←  Segédprogramok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows 7 - Ahead Nero 7, 8, 9 fagyás

fotója gnczip 2009.Nov.27.

Sziasztok.

- Konkrét témát nem hozott fel a kereső gondoltam készítek egyet. Ha rossz, kérem az admin csoportot helyezze át. Köszönöm. -

Szóval.
Olyan problémába ütköztem a Nero 7,8,9-es verziójával a 64-bites rendszeren, hogy lefagy a fájlok tallózásánál.
Pl. akarok írni egy sima ISO-DVD-t és, amikor keresem a fájlokat a merevlemezen (vagy bárhol más adathordozón) csak a főkönyvtárban (gyökér) lévő mappákat jeleníti meg, ha azok tartalmát akarom előhozni, lefagy. (Kényszerített leállítás, stb...)
Csak úgy működik, ha total commanderből áthúzom a fájlokat.

1. 7.x.x.x-es ment fel. (Kompatibilitási mód XP-vel megoldva ment kb. 2 hétig. aztán alkalmazás-inicializálási hiba... telepítse újra)

2. 8.3.2.1-es verzió (még 2-3 hetet bírt. és nála jöttek ezek a problémák elő, az eltálvolítás nem sikerült, Shift+Delete megoldotta)

3. 9.0.9.4-es verzió van most fent. (alapból már mappatallózási hibája van. ugyanúgy lefagy)

Ha nincs semmilyen ötlet, akkor valamilyen hasonló kaliberű íróprogramot, ha tudtok ajánlani, azt megköszönném.

Üdv.
gnczip
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Nov.27.

A Nero-t felejtsd el, túl sokat foglal, és sok benne a felesleges dolog. Amiket ajánlom:
- Imgburn (sok féle cd képet ki tud írni)
- Infra recorder (ha adatokat akarsz kiírni)
Mind 2 program ingyenes és csak kb. 30-40 MB-ot foglalnak (összesen).
Válasz

fotója gnczip 2009.Nov.27.

Köszönöm a gyors választ.
Válasz

fotója die nadel 2009.Nov.27.

Nekem a Nero 7 hibátlanul fut a 64-es 7-esen, de nagyon jó alternatíva az Ashampoo Burningstudio 9.
Válasz

fotója gnczip 2009.Nov.27.

Köszi, de az első verzsön megfelelő lett számomra.
Válasz

fotója Black Bird 2009.Dec.01.

Dátum: die nadel

Nekem a Nero 7 hibátlanul fut a 64-es 7-esen, de nagyon jó alternatíva az Ashampoo Burningstudio 9.

Ashampoo Burningstudio 9 az tényleg nagyon jó és elég gyorsan is indul meg elég sok mindent tud amit a nero nem tud. ami neronal gyors volt az a linuxos verzió volt az.:lol: mivel megoldás már van ezért illene egy megoldva részt a cím elé vagy után tenni.:?:
Válasz

fotója gnczip 2009.Dec.02.

Nos, mivel néhány teszt után az InfraRecorder felmondta a szolgálatot az újraírható lemezeim megírásában,
maradok az Ashampoo Burning Studio 9-nél.
Azzal sikerült mindenféle lemezemet megírni.


Köszönöm, hogy segítőkészek voltatok! Jön a karácsony, és sok mindent ki kell majd írnom.

Üdv.

gnczip.
Válasz