Ugrás a tartalomhoz


Office 2k7 gyomlálás


9 válasz érkezett a témában

#1 Dimitryj

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 08. 13:25 PM

Nem tudja valaki hogyan lehet szerkeszteni az office telepítőkészletét? Szeretnék némi fölös elemet kigyomlálni (magából a telepítőből is) ha lehet. :)

#2 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 08. 13:38 PM

Dátum: Dimitryj

Nem tudja valaki hogyan lehet szerkeszteni az office telepítőkészletét? Szeretnék némi fölös elemet kigyomlálni (magából a telepítőből is) ha lehet. :)

sysprep pl az van windowsban is.:D

search.php?keywords=sysprep&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Keres%C3%A9s

melyik forumokban volt már róla szó. :D
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#3 Dimitryj

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 08. 13:46 PM

Dátum: Black Bird

Dátum: Dimitryj

Nem tudja valaki hogyan lehet szerkeszteni az office telepítőkészletét? Szeretnék némi fölös elemet kigyomlálni (magából a telepítőből is) ha lehet. :)

sysprep pl az van windowsban is.:D

search.php?keywords=sysprep&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Keres%C3%A9s

melyik forumokban volt már róla szó. :D

:D :D WTF?

#4 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 08. 14:04 PM

setup.exe /a
vagy
http://www.google.hu...rch?hl=hu ... 07&spell=1

#5 Dimitryj

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 08. 14:28 PM

Dátum: Bootor

setup.exe /a
vagy
http://www.google.hu...rch?hl=hu ... 07&spell=1

A /admit ismerem csak avval ki is szedi a telepítőből a felesleges komponenseket?
Nem unatented a lényeg, hanem hogy csak azok a cuccok legyenek benne amik nekem kellenek, és kissebb legyen a telepítője.

#6 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. October 08. 20:31 PM

Töröld a nem kívánt komponensek könyvtárait a telepítőkészleten belül ami(t)ket nem akarsz telepíteni s ha mégis szeretnéd akkor majd legfeljebb hibaüzenetet kapsz, gondolom én, hogy így is működhet ez a dolog... :)

Természetesen előtte csinálj mindenről biztonsági másolatot, nehogy meglepetés érjen :D

#7 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 08. 20:33 PM

Hát nem egészen. :)

#8 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 08. 21:18 PM

Dátum: Dimitryj

Dátum: Black Bird

Dátum: Dimitryj

Nem tudja valaki hogyan lehet szerkeszteni az office telepítőkészletét? Szeretnék némi fölös elemet kigyomlálni (magából a telepítőből is) ha lehet. :)

sysprep pl az van windowsban is.:D

search.php?keywords=sysprep&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Keres%C3%A9s

melyik forumokban volt már róla szó. :D

:D :D WTF?
csak meg kell nézni őket. .D
a keresési linket linkeltem be hogy az msw.hu-n melyik fórumokban volt szó a sysprepről. :D

A Google találata ami neked kell:D

http://www.google.hu...=hu&source=hp ... f59bee930a
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#9 Dimitryj

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 08. 21:55 PM

Dátum: Black Bird

...

csak meg kell nézni őket. .D
a keresési linket linkeltem be hogy az msw.hu-n melyik fórumokban volt szó a sysprepről. :D

A Google találata ami neked kell:D
http://www.google.hu...=hu&source=hp ... f59bee930a

Te mi a bánatról beszélsz??? :)
A sysprepel előtelepített rendszereket tudsz csinálni. pl. van egy céged és jó-pár uolyan géped, mindre wint kel tolni. Mit csinálsz?
1re install, konfig programok telepítgetése, sysprep; backup-> többi gépre viszatolod az imaget és newsid. Igen erre való a sysprep.
Te talán unatented setupra gondolsz ahol nem kell kiválasztanom hogy mit telepítek milyen CD kulcsal. De mint írtam márt nekem az kellene hogy megszabdaljam a telepítőt hogy kissebb legyen és ne legyenek benne azok a komponensek amiket úgysem használok.

#10 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 12. 10:31 AM

Dátum: Dimitryj

Dátum: Black Bird

...

csak meg kell nézni őket. .D
a keresési linket linkeltem be hogy az msw.hu-n melyik fórumokban volt szó a sysprepről. :D

A Google találata ami neked kell:D
http://www.google.hu...=hu&source=hp ... f59bee930a

Te mi a bánatról beszélsz??? :)
A sysprepel előtelepített rendszereket tudsz csinálni. pl. van egy céged és jó-pár uolyan géped, mindre wint kel tolni. Mit csinálsz?
1re install, konfig programok telepítgetése, sysprep; backup-> többi gépre viszatolod az imaget és newsid. Igen erre való a sysprep.
Te talán unatented setupra gondolsz ahol nem kell kiválasztanom hogy mit telepítek milyen CD kulcsal. De mint írtam márt nekem az kellene hogy megszabdaljam a telepítőt hogy kissebb legyen és ne legyenek benne azok a komponensek amiket úgysem használok.

sysprepnek megadhatod a telepítő cd-t is nem kell ahoz telepített rendszernek lennie. azért a sysprep elég rugalmas ilyen szempontból a linkeket meg meg kell nézni szerintem :D nem azért linkeltem. esetleg a techneten néz szét. :D sysprepben is megadhatod hogy mik legyenek benne. windows telepítőnél és officenál is. :D aki meg okos az meg rist használ. :D esetleg nlite addons maker pluginja esetleg még vagy a vlite vista/win7 esetén.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó