←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows beállítások

's Photo Gades 2007.Oct.01.

Igen! Amikor kiírja az automatizálási hibát,le okézom és megnyílik.
Quote

's Photo Gades 2007.Oct.01.

És még ezt írja ki Futásidejü hiba '-2147023741(80070483)': Üdv
Quote

's Photo pocla 2007.Oct.01.

Csáo! Az miért van h mindig ha megnyitom a Windows Intézöt (a vistán) akk azt irja h a nem megfelelö és leáll? A Dreamscene miatt lehet? mert miután kiirja azután leáll
Quote

's Photo male 2007.Oct.01.

@Gades: küldj egy fájllistát, hogy mi található a C: gyökérben

@pocla: A dreamscene valószínûleg azért tûnik el, mert az explorer kezeli és leáll. Ettõl még okozhatja a dreamscene, próbáld kikapcsolni és úgy megnézni.
Quote

's Photo boldog57 2007.Nov.09.

Hogy tudom meg szüntetni a NetWare szolgáltatást?:o
Quote

's Photo thomas4 2007.Nov.10.

Hiába teszem fel a vistat,bármelyiket a lemezkezelöbe azt irja ki,hohy összeomlási memóriakép,csattog,nyegereg,fagy a vinyo!Samsung sata2 a vinyom de sima samsungon is ez volt!Valaki találkozott ilyennel? :confused:
Quote

's Photo iceshark 2007.Nov.10.

Sziasztok!

Lenne egy apró problémám a vista x64-es verziójával. Mégpedig az hogy nem mûködik az egerem 3 gombja(scroll) görgetni tudok de a nyomkodására nem reagál. Game-ek közben még rosszabb a helyzet se 3. gomb se scroll. Elég idegesítõ tud lenni, nincs valami ötletetek mitõl lehet?
Quote

's Photo gerro 2007.Nov.16.

hello :D
hiába nyomkodom F8-at, nem indul a masina csökkentett módban :confused:
hol és mit kell beállítani, hogy menjen a dolog?
a boot.ini fájlban kéne valamit?
help

úgy nézem, törlõdtek a korábbi hsz-ek :)
Quote

's Photo luna 2007.Nov.17.

én vadállat módjára szoktam nyomkodni már inditáskor, vagy ha már nagyon nincs türelmem, akkor egyszerüen rosszul kapcsolom ki a gépet és olyankor felajánlja :)
Quote

's Photo pat08 2007.Nov.17.

Üdv, nem tudom hova irjak de nem tudom letölteni az oldalrol az XP SP2-es javito csomagot :'(
Quote

's Photo rtomo 2007.Nov.17.

Üdv mindnekinek!

Had tegyek fel egy kérdést, amire nemigen tudtak más informatikai híroldalak fórumába válaszolni, hátha itt.
XP Prof. SP2 + AFXP 3.9 van fent,
A win optimalizáláshoz a következõ programok segítségét vettem igénybe:
Ashampoo win optimizer-el, xp-AntiSpy_hungarian 3.94, eXPerience 1.3

a gondom a következõ:
-zenéket tartalmazó mappába beállítom, hogy a nézet részletes lista legyen és ezt nem menti, midnig alap ikonos megjelenítést választja,
-gyorsindítási ikonoknál a sorrendet mindig felcseréli, nem menti ezt sem,

lehet (sõt valószínû) valamit elállítottam, de nemtudom, hogy micsodát :S

És még egy kérdés, hogy miért van az, kikapcsoláskor a ATI CCC mintha kifagyva, kis eblakba behozzá, hogy bezárás - várakozás, de ugyanezt kihozza még pár programra... explorer.exe-re is...

Mik a megoldások?

Elõre is köszönöm, rtomo
Quote

's Photo rtomo 2007.Nov.17.

Dátum: pat08;2052

Üdv, nem tudom hova irjak de nem tudom letölteni az oldalrol az XP SP2-es javito csomagot :'(
letöltheted innen is:
IDE KATT
Quote

's Photo pat08 2007.Nov.17.

köszi :)
Quote

's Photo Gades 2007.Nov.21.

SziasztoK! Az lenne a problémám hogy, minden mappa megnyitása helyett, a ACDSee képnézõt nyitja meg( A mappa beállításnál rontottam el valamit,de nem tudom vissza állítani hogy az alkönyvtárak nyíljanak meg ne a képnézõ! Segítsetek légyszi) Üdv
Quote

's Photo Bootor 2007.Nov.21.

Tools, Options-ben keresgélj Folders-re és file associations-re (nem tudom pontosan), hogyan kezelje le ezeket.
Quote

's Photo pipas 2007.Nov.21.

probald.....ki
hangerõ ikon -tulaj-felvétel- what u hear - lehet hogy kivan pipalva ..csak tipp
Quote

's Photo rtomo 2007.Nov.21.

Dátum: rtomo;2053

Üdv mindnekinek!

Had tegyek fel egy kérdést, amire nemigen tudtak más informatikai híroldalak fórumába válaszolni, hátha itt.
XP Prof. SP2 + AFXP 3.9 van fent,
A win optimalizáláshoz a következõ programok segítségét vettem igénybe:
Ashampoo win optimizer-el, xp-AntiSpy_hungarian 3.94, eXPerience 1.3

a gondom a következõ:
-zenéket tartalmazó mappába beállítom, hogy a nézet részletes lista legyen és ezt nem menti, midnig alap ikonos megjelenítést választja,
-gyorsindítási ikonoknál a sorrendet mindig felcseréli, nem menti ezt sem,

lehet (sõt valószínû) valamit elállítottam, de nemtudom, hogy micsodát :S

És még egy kérdés, hogy miért van az, kikapcsoláskor a ATI CCC mintha kifagyva, kis eblakba behozzá, hogy bezárás - várakozás, de ugyanezt kihozza még pár programra... explorer.exe-re is...

Mik a megoldások?
ebben továbbra sem tud segíteni senki?:confused:
Quote

's Photo Gades 2007.Nov.22.

Sajnos nem megy:mad: egy mappát nem akart meg nyitni és kérte a társítását, utána már csak jobb gombbal nyit!
Quote

's Photo Gades 2007.Nov.22.

A tools-options-folder-file associations hol találom? hogy lehet vissza állítani az eredeti funkcioját a mappának? Mert a társítás a ludas szerintem! Ott ronthattam el valamit:confused::(
Quote

's Photo GrassMAN 2007.Nov.22.

Dátum: rtomo;2053


a gondom a következõ:
-zenéket tartalmazó mappába beállítom, hogy a nézet részletes lista legyen és ezt nem menti, midnig alap ikonos megjelenítést választja,
-gyorsindítási ikonoknál a sorrendet mindig felcseréli, nem menti ezt sem,


Nem vagyok biztos benne, de egy próbát megér. Úgy fest az alapján amit írtál, hogy a win nem menti a beállításokat.
Erre ez a script a megoldás.
Ha ez nem mûxik nincs más ötletem.
Sok sikert! :(
Quote