←  Internet, hálózatok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Internet Explorer 8

fotója Dj MiZo 2008.Sep.08.

Itt egy érdekes cikk:
IE 8: többet eszik, mint a Windows XP
"A Microsoft böngészőjének következő változata igencsak erőforrás-éhes. (...) Persze nem szabad elfelejteni, hogy az alkalmazás még mindig BÉTA állapotban van."
Na most akkor miről is beszélünk... bár tény, ami tény.
Válasz

fotója tomyboy2 2008.Sep.09.

Elsőre tényleg furcsa, hogy erőforrás zabáló, de ha jobban megnézzük, akkor azt olvashattuk, hogy 1 fül/processz technológiát használja, így nem kell csodálkozni azon, hogy 6 db iexplorer.exe és pár száz MB-ot foglal a memóriában. Egyébként meg azért kell ez a technológia, mert ha 1 oldal befagy, akkor ne vigye el az egész böngészőt.
Válasz

fotója Bootor 2008.Oct.17.

Huh, ez az IE8 nagyon tetszik. Szerintem nagy sikere lesz. Most megint kicsit foglalkoztam vele, és a számos újításnak köszönhetően engem kezd meggyőzni. Mostanában (pár hete) FF3-at használtam IE7 helyett, és meg kell hogy mondjam, FF3 jobb, mint az IE7, de az IE8 visszavág rendesen.
Válasz

fotója Black Bird 2008.Oct.18.

Dátum: Thibczy

Gondoltam én is erre, de nem jött össze aa dolog, az XP-s verziójú 7-est meg nem lehet telepíteni Vistára

Szia Az azért nem jön össze mert a vistaban alapból az ie7 van meg a vista az a windovs 2003 server kernelét használja(a 32 bites is) a windows xp meg a windows 2000 kernelére épül.
Válasz

fotója male 2008.Oct.18.

Dátum: Black Bird

Szia Az azért nem jön össze mert a vistaban alapból az ie7 van meg a vista az a windovs 2003 server kernelét használja(a 32 bites is) a windows xp meg a windows 2000 kernelére épül.

Ebben egészen biztos vagy? Server 2003 az NT 5.2 a Vista NT 6.0.
Válasz

fotója Bootor 2009.Jan.26.

Letölthető az Internet Explorer 8 RC (Release Candidate - véglegesnek szánt) változata.

IE8 RC XP 32bit
IE8 RC XP 64bit
IE8 RC Vista 32bit
IE8 RC Vista 64bit
Válasz

fotója cobydick 2009.Jan.27.

Az RC nem egy úgymond elő-végleges verzió? És az RTM a végleges, amit a nagynép elé tárnak? Bocsi ha tévedek...
Válasz

fotója male 2009.Jan.27.

De, olyasmi, értelmezés kérdése :lol:
Válasz

fotója Viktorio 2009.Jan.27.

...azért van még hova javulnia nekem egy csomó weboldalt rosszúl jelenített meg betük össze csúszva stb... pedig kompatibilis módban ment
Válasz

fotója Black Bird 2009.Jan.28.

Dátum: cobydick

Az RC nem egy úgymond elő-végleges verzió? És az RTM a végleges, amit a nagynép elé tárnak? Bocsi ha tévedek...

az RC az a végleges előtti.egyébként ebben az esetben jól gondolod.

http://www.hwsw.hu/h.../37933/internet ... idate.html
A fenti linken további info van az ie8 rc-ről.
Válasz

fotója Bootor 2009.Feb.24.

Ha minden igaz, már kész a végleges verzió.
8.0.6001.18691
forrás
Válasz

fotója Black Bird 2009.Feb.25.

Dátum: Lalo

Nem hinném, hogy verzióváltás lenne, inkább ráncfelvarrás fog történni. Ahogy a "hírekbõl" tudni, gyorsulni fog az IE és talán még biztonságosabb lesz. Esetleg még az új MS Flash dolog fog belekerülni.

Az Ms szerű flash dolog amire gondolsz a az a silverlight ami nem flash alapú hanem .Net alapú.Csak azért írtam hogy ne legyen keveredés mert nem ugyanaz a kettő a flasht az adobe hozta létre.Ha pl nem win alapú rendszert akarsz használni silverlightot akkor ezzel a monlight néven keresd a googleban.A biztonság meg nem csak a böngészőtől függ hanem az összes alkalmazástól is ami a gépedre van telepítve beleértve a játékokat is.
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Feb.25.

A flash nem az Adobe, hanem a Macromedia hozta létre, csak az Adobe felvásárolta a céget. Amúgy hol lehet letölteni a végleges IE8-at?
Válasz

fotója csontos 2009.Feb.25.

Dátum: tomyboy2

A flash nem az Adobe, hanem a Macromedia hozta létre, csak az Adobe felvásárolta a céget. Amúgy hol lehet letölteni a végleges IE8-at?
Még sehol.
Válasz

fotója rozoli 2009.Mar.14.

Hali!
Már akartam rég kérdezni, hogy ez a probléma, ha az, mitől lehet?

Ha valamilyen kép vagy videot tartalmazó oldalt nyitok meg, akkor nem jelenik meg a miniatürje Az egeret ha ráteszem, akkor kiírja ilyen buborékba, hogy nyomjak shift+R, vagy ctrl+F5. ezután frissíti az oldalt, újra betölti, akkor már megjelenik a kép. De akárhányszor nyitok ilyen oldalt, ugyan ezt csinálja, tehát minden oldalnál meg kell nyomni a ctrl+F5-öt, hogy lássam a képek miniatürjét. Ezt vajon hol a fenébe lehet megváltoztatni, mert már szétb....sz az ideg.
Köszke
Válasz

fotója csontos 2009.Mar.19.

Ma jön a végleges, ugye ?
Válasz

fotója rozoli 2009.Mar.19.

Dátum: rozoli

Hali!
Már akartam rég kérdezni, hogy ez a probléma, ha az, mitől lehet?

Ha valamilyen kép vagy videot tartalmazó oldalt nyitok meg, akkor nem jelenik meg a miniatürje Az egeret ha ráteszem, akkor kiírja ilyen buborékba, hogy nyomjak shift+R, vagy ctrl+F5. ezután frissíti az oldalt, újra betölti, akkor már megjelenik a kép. De akárhányszor nyitok ilyen oldalt, ugyan ezt csinálja, tehát minden oldalnál meg kell nyomni a ctrl+F5-öt, hogy lássam a képek miniatürjét. Ezt vajon hol a fenébe lehet megváltoztatni, mert már szétb....sz az ideg.
Köszke

Erre az idézett problémámra valaki megoldást ha írna!!!
Köszke mégegyszer.
Válasz

fotója LoRenZo 2009.Mar.19.

A böngésző cache tartalmát ürítetted már azóta, hogy a probléma fennáll??
Válasz