvert (legyen az játék, vagy akármilyen program) a rendszerleíró adatbázisban és a merevlemezen ott maradnak a nyomai, melyek egy idő után a számítógép lassulását eredményezhetik!

A Your Uninstaller Pro! segít a szoftverek gyors és egyszerű teljes eltávolításában!!! :lol: :lol: :D

"A számítógépek temérdek felesleges és használatlan fájlt halmoznak fel elkerülhetetlenül, amik rendszererőforrásokat igényelnek és a rendszer stabilitásának csökkenését eredményezhetik. Ezeknek a fájloknak az eltávolítása fárasztó feladat, de a Your Uninstaller Pro! figyelemre méltóan leegyszerűsíti az eljárást..." - CNET Review

A 2010-es verzió többek közt gazdagodott egy "Mentési Központ"tal, melynek segítségével lehetőség nyílik az eltávolított szoftverek visszaállítására!!! :lol: :( :)

Segédprogramok:
* Indításkezelő
* Lemeztisztító
* Start menü
* Nyom eltakarító
* Fájl megsemmisítő
* Windows eszközök

Letöltés: http://download.chip...hu/Your-Uninsta ... 71700.html

Serial: Name.............: John Kennedy
Registration Code: 000017-6YFWWR-1U7TDC-KQN0CN-R9FU5W-W7HRXW-ZK3HCE-YX8TWZ-EJQ9CW-8UVFWB

#3 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 14. 21:57 PM

Annó felraktam ezt a játékot, és le is tudtam törölni. 3 lehetőséged van:
1. Rendszer visszaállítás
2. megkeresed az eltávolítóját (majd rendszergazdai joggal elindítod)
3. a fent említett programot használod, vagy még a Revo Uninstallert használhatod (én nem szoktam ilyeneket használni, de ez magánvélemény)

Apropó! nincs véletlenül egy olyan lehetőség a törlés gomb mellett, hogy javítás, mert akkor kijavíthatja a hibákat, és akkor talán le tudod szedni.
kép

#4 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 14. 22:18 PM

tomyboy2:
Nem volt semmi baja mert a játék működött. És a javítás gomb úgy láttam egyben van az eltávolítással.

thomas434:
Felraktam a progit és ezzel sikerült eltávolítani. Még annyi hogy amikor mentést csinál a visszaállításhoz az foglal helyet vagy ki lehet azt kapcsolni?

#5 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 15. 10:58 AM

Felraktam a progit és ezzel sikerült eltávolítani. Még annyi hogy amikor mentést csinál a visszaállításhoz az foglal helyet vagy ki lehet azt kapcsolni?[/quote]

Biztos foglal helyet én nem csináltam soha mentést!

#6 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 15. 12:23 PM

Még annyi hogy ha rámegyek az uninstallra akkor nekem a registryből töröl dolgokat és a játék teljesen megmarad a gépen csak eltünik a Vezérlőpul/Program törlése részből. Az hogy kell megcsinálni hogy a játékot is törölje mert rámentem hogy uninstall és mégis ott maradt.

#7 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 15. 14:03 PM

Mikor törölsz bead egy ablakot amin kilehet jelölni,hogy töröljön én a legalsót szoktam bejelölni és mindent töröl!

#8 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 15. 16:17 PM

ok. Kössz a segítséget.





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó